• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alevi Bektaşi Vakfı'ndan kamuoyuna Barış Pınarı Harekatı çağrısı

Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamalarda bulunan Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir, "Yüce Türk Ordusu şanlı tarihinin hiçbir döneminde işgalci olmamıştır." dedi ve kamuoyuna şu çağrıyı yaptı: "Gün, birlik ve beraberlik günüdür."

Yeniakit Publisher
2019-10-10 19:59:00 -
Alevi Bektaşi Vakfı'ndan kamuoyuna Barış Pınarı Harekatı çağrısı

 Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr 

"Tüm uyarı ve ikazlara rağmen ülkemizin varlık ve birliğini tehdit eden terör örgütleri, huzur ve güvenimize kast ettiler. Bu bedbahtları bulundukları yerde imha etmek, dünyaya, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, güven ve emniyet tesis etmek için 'Barış Pınarı Harekatı' başlamıştır." diyen Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir şunları söyledi:

'Şanlı ordumuz hiçbir zaman işgalci olmamıştır'

"Gücünü tarihinden, imanını dininden, onurunu yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa (SAV) Efendimiz'den, haklılığını mazlum milletinden alan yüce Türk Ordusu tarihinin hiçbir yerinde ve anında işgalci olmamıştır. Hiçbir zaman aman dileyene kılıç çekmemiş, güçlü ile bir olup mazlum ve masumları ezmemiştir. Yüce Türk Ordusu canı ve kanı pahasına sadece ve sadece barış ile huzuru tesis etmek için savaşmış her zaman her yerde içinde bulunduğu durumun şartlarına bakmaksızın güven ve emniyet tarafında olmuştur.

'Gün birlik ve beraberlik günüdür'

"Gün her zamankinden fazla birbirimize kenetlenme günüdür. Baş Komutanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere harekata katılan ordumuzun ikmalini sağlayan askerlerimizi kutluyorum. Tüm dünyaya Türk'ün sabır ve gücünü gösterdikleri için Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı olarak onların onurlu ve kararlı duruşlarını canı yürekten destekliyor ve emirlerinde olduğumuzu haykırıyorum."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

bnj

helal olsun teşekkür ediyoruz bu yoruma allah razı olsun
 • Yanıtla

bir bilen

gerçek aleviler
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23