• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Davutoğlu'nun eski danışmanı o parti liderine başdanışman oldu

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bir dönem seçim kampanyalarında da görev alan stratejist Atılgan Bayar, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın danışmanı oldu.

Yeniakit Publisher
2019-09-20 19:13:00 -
Ahmet Davutoğlu'nun eski danışmanı o parti liderine başdanışman oldu

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, stratejist Atılgan Bayar ile çalışacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Bir dönem dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun seçim kampanyalarında da görev alan stratejist Atılgan Bayar, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal ile çalışacak.

Başdanışman olarak birlikte çalışacağız

Bayar ile çalışacağını sosyal medya hesabından duyuran Uysal mesajında, "Atılgan Bayar ile önümüzdeki süreçte kurumsal bünyemizde ‘Başdanışman’ olarak birlikte çalışacağız." dedi.

Gültekin Uysal, Twitter hesabından şunları yazdı:

"Türkiye ve hızla değişen dünyayı, yaşanan tarihsel dönüşümleri sağlıklı bir entelektüel ve stratejik akılla okuyan kıymetli dostumuz sayın Atılgan Bayar ile önümüzdeki süreçte kurumsal bünyemizde ‘Başdanışman’ olarak birlikte çalışacağız. Kendisine kabulü için çok teşekkür ederim."

"Danışmanlık hizmeti ile katkıda buluncağım"

Gültekin Uysal’ın bu mesajına teşekkürle karşılık veren Atılgan Bayar, "Türkiye’nin geleceğini kuracak Sayın Gültekin Uysal’a danışmanlık hizmeti ile katkıda bulunmaya çalışacağım. Kendilerine teveccühü için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

DP'yi güzelledi

Bayar, paylaşımlarının devamında şunları yazdı:

"Devlete beka; otoriterlikte, içe kapanmada, antidemokratik uygulamalarda aranmaz. Devletin bekası; demokrasi, özgürlükler, hukuk, refah ve yatırımlardadır. Demokrasi varsa, devletin gücü vardır. Demokrasisi olmayan devletlerin ayakta kalamadıklarını geçtiğimiz 30 yılda gördük. Türkiye devleti ve milletinin ihtiyacı, demokratik zeminde birliktir. Bekamızın sigortası budur. Anahtarı da Demokrat Parti’dir. Sayın Gültekin Uysal'ın çizdiği sınır net her renkten demokratlar, renkleriyle birlikte bir yana; otoriterler, zalimler, oligarklar öte yana... Bu yeni mücadele döneminin anahtarı da gençliktedir. Arkaik siyaset formlarının gençlere dayatılmasına Demokrat Parti engel olacaktır. Kadın dövenlerin, zayıfı ezenlerin, antidemokratların, maşistlerin, faşistlerin Demokrat Parti'de yeri yoktur. Çünkü Demokrat Parti her kimliğe ve renge, demokratlık tabanında duruyorsa açıktır. Bu partinin sahibi, demokrat kürtler, demokrat ülkücüler, demokrat sosyalistler, demokrat Atatürkçüler, demokrat liberallerdir... Demokrasi düşmanları dışında herkese açık olan bu parti, birikimini yeni nesil siyaset ile birleştiriyor. DP il, ilçe, belde teşkilatlarının kapılarını çalın ve üye olun. DP’nin Türkiye’nin geleceğini bir lider sultası ile değil, bizzat sizlerin katkılarıyla beraber kurmak isteyen, kendisini milletten ve gençlikten yalıtmamış bir Genel Başkan’ı var."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Serdar Şimşek

Dini bilgisi Sıfır olan bir nesilden herşey beklenir.Bu yobazlık değil çocuğa ALLAH sevgisinin daha çocukken vereceksin ondan sonra Amerika'ya gönder korkma,eğer yüce ALLAH sevgisini çocukken vermezsen anayıda-babayıda-kardeşinide keser.
 • Yanıtla

Selman

Aman Ya Rabbim! Tipki ahir zaman yoneticilerinin vasiflarinin konu alindigi ilgili sahih hadise konu sahislar gibi! Subhan Allah... Al birini vur otekine! Hadi Davutoglunun akademik ve siyasi kariyeri var! Peki bu atilgan denenin nesi var da bizim ... lakabli davutoglu bunu danisman yapmis acaba??? Allahu Alem bu da son moda sozde danisman taifesindendir! Son moda danisman taifesinin en temel ozelligi, basta Yahudiler olmak uzere ABD ve genel itibariyla Bati dünyası nezdinde saglam baglantilara sahip olmaktir. Hatta bu baglantilar oyle saglamdir ki, bazen bu sozde danismanlar bile danisman olduklarını unuturlar:))) La havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim. HasbinAllah ve nimel vekil...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23