• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ali Koç'tan canlı yayında Rasim Ozan'a olay sözler

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, canlı yayında yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2022-05-24 01:42:00 - 2022-05-24 01:46:18

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına konuk olan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, açıklamalarda bulundu. Programın yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın Mesut Özil ile ilgili söylediklerine sinirlenen Koç, Kütahyalı'ya hiç beklemediği bir tepki verdi.

"Mesut'u yine alırdım"

Kadro dışı kalan Mesut Özil'in son durumuna ilişkin açıklama yapan Ali Koç, "Mesut Özil'in menajeriyle bugün konuştuk. İki tarafın da hayırlısı neyse, o yapılmalı. Görüşmeler sonucu neyin hayırlı olacağına karar vereceğiz. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında şampiyon olmaktan başka derdimiz yok. Geçmişe dönsek, Mesut'u yine alırdım. Bu transferde iki taraf da çok arzuluydu. Arsenal'dekine çok düşük maaş alacaktı. Bonservisi yoktu. Mesut Özil gibi dünya yıldınız kim istemez. Bazen tutuyor, bazen tutmuyor. Mesut da böyle bir senaryo olsun diye gelmedi. Elinden geleni yaptı, talihsiz sakatlıklar oldu. Esas olan, kendisinin de dediği gibi Fenerbahçe." ifadelerini kullandı.

"Boş konuşuyorsun"

Bunun üzerine Rasim Ozan Kütahyalı, "Mesut Özil transferinde Fenerbahçe, Türkiye Cumhuriyeti tarafından kayrılmıştır." dedi. Bu ifadeye sinirlenen Koç, Kütahyalı'ya "Boş konuşuyorsun! Bizi kim kayırdı! Devlet mi gidip aldı!" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İşsiz

Daha pek çok şey söyledi. Yazamadınız mı?

Çarşı

Bir Beşiktaşlı olarak sayın Ali Koç'u ayakta alkışlıyorum. Helal olsun, ağzına sağlık Ali başkan. Bu fetö atıklarının temizlenmesi için çarşı arkanızdadır.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23