• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alın size helalleşme! Cenaze bile kalkmadan saldırıya geçtiler

CHP’nin kuyruğu çapsız BirGün paçavrası, Mahmut efendinin arkasından mide bulandıran bir habere imza attı.

Yeniakit Publisher
2022-06-24 12:24:00 -
Alın size helalleşme! Cenaze bile kalkmadan saldırıya geçtiler

Vefat eden tüm Müslümanların arkasından, “Gerici” demekten başka halt bilmeyen BirGün paçavrası, kendisi gibi hazımsızların tüm engellemelerine rağmen İslam’ın yayılmaya devam etmesini kabullenemiyor.

Türkiye’de asr-ı saadet kisvesini yaşatan İsmailağa Cemaati’nin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun dostuna kavuşmasının ardından mide bulandıran bir habere imza atan BirGün, patronlarının yıllardır yaptığı gibi Müslümanları karalamaya kalkıştı.

FETÖ izi kokan bazı cinayetleri hatırlatan BirGün, Hızır Ali Hoca efendi ve Bayram Ali Öztürk hoca efendi gibi alimlerin öldürüldüğü olayları cemaate yıkmaya kalkıştı.

Mahmut efendi hazretlerini alenen hedef alarak kansızlık örneği sergileyen gazete, “Cemaatçinin şaibelerle dolu hayatı” başlığını kullandı.

Mide bulandıran haber, zerre vicdanı kalan herkesi rahatsız etti.

Çapsız BirGün’ün, vefat eden tüm Müslüman liderlerin arkasından aynı benzetmeleri yapması, dertlerinin medeniyet veya çağdaşlık değil sadece İslam ve Müslüman karşıtlığı olduğunu kanıtlar nitelikte!..

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Doğruya Doğru

Ölüye bile saygısı olmayan bu insan müsvettelerini iyi tanıyın.

ersan

amit hadi yayinlayin cesaretjniz varsa.sizde kemal sunal,tarik akan,levent kirca,zeki alasya oldugunde nasil basliklar atmisdiniz hatirlarim size.arsivler yalan soylemez
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23