Seçim 2019 Sayfası

Bahçeli: Mazbatayı tribüne taşıyandan başkan olmaz!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçını izleyerek bir istismara daha imza atan İmamoğlu’na göndermede bulunarak, “Mazbatayı stadyuma taşımak, taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz.” dedi.

15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39

 Yeni Akit  Ankara 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçını izleyerek Anıtkabir Defterinden sonra ikinci bir istismara daha imza atan Zillet’in ve CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na sert gönderme... İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçiminde oyların yeniden sayımı ile ilgili sürece ilişkin açıklamada bulunan Bahçeli, Beşiktaş ile Başakşehir arasındaki karşılaşmada bazı taraftarların “mazbatayı ver” sloganları atmasıyla ilgili soruya şu cevabı verdi: “Mazbatayı stadyuma taşımak, taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz.


Yeni Akit Gazetesi
Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 09:39

YORUM YAZ

  • Gürkan SoyerGürkan Soyer9 gün önce
    Sen küme başkan olmaz dediysen oldu

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019