AK Partili vekilden Yeni Akit’e tam destek

İzmir Barosu'nun Akit'i susturma girişiminin ardından her daim milletinin yanında olan Akit'e her kesimden destek yağıyor.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 13:15
AK Partili vekilden Yeni Akit’e tam destek

 Sezai Erhan  yeniakit 

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “İzmir Barosu, Yeni Akit hakkında suç duyurusunda bulundu ve gazetenin Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu hakkında 4,5 yıl hapis istedi. Her fırsatta basın özgürlüğü diye haykır, sonra da basını susturmaya çalış. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu derler adama” dedi.

İzmir Barosu’nun yaptığı tam bir skandal

Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, “Yuh artık, bu kadarı da olur mu?" diyeceksiniz, Ama oluyor işte: “Türkiye'de basın özgürlüğü yok" diye bağıran İzmir Barosu Başkanı, savcılığa gidip "cezalandırın" diye Akit Yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu'nu şikayet etmiş. Niye mi? Sadece ve sadece yazdığı yazıdan dolayı!” dedi. YeniŞafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, “Akit gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu hakkında 4,5 yıl hapis isteniyor.  İzmir Barosu hem özgürlükten dem vuruyor, hem de kendisinden farklı düşüneni susturmaya çalışıyor. Skandal bu!” ifadesinde bulundu. Gazetemiz YeniAkit’e A haber, Sabah, Takvim başta olmak üzere bir çok medya kuruluşu destek veriyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 13:15

YORUM YAZ

 • Ali USLUAli USLU27 gün önce
  Barolar parayla adalet dağıtırken (Zengin katil ve yolsuzların avukatlığını yaparken) yargı bağımsız ve tarafsızda halkın seçtiği Devletin temsil makamına gidince mi tarafsızlığı gölgeleniyor. Hak ve hakikatihaykıran Akit Gazetesine desavunan Adam Halil ETMYEMEZ Beyefendiye de teşekkürler
 • Tr.Tr.27 gün önce
  Benimde ...ıçımı bu kadar yalsalar bende destek olurdum.Aleyhinize bir tane haber,yazı,resim yayınlıyorlarmı?Hayır....Bir halk deyimi vardır"Kim verirse g..tü,demem ona kötü".
 • Ay YildizAy Yildiz27 gün önce
  Günaydın! Evet İzmir barosu da onların tayfası da her zaman özgürlükten yana, ancak senin benim özgürlüğümüzden değil sadece kendi özgürlüklerinden. Kendine müslüman diyen fakat bu gerçekleri unutmuş olanlar bir tarafa yazsınlar. Verilen her fırsatta bizlere kan kusturan CHP'nin adaylarına bile oy verecek hale düştüler. Müslüman haksızlığa dik durmaz ise daha çok çekeceği var demek. Eh artık kına yaksınlar.
 • DermanDerman27 gün önce
  Basta sayin akp millet vekiline ve destegini esirgemeyen ayni meslegi icra eden dost gazete yazarlari veakit,gazetesinisavunan tum okuyucu olarak destekde bulunanlara,sukranlarmi,sunuyorum.Allah,razi olsun.
 • Ali Taspınar Ali Taspınar 27 gün önce
  Allah var gam yok
 • TürkiyemTürkiyem27 gün önce
  Bizden de tam destek teşekkürler Yeni Akit ve ekibine.
 • NurNur27 gün önce
  AKİT GAZETESİNİ SEVİYOR VE DESTEKLİYORUM KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİNYAZILARINI HERGÜN OKUYORUM 20 SENEDİR BU GAZETENİN OKURUYUM HAKKIN ADALETİNÜMMETİN SESİ OLMAK KOLAY DEĞİL

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019