AK Parti’den YeniAkit’e açıklama: Mevcut milletvekillerimizden hiçbiri Davutoğlu ile beraber değildir

AK Parti YSK temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, şuanda AK Parti grubu içerisindeki mevcut milletvekillerinden hiçbirinin Ahmet Davutoğlu ile hareket etmediğini söyledi.

13 Eylül 2019 Cuma 18:41
AK Parti’den YeniAkit’e açıklama: Mevcut milletvekillerimizden hiçbiri Davutoğlu ile beraber değildir

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

AK Parti YSK temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti’den istifa etmesine ilişkin YeniAkit’e konuştu.

Toplumda karşılıkları yoktur

Özel, “Şuanda ilçeleri, köyleri geziyorum. Emin olun halktan Ahmet Davutoğlu’na hiçbir ilgi yoktur. Bunların toplumda karşılıkları yoktur. Davutoğlu siyasi egosu için böyle bir istifa kararı almıştır. Egosu boyunu geçen birisidir” dedi.

Rezil rüsva olacaklardır

Davutoğlu’nun istifasının Recep Tayyip Erdoğan karşıtlarını sevindirdiğini ifade eden Özel, “Ama şunu bilsinler ki geçmişte AK Parti’den ayrılarak siyasi parti kuranlardan daha rezil rüsva olacaklardır” diye konuştu.

Selçuk Özdağ’ın iddiasına tepki

AK Parti’den istifa eden eski milletvekili Selçuk Özdağ’ın TBMM’de bulunan 10’un üzerinde AK Parti milletvekilininde kendileriyle hareket ettiğini iddiasıyla ilgili de konuşan Milletvekili Özel, “Bu iddia yalandır. AK Parti mevcut milletvekillerinden hiçbirisi bunlarla birlikte değildir” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Eylül 2019 Cuma 18:41

YORUM YAZ

 • MesutMesut4 gün önce
  Parti kurulunca ilk gideceklerden biri de Recep Özel.Demedi demeyin
 • KanunîKanunî4 gün önce
  Recep Tayyip Erdoğan'ı başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. Recep Tayyip Erdoğan'ı Aptullah Gül Cumhurbaşkanı yaptı. Necmettin Erbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı İl başkanı yaptı. Hainlik bunlarín neresinde ? Sizi gidiler siziiiiii.
 • VatandaşVatandaş4 gün önce
  Mevcut milletvekilleri elbette kendini belli etmeyecek. Zamanı geldiğinde istifa ederler. Bürokratlar da sessiz kalır. Taki zamanı gelinceye kadar. Hele bir parti kurulsun, erken seçim kararı alınsın.
 • SüleymanSüleyman4 gün önce
  Recep özel ısparta millet vekilidir Bende bir ıspartalı olarak şunu söylüyeyim Ahmet davutoğlu parti kurduğundaHerkesten önce recep özel giderse şaşmayın
 • İzmir Martısı İzmir Martısı 4 gün önce
  Madem millette karşılığı yokmuş, rezil rüsvay olacakmış! Neden peş peşe günler değil haftalardır açıklamalar yapılıyor? Madem %1-2 oy alacakmış,nedir bu panik? Nedir bu korku? Korkularının sebebi, Davutoğlu demek Millet demektir. Millet demek Davutoğludemektir. Çünkü Davutoğlu'nun Türkiye'de başkanlığı kazanacağını çok iyi biliyorlar. İşte korkuları budur. Milletin adamı Davutoğlu'na selam olsun! İzmir GöçmenleriDavutoğlu ile beraberdir.
 • SOKAĞIN SESİSOKAĞIN SESİ4 gün önce
  PLANLARI TERS DÖNECEK! CHP VE IYI PARTİYİ VURACAKLAR. ERDOĞAN'IN Bİ TANE OY U GİTMEZ
 • hak.hak.4 gün önce
  Mevla kimi aziz kimi zelil edecek hep beraber gorecez.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Eylul 2019