• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alçak siyonist Moşe Feiglin'den Nazi taktiği! Canlı yayında skandal öneri

Yeniakit Publisher
2024-06-17 00:30:00 -

Hitler'i aratmayan bir şekilde katliamlarına devam eden İsrail Nazi Almanyasını geride bırakacak soykırımlara imza atıyor. Siyonist ve eski milletvekili Moşe Zalman Feiglin ise canlı yayında skandal açıklamalarda bulundu.

İşgalci İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik soykırımı sürüyor. Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam'a karşı büyük bir hezimet yaşayan İsrail ordusu, bebekleri çocukları ve kadınları katlederek yüzyılın en ağır insanlık suçlarını işliyor.

Uluslararası sistemin korumasında Batı'dan gelen yüksek tahripli füzelerle Gazze'ye sıkışan savunmasız 2 milyon Filistinliye yönelik etnik temizlik yapılırken, İsrail'de karar mekanizmalarını etkileyen aşırı sağcı politika yapıcılar alçak yüzlerini ifşa etmeye devam ediyor.

"GAZZE'DE BİR FİLİSTİNLİ KALIRSA YAŞAYAMAYIZ"

Siyonist ve eski milletvekili Moşe Zalman Feiglin, İsrail'in en çok izlenen haber programı N12'de 'Nazist' itiraflarda bulundu.

Amaçlarının bütün Gazze'deki bütün Müslümanları öldürmek olduğunu açıklayan İsrail'deki sağcı Zehut (Kimlik) Partisi Başkanı ve eski Meclis Başkan Yardımcısı Feiglin şu sözleri sarf etti:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

"Hitler'in dediği gibi, 'Bir Yahudi kalırsa yaşayamam', Gazze'de bir tane İslamo-nazi (Filistinli) kalırsa burada yaşayamayız."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ümitt

Allah belanızı tez zamanda verir inşallah lânetliler sürüsü.

HİZİPSAVAR

soysuz köpek binlerce yıl deniyorsunuz siz nerdesiniz msülümanlar nerde ama siz azaldıkca birleştiniz biz çoğaldıkca dağıldık müslüman liderlerin işiniz zor. yatacak yeriniz yok. her msülüman ülke bir birlik yollasa şimdi orası msülüman askeri bölgesi olurdu varmı paçası yermi gavueun soysusuzuzn saldırmaya
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23