ABD'li "ajan papaz" için karar verildi!

İzmir'de hakim karşısına çıkarılan Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Rahip Andrew Craig Brunson'un tutukluluğunun devamına karar verildi.

16 Nisan 2018 Pazartesi 22:24
ABD'li "ajan papaz" için karar verildi!

İzmir 2. Ağır Ceza Mahkemesi, terör örgütü PKK ve FETÖ adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson’un tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Duruşma 7 Mayıs 2018 tarihine ertelendi.

HAKİM KARŞISINDA AĞLAMIŞTI!

Davada öğle arasından sonra savunmasını vermeye devam eden ABD'li rahip Andrew Craig Brunson, bir anda ağlamaya başladı. Kısa süreli fenalık geçiren Brunson, yerine oturdu. Bir süre dinlenen Brunson, mahkeme başkanının isterse devam etmeyebileceği yönündeki sözüne karşılık, "Sorun Şakran'da değil. Benim kafamda. Tek kişilik odada kalıyorum. Psikolojim bozuldu. Pskiyatri ilaçları kullanıyorum. Başka odaya alınmak istiyorum" dedi. Mahkeme başkanı da talebini değerlendirmeye alacaklarını söyledi. Sanık Brunson, daha sonra savunmasını sürdürdü.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Nisan 2018 Pazartesi 22:24

YORUM YAZ

 • necmettin yakşinecmettin yakşi1 yıl önce
  devletimizi eski türkiyedeğil artık bu tur siyonist yavşaklar artık türkiyede cirit atamiyecekler ajanları sonu geldi feto papazlarıda ceza evinde cirit atacaklar
 • osmanosman1 yıl önce
  hakimler abd nin elinde. adil oksuz e yaptigi gibi hakime ver 1 milyon dolar. brunson serbest.
 • ademadem1 yıl önce
  abd ver papazı al papazı
 • KocasolakKocasolak1 yıl önce
  Bu ajanlara ilk derste öğretilen bir numaradır " müslüman ilkel merhamet aşamasındadır henüz " biraz yalvarıp ağıt eklersen acıyıp bırakır. Bu numaraları yutarmı Türk hakimi, adaletin gözü bağlıdır kılıcı HAK üzre keser.
 • remrem1 yıl önce
  eğer bu adamı salarsanız. birdahada oy vermem ak partiye.hapiste çürüdüğünü bilmek istiyoruz
 • Ibrahim akIbrahim ak1 yıl önce
  Feto adami kendine benzetmiş ağlak olmuş adam
 • saddisaddi1 yıl önce
  bunu içerde .... tek kişilik hücre ağır olmuş.
 • A. ÖzA. Öz1 yıl önce
  bunuda salsın bizim rezalete dönmüş adalet sistemimiz oldu olacak tam olsun. bu gün ellerinde olsa halk galeyana gelmeyeceklerini bilse bizdeki hakimler bunuda serbest bırakırlar. bu adalet sistemine çok sıkı denetim vede disiplin gelmedikçe adalete hiç güvenmiyoruz. suçlular cenneti oldu ülkemiz. suç işleyenler arka kapıdan serbestçe çıkıyor. adalet değil rezaleti oynuyoruz 50 senedir. chpkk nın arka bahçesi bu fatoşçu hakimlersayesinde50 senedir haklı haksız , haksız haklı oluyordu davalarda. tabii parası olan haksızda olsa işi götürüyordu. ispatımı açın 2006/723 nolu dosya çağlayan adliyesi 3, fikri ve sınai hakl. hukuk mhk. yargıtay aşamasıda bitmiş fatoşçular kazandı. dosya arşivde tabii yok etmedilerse. dosyanın tüm fotokopileride bende.avukat , bilirkişi , hakim paslaşmasıyla nasıl gol atılır okuyun. bilirkişi bile davalıların avukatıyla aynı müessesede görevli çıktı , gerekçe tesadüfmüş.ona rağmen davalılar kazandı. işte rezalet okuyun öğrenin.Ben davacı A.öz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019