• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Abdüllatif Şener'den güldüren Erdoğan iddiası

AK Parti'den ayrıldıktan sonra yeni bir parti kuran ancak büyük hüsran yaşayıp sandığa gömülen CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğru düzgün yaptığı hiçbir şeyin olmadığını iddia etti.

2020-01-16 20:36:00 -
Abdüllatif Şener'den güldüren Erdoğan iddiası

Akla ziyan açıklamalarıyla Kemal Kılıçdaroğlu'nu aratmayan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili güldüren iddialarda bulundu.

"Son 3-4 yılda Erdoğan'ın doğru düzgün yaptığı hiçbir şey yok" iddiasında bulunan Abdüllatif Şener, Erdoğan’ın yürüttüğü politikaların AK Parti içinde de huzursuzluklara neden olduğunu öne sürdü.

Kurduğu partinin çöp olmasını çok çabuk unutan Şener, "Erdoğan’ın seçimli iktidar dönemi bitmiştir. Bundan sonra gireceği her seçimde kaybedecektir. Bu girdaptan çıkabilmek maksadıyla da her gün farklı şeyleri test etmektedir" ifadelerini kullandı.

Abdüllatif Şener'in açıklamaları şu şekilde:

"Özellikle son 3-4 yılda Erdoğan’ın doğru düzgün yaptığı hiç bir şey yoktur. En basit konudan en temel ana konulara varıncaya kadar Erdoğan hükümetinin yaptığı her şey yanlıştır ve ülkeyi felakete götürmektedir. Türkiye’de korkunç bir yağma düzeni var. Bu yağma düzeni devam ederken, ne ekonomi ne iç ne de dış politika iyi olur.”

Bunlarla da yetinmeyen Şener, Erdoğan’ın iktidara geldiği günden beri hukuk kurallarını ihlal ettiğini ve kamu kaynaklarını kadrolarıyla birlikte “talan” ettiğini yalanını ortaya attı.

CHP'li Abdüllatif Şener, "Yeni parti oluşumları AKP tabanından oy alacaklar. Zaten şu anda AKP tabanından herkes oy alıyor. MHP, İYİ Parti, HDP, CHP’de alıyor. AKP tabanı arayışta ve her tarafa dağılıyor. En son anketlerde de görüyoruz; CHP’ye AKP ve MHP’nin oylarının yüzde 7’si gidiyor” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

sen de kimsin ..nerden çıktın.
 • Yanıtla

Selammm

Adam yerine koyuyorlar bunu 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23