• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bahçeli’den sert sözler: Bazı zeka özürlüler…

Yeniakit Publisher
2024-05-18 11:15:00 - 2024-05-18 11:47:10
Bahçeli’den sert sözler: Bazı zeka özürlüler…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bazı zeka özürlülerinin zaviyesinden baktığımızda partimiz yüzde 1,65 oy almıştır. 28 ilde ittifak, 2 büyükşehirde kendi adayını gösteren MHP'yi yüzde 1,65 ile tartıya çıkarmak aymazlık olduğu kadar karanlık bir niyettir.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Belediye Başkanı Toplantısı açılışında konuştu.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Niyaz ederim ki yürüdüğünüz yolda ayağınıza taş değmesin, yolunuz açık olsun.

31 Mart 2024 seçimlerinin kendine özgü şartları içinde partimiz ve Cumhur İttifakı hamdolsun başarıya ulaşmış, seçimlerden yüzakıyla çıkmıştır. Somut sonuçlar başka yorumlara yer bırakmamıştır.

Saklayacağımız, gizleyeceğimiz, üzerini örteceğimiz bir şeyden bahsetmek mümkün değildir.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Havanda su dövenlerin havaları sönmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye çapında müstesna bir sonuç almış ve başarılı olmuştur. Başarımızı hazmedemeyenler, başarımızdan ürkenler abuk sabuk konuşsa da milletimiz hükmünü vermiş, sevdalılarının başını öne eğmemiştir. İradenin sahibi aziz milletimizin kararı başımızın üstündedir. Yine de sonuçları her yönüyle analiz edip gerekli dersleri çıkarmaktan geri durmayacağımızın bilinmesinde yarar vardır.

Seçimlerin kesin sonuçları YSK tarafından açıklanmıştır. Seçimlerde partilerin aldığı oyun sağlıklı ve gerçekçi değerlendirilmesi için il meclis üyeliği tek yoldur. Belediye başkanı seçiminde oy verme eğilimi ile meclis üyeliğinde oy verme eğilimi farklıdır. Ülke genelinde MHP il genel meclis üyeliğinde yüzde 16,64 oy almıştır. Cumhur İttifakı'nın oy oranı ise yüzde 48,8'dir.

Bazı zeka özürlülerinin zaviyesinden baktığımızda partimiz yüzde 1,65 oy almıştır. 28 ilde ittifak, 2 büyükşehirde kendi adayını gösteren MHP'yi yüzde 1,65 ile tartıya çıkarmak aymazlık olduğu kadar karanlık bir niyettir. Havanda su dövenlerin havaları sönmüştür. MHP, Türkiye çapında müstesna bir sonuç almıştır.

Yumuşama, normalleşme sözde kalmamalı. Türkiye'yi dipsiz tartışmalara sürüklemekten kaçınmalıyız.

Teröre boyun eğmek uzlaşı değil. Bölücülerin ceza almasına hukuksuzluk demek art niyet.

Yumuşama beklentimiz usulde değil, üslupta olmalıdır. Kutuplaşmayı besleyenler bellidir. FETÖ benzeri yapılara müsaade etmeyeceğiz. Kumpasçılarla işimiz olamaz. Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Kalkışma yapanın başı kesilmeli.

Yönetimde istikrar sağlanmıştır. Düşman karınca bile olsa kendimize merdane tutacağız. Demokrasi düşmanlarına sessiz kalmayacağız.

MHP ve Cumhur İttifakı varsa umut vardır, huzur vardır. Türk milletinin desteğiyle Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefleri birer birer gerçekleşecektir.

Her belediye başkanımızı ayrı ayrı kutluyor, millete hizmet yolunda başarılar dilerim.

Yarın 19 Mayıs'ı kutlayacağız. Tarihte her şey bir adımla başlamıştır. Adımlar birleşip yürüyüş olmuştur. Tam 105 yıl önce Samsun'dan milli mücadelenin ilk adımı atılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk harcı karılmıştır. 19 Mayıs zalime haine yıldırım gibi çarpan Türkün gücüdür.

Ayrıntılar hazırlanıyor...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

meleknur

YOLLARINIZ AÇIK OLSUN

meleknur

HAİNLER TUZAKLAR KURMAKTAN ASLA GERİ DURMAZ. GÜÇLÜ DURUN ALLAH YAR YARDIMCINIZ OLSUN
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23