• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partili vekilden Yeni Akit’e tam destek

İzmir Barosu'nun Akit'i susturma girişiminin ardından her daim milletinin yanında olan Akit'e her kesimden destek yağıyor.

Yeniakit Publisher
2019-08-19 13:15:00 -
AK Partili vekilden Yeni Akit’e tam destek

 Sezai Erhan  yeniakit 

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “İzmir Barosu, Yeni Akit hakkında suç duyurusunda bulundu ve gazetenin Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu hakkında 4,5 yıl hapis istedi. Her fırsatta basın özgürlüğü diye haykır, sonra da basını susturmaya çalış. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu derler adama” dedi.

İzmir Barosu’nun yaptığı tam bir skandal

Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, “Yuh artık, bu kadarı da olur mu?" diyeceksiniz, Ama oluyor işte: “Türkiye'de basın özgürlüğü yok" diye bağıran İzmir Barosu Başkanı, savcılığa gidip "cezalandırın" diye Akit Yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu'nu şikayet etmiş. Niye mi? Sadece ve sadece yazdığı yazıdan dolayı!” dedi. YeniŞafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, “Akit gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu hakkında 4,5 yıl hapis isteniyor.  İzmir Barosu hem özgürlükten dem vuruyor, hem de kendisinden farklı düşüneni susturmaya çalışıyor. Skandal bu!” ifadesinde bulundu. Gazetemiz YeniAkit’e A haber, Sabah, Takvim başta olmak üzere bir çok medya kuruluşu destek veriyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nur

AKİT GAZETESİNİ SEVİYOR VE DESTEKLİYORUM KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİN YAZILARINI HERGÜN OKUYORUM 20 SENEDİR BU GAZETENİN OKURUYUM HAKKIN ADALETİN ÜMMETİN SESİ OLMAK KOLAY DEĞİL
 • Yanıtla

Türkiyem

Bizden de tam destek teşekkürler Yeni Akit ve ekibine.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı