• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Altını 1000 liradan alanlar dikkat! Mert Başaran apar topar video yayınlayarak duyurdu: Hemen bunu yapın

Altın, dolar ve gümüş gibi yatırım araçları konusunda önemli tahminlerde bulunan Emlak ve Yatırım Uzmanı Mert Başaran, 3 Ocak ve öne çıkarılan başka günlerin manipülasyona açık olduğunu ve küçük yatırımcının çok dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2022-01-03 09:02:00 - 2022-01-06 10:04:52
Altını 1000 liradan alanlar dikkat! Mert Başaran apar topar video yayınlayarak duyurdu: Hemen bunu yapın

Emlak ve Yatırım Danışmanı Mert Başaran, küçük yatırımcıya uyarılarda bulundu.

Youtube kanalı üzerinden konuşan Mert Başaran, vatandaşı malda kalması gerektiğini ve hiçbir şekilde hareket etmemesi gerektiğini kaydeetti.

İşte Mert Başaran'ın o açıklamaları:

Spekülsyona çok açık bir döneme denk geldik. Piyasada paranızı almak isteyen birileri var. Lütfen elinizde ne varsa varlıklarınızı koruyun. Al sat yapmayı bilmiyorsanız, hiçbir şey yapmamayı tavsiye ediyorum. Altın, gümüş, gayrimenkul gibi yatırımlarınız varsa bekleyin. Bu dönemde bu şarlatanları dinleyip ani bir hareket yaparsanız üç kuruşunuz elinden gider ve çok büyük bir hüsrana uğrarsınız. Çok büyük şeyler dönüyor. Birileri savaşıyor. Filler tepişiyor. İşte siz de bu anda arada kalabilirsiniz. O yüzden acele etmeyin. Panik olmayın. Saçma sapan al sat yapmayın. Yurt dışında bulunan bazı güçler, dolara atak yapabilir. Birileri birilerine kızıp saldırıya geçebilir. Yandaş ya da muhalif damgası yemek istemiyorum. Hiçbir parti ile bağlantılı değilim. Panik olmayın. Ben altını, gümüşü dipte görüyorum. Ev fiyatları halen değerlenecek diye düşünüyorum. Bu dalgalanmalarla hiç ilgilenmeyin. Normal işinize dönün. Yoksa bu işlerle uğraşırsanız psikolojiniz bozulabilir. Bir yanlış yaparsanız her şeyiniz gider. Kıpırdamadan malda kalın.

{relation id:1614446 slug:'ceyrek-altin-fiyati-canli-gram-altin-fiyati-anlik-cumhuriyet-altin-fiyati-6-ocak-2022-guncel-altin-fiyatlari-bugun'}

{relation id:1614466 slug:'anlik-dolar-kuru-fiyati-ne-kadar-6-ocak-2022-bugun-dolar-ne-kadar-canli-dolar-fiyati-guncel-euro-sterlin-fiyatlari'}

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyüp

Yeter be.. Sabah akşam 7/24 şunu yatırın buna yatırmayın onu alın bunu satın diye diye ekonomininde milletinde içine ettiniz. Döviz büroları kapatılsın bankalar yurt dışı seyahatlarda sadece döviz versin. Dolar alıp satanlar gitsin amerikada yatırın.

İzmirli

Şuan en iyi yatırım gayrimenkul, eğer alım gücünüz varsa hiç düşünmeyin, bir iki sene sonra fiyatlar artacak her zaman gayrimenkul kazandırmıştır, ayrıca ek olarak her ay kira geliriniz oluyor yani kazanç çift taraflı, altın dolar bunlar her zaman risk taşır, hatta bulabilirseniz büyük şehirlerde ve gelişmekte olan yerlerde arsa alın her gün yeni yerleşim yerlerine ihtiyaç artıyor, eğer bunları çok büyük rakamlar olarak bulursanız daha uygun fiyatlı tarlalar tarım arazileri satın alın ve o bölgenin çiftçilerine makul fiyatlarda kiralayın bakın Bill Gates bile parasını tarım arazilerine yatırıyor bu adam her halde salak olamaz küçük ve kısa vadeli düşüne düşüne bir adım ileri gidemiyoruz toplum olarak, adamlar en az 5-10 senelik yatırımlar yapıyor, şuan dünyada bu kripto para üzerinden milletten parasını gasp edip adamlar servetlerine servet katıyor karşılığı ne büyük bir risk ortada ili tuştan başka bir şey yok akıllı davranmak geleceğe yatırım yapmak gerekir maalesef biz çok küçük ve basit düşünüyoruz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23