Seçim 2019 Sayfası

AK Parti, İstanbul seçimi için olağanüstü itiraz hazırlığında

İstanbul’da binlerce oyun çeşitli yollarla çalındığının ve sahte seçmene oy kullandırıldığının ortaya çıkmasının ardından AK Parti, seçimin yenilenmesi için harekete geçiyor.

15 Nisan 2019 Pazartesi 09:43

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, olağanüstü itiraz konusundaki hazırlıklarını büyük oranda tamamladıklarını ve dilekçeyi çok kısa zamanda YSK’ya teslim edeceklerini belirtti. Yavuz, Twitter’dan yaptığı paylaşımında, AK Parti’nin İstanbul’daki yerel seçimlerin yenilenmesine yönelik “olağanüstü itiraz” sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. 

Olağanüstü itiraz hakkımızı kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceğiz” dediklerini anımsatanAli İhsan Yavuz, “Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK’ya teslim edeceğiz” ifadesini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 09:43

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Nisan 2019