Ali Karahasanoğlu’ndan bu fotoğrafa çarpıcı yorum! “Erdoğan’ın ‘ayağına çelmeyi nasıl takabiliriz?”

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir araya gelmesine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

11 Ekim 2019 Cuma 14:50
Ali Karahasanoğlu’ndan bu fotoğrafa çarpıcı yorum! “Erdoğan’ın ‘ayağına çelmeyi nasıl takabiliriz?”

Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili'nde, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir araya gelmesi masaya yatırıldı.

Karamollaoğlu ile Davutoğlu'nun Milli Görüş çizgisi üzerinde olmadığını belirten Karahasanoğlu şunları söyledi:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 14:50

YORUM YAZ

 • ElazığElazığ6 gün önce
  Bunlar ayak altı paspas olmasınlar yeterbiri temel diğerikaba sakal bunlar sakine içi görüşüyorlar acaba sakine hankisini beyenmiş bunun içi tahminizi yazın çok sevinirim bunlar için tartışmaya hiç değmez fadime şayin Müslüm gündüz aslında temel Karaman oğlunun kızının oğlunun parmağı vardır temelinde parmağıvardır o sakala bakmayan herteli bir şeytandır çünkü Müslüm gündüze olayın içi deydi kimse ona hiç sormuyor adam böyle siyirdiha Buhara’da bende elazığliyim
 • kibarcikkibarcik6 gün önce
  müslüm sen vb lerınız aallah cc nın düşmanları ıle kanka ol destekle muslumanım de heee ha.......... beyınızler guruhurabbım alayınızı sevdıgınız vatan haınlerııle haşrr eylesın amın
 • SahinSahin6 gün önce
  Resimde gördüklerinizi yaziniz.Cevap: iki akbaba
 • lütfilütfi6 gün önce
  Yarıştı birinciyi geçmeden,birinci olunmaz.İktidar olmak isteyenlerde iktidardakini devirmeden iktidar olamazlar.Burda bile vatan hainliği arar oldunuz.
 • teomanteoman6 gün önce
  Körler sağırlar birbirini ağırlar..İngiliz sevdalıları bir arada..
 • müslümmüslüm6 gün önce
  Siz akit ailesi ve akit yorumcuları ne kadar savruldunuz. Yani size göre AK Partili olmayan müslüman değil vatan haini. Bu nasıl bir anlayış. 
 • orhanorhan6 gün önce
  sayın temel bey çok dürüst müslüman uzlaştırıcı siyasetci sağ sol demeden herkesle görüşüyor.sayın yazar temel bey değilde sizmi milli görüşçüsünüz?
 • konyalıkonyalı6 gün önce
  Ya bir gidin sizin yönettiginiz ülkeyide gördük size oy atacak aklında zoru var derim memleketin bu hale gelmesi sizin suçunuz
 • Adil düzen Adil düzen 6 gün önce
  Türkiye kimsenin babasının çiftliği değil isteyen herkes türkiye cumhuriyeti devletinin kural ve yasalarına uyduğu müddetçe özgür siyaset yapar parti kurar tercih asıl türk milletinindir kimse kimsenin oy hakkına ambargo koyamazkimi tercih ederse onu seçer BİTTİbazen sizi anlamakta güçlük çekiyorum kraldan çok kralcı olmanızın sebebi nedir?
 • Sen sen***Ben benSen sen***Ben ben6 gün önce
  İki gizli TÜRKİYE düşmanı. Bunlar varken başka düşmana gerek yok. 
 • NuriNuri6 gün önce
   kimsiniz siz suratsizlar
 • Sen varyaSen varya6 gün önce
  Sen varya sen tam fitnenin başısın

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019