• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Alabarda: Kılıçdaroğlu kendini çukura attı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Solcu değiliz" açıklamasına ilişkin yorum yapan Haliç Üniversitesi Öğretim üyesi ve stratejist Yusuf Alabarda, Kılıçdaroğlu'nun kendini çukura attığını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-05-04 05:59:00 -

Haliç Üniversitesi Öğretim üyesi ve stratejist Yusuf Alabarda katıldığı televizyon programında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Solcu değiliz" sözünü ele aldı.

Alabarda'nın açıklamalarından satır başları:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, solcu olmadıklarını söylüyor. CHP'de yüzde 25'lik kemik bir kesim vardır ne yapsanız yapın CHP'yi terk etmezler. Bir parti taassubu varsa Türkiye'de en kemikleşmiş kitle CHP'dir. Kılıçdaroğlu'nun belediye otobüsünden bozkurt işareti yapması da hafızalardadır. Aslında Kemal Kılıçdaroğlu'nun içine düştüğü entellektüel sığlığı gösteriyor. Dünyada belli başlı sosyal demokrat hareketler var. Sağ ya da muhafazakar kesim diyebileceğimiz kesim de var. Obama döneminde siyahiler için bir sağlık sistemi geliştirildi. Trump gelince bunu iptal etti. Türkiye'de 40 yıllık bir özelleştirme var. Hem şeker fabrikalarını özelleştirmeye karşı çıkacaksın hem de ben sol değilim diyeceksin. Ben sol değilim demek aslında Kemal Kılıçdaroğlu açısından kendini çukura atmak demek.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Zaza

Zaten çukurdaydı. Oradan çıkmaya da niyeti yok. Çukur da ona yakışmış doğrusu.
 • Yanıtla

DHKPC LÌ KILÇDAROGLU BEN SOLCU DEGÌLÌM DÌYOR OZAMAN SÖYLE SEN NESÌN

SEN SOLCU DEGÌLSÌNDE DHKPC ÖRGÜTÜN BAS YÖNETÌCÌSÌMÌSÌN YOK SUNUMU KAST EDÌYORSAN SOLCU DEGÌLÌM DÌYEREK BEN MUHAFAZAKARIM DEMEKMÌ ÌSTÌYÌRSUN SEN BÌR ARA MÌLLÌYETCÌGÌM DÌYORDUN SEN NE MÌLLÌYETCÌ OLABÌLÌRSÌN NE MUHAZFAKAR SEN DÜPE DÜZ BU ÜLKENÌN BASINA BELA OLMAN ÌÇÌN GETÌRÌLEREK FETÖNÜN VE KANDÌLÌNÌN EMIRLERÌNÌ UYGULAYAN VE BU DEVLETE VE RECEP TAYYÌP ERDOGANI ÌNDÌRMEK ABD NÌN BÌDE NÌNDE EMRÌYLE KÌRALIK TERÖRÌSTÌN VE BÖLÜCÜNÜN TEKÌSÌN SENDE AKIL YOK SENÌN AKLININ %99.99. VE BEDENEN SAKATIN TEKÌSÌN DAÌMA ÌFTÌRA DAÌMA SABAH AKSAM YALAN VE CHPKK PARTÌLÌ BELEDÌYELERÌNÌZDE TACÌZ IRZA GEÇMELER HIRSIZLIK YOLSUZLUK RÜSVET YANDASLARIN CEPLERÌNÌ DOLDURMAK VE DEVLETÌNE DAIMA ALÇAKCA SALDIRAN KEFERENÌN CENABETÌN VE TERÖRÌST DESTEKCÌSÌ BAS TERÖRÌSTSÌN KÌMSE YEMEZ BEN SOKCUYUM DEMEN SEN SOLCUDA DEGÌLSÌN ÖRGÜT YÖNETÌCÌSÌSÌN ÌGRENÇ PÌS MAHLUK
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23