AK Partili isim lafı gediğine oturttu! Aslı Aydıntaşbaş rezil oldu

Türkiye'nin menfaatine yarayacak her türlü olayda Türkiye düşmanlığı yapan Aslı Aydıntaşbaş, S-400'lerin Türkiye'ye gelmesiyle rezil oldu. Geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımda, "Temmuz ayında S400’ler gelmeyecek. Süresiz erteleme masada. Sonra söylemedi demeyin..." ifadelerine AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan bomba bir cevap verdi.

12 Temmuz 2019 Cuma 16:02
AK Partili isim lafı gediğine oturttu! Aslı Aydıntaşbaş rezil oldu

Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş'ın 9 Mayıs 2019 günü yazdığı "Temmuz ayında S400’ler gelmeyecek. Süresiz erteleme masada. Sonra söylemedi demeyin..." ifadelerine AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "S-400’ler geldi. Sonra söylemedi demeyin!" yanıtını verdi

S-400 teslimatı başladı. Gazeteci Aslı Aydıntaşbaş, 9 Mayıs 2019 günü Twitter hesabından bir paylaşım yapmıştı.

Aydıntaşbaş, paylaşımında "Temmuz ayında S400’ler gelmeyecek. Süresiz erteleme masada. Sonra söylemedi demeyin..." ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti'den cevap

Aydıntaşbaş'ın bu mesajına AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan yanıt verdi.

AK Partili Turan, "S-400’ler geldi. Sonra söylemedi demeyin!" diye yazdı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2019 Cuma 16:02

YORUM YAZ

 • Mahmut emMahmut em6 gün önce
  Bunlar da ne ar var nede yüz var bu füzeleri destekçiletine yollayacaz hayırlı olsun demedi demeyin
 • Ali AydınlıAli Aydınlı6 gün önce
  Hayatları kin nefret yalan üzerine kuranlar rezil oldu şu oldu bu oldu bu adam kafası değil. birlik barış hoşgörü kitaplarında yok ama yılan dillerinde akıllı olanda inanmaz...
 • AnigzelAnigzel6 gün önce
  Taş baş lılar her şeyi anlayamaz. ancak akıllı olanlar müstesna
 • AnigzelAnigzel6 gün önce
  Taş baş lılar her şeyi anlayamaz. ancak akıllı olanlar müstesna
 • AgaAga6 gün önce
  Helal olsun bülent abi. Bunlar gazeteci mi.
 • İlhami babaİlhami baba6 gün önce
  Aslı hanıma bir cevapta benden herkes S 400 lerin nereye yerleştirileceği nü merak ediyor Ys merak etmeyin ey millet S 400 lerin yeri belli aslı hanıma
 • sukrusukru6 gün önce
  Yorumlara bakıyorum da s 400 kerim ucu conilerden önce içerideki bazı yavşaklara fena batmış.
 • kamalkamal6 gün önce
  yaşa mustafa kamal paşa yaşa.
 • S-400 Seni çağırıyorS-400 Seni çağırıyor6 gün önce
  S-400'lerin uç kısmına otur seni istediğin yöne götürsün şimdi Aslı Baştaş taşbaş şeşebeş beştaş
 • Kare Murat Kare Murat 6 gün önce
  Bu kadın senenin dörtte üçünü itrailde geçiren bir yahudi devşirmesi. Şeytanyahu efendisinden emirler alıp mutlu son seansından sonra Türkiye 'ye gelip ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmayan bir şirret.
 • DELİ DUMRULDELİ DUMRUL6 gün önce
  Şimdi göremedik diyecekler, gözlükleri, dürbünleri hazırlayın. Depoya saklayacaklarını söyleyenlere de hatırlatın; depolarda paslanan bombalar şimdi teröristlerin tepesine yağıyor.:)
 • kuntakintekuntakinte6 gün önce
  Emre PUSLU ile aynı dili kullanmış belli yani bağlı oldukları ip aynı parmak oynatıyor bu ve benzerleri not ediliyor
 • SelâmiSelâmi6 gün önce
  Bu Taşbaş, hızlı trenler kömürle çalışıyor fazla kömür atınca hızı da artıyor diyen gerzek değil mi. Niye onun sözleri çok önem verilerek ciddî bişey söylemişgibi kaale alınıyor ki.? Adı üstünde "taş-baş".
 • ABDABD6 gün önce
  Aslı Aydıntaşbaş,a DUYRULUR
 • safşakirsafşakir6 gün önce
  kesinlikle ii oldu ..merkez faiz indirimi öncesi gelmesi ii oldu ..destek olur indirime..merkez bi an evvel 25 ini beklemeden acil toplanıp hemen 10 puan düşürüp faizi 15 lere sonrada 1 hafta sonra bi 10 puan daa indirip 5 lere düşürmeli ..s400 lerde destek olarak tutulmalı ..sırada merkezin hamlesi hade merkez bekletme bi 10 puan hemen..bu arada borsa vakıf öncüğlüğünde çöküyo ..çöksün çok bile kaldı bu borsa ayakta borsa da kapatılmalı artık ..dövizuçarsa eğer hemen talişmat verilip doları 3 liraya düşürmeli ..sonra 1 ay içinde kademeli 1 lira olmalı..s 400 ler hemen kıbrıs ve ab ye konuşlandırılmalı ..ii oldu gelmesi .gelmecek diyenler mors oldu ..iiki geldi ..çok bekletti bizi. sırada faiz hade merkez 10 puan ..dolarıda bi 3 liraya indirirse harika olcek ..hade kampanya arkadaşlar trol kardeşler kampanya ya devam ..vakıf öncülüğünde çöküşe devam trol kardeşler. ..
 • takiitakii6 gün önce
  bu kiralık beyinler münafıktır yedikleri çanağa pisliyorlar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019