Fransızlardan bir alçaklık daha: Yine Peygamber Efendimiz'e hakaret ettiler

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'e (sav) karikatür ile hakaret eden Charlie Hebdo adlı dergiye yapılan saldırı sonrası sokağa çıkan göstericiler aynı alçaklığı sergileyerek Peygamber Efendimiz'e hakaret etti.

08 Ocak 2015 Perşembe 22:12
Fransızlardan bir alçaklık daha: Yine Peygamber Efendimiz'e hakaret ettiler

Fransa'nın başkenti Paris'te dün Charlie Hebdo adlı dergiye yapılan saldırı sonrası Avustralya'nın Sydney kentinde sokağa çıkan Fransız gösterciler ellerinde taşıdıkları çirkiin döviz ile Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'e alçakça hakaret etti.

Haber Tarihi: 08 Ocak 2015 Perşembe 22:12

YORUM YAZ

 • Şşşşşşi laŞşşşşşi la2 yıl önce
  Biz onların dinlerine Saygısızlık yapmıyoruz onlarda bizim dinimize. Yapmasınlar herkes kendi dinine baksın K...ekler
 • haticehatice2 yıl önce
  Allah belalarını versin 
 • CaglaCagla2 yıl önce
  Pislikler Allah sizin belanızı versin
 • keremkerem2 yıl önce
  ALLAH ONLARI ÇARPSIN ALLAH ONLARI CEHENNEME GÖNDERSİN AMİN
 • ENES YILMAZENES YILMAZ3 yıl önce
  PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V)'E YAPILAN HAKARETLER ADINA:Biz,öyle bir milletiz,öyle bir dine saygılı,sizin bahsettiğiniz özgürlüğün temelini oluşturuyoruzki cihattan bile sakındık kendimizi!Biz müslüman aleminden bir vatandaş dahii o içimizdeki peygamber sevgisine rahmen isyanımızı bastırdık gönlümüzde.Eyyy günah korku bilmez,saygıdan sevgiden uzakinsanlar; Sizlere bizim tek vaatimiz,hiç birşey olmasada saygı duymanız empati kurmanızdır.Bu saygısızlıgı yapan,sen evet sen o kişi sadece söyle bana sen bir dine saygını bozarken tek bir insanoglu senin canına dokunmak dahi degil bunudenemeye bile kalksa tepkin ne olurdu? Aklı zihni size veren o rabbime karşı sizden tek istekdir,hiç yoksa SAYGI!!
 • enes şahinbeyenes şahinbey3 yıl önce
  Ulan onlar müslümanlara etmediğini bırakmamış siz bana ne diyorsunuzintikamımız kötü olucak
 • MünirMünir3 yıl önce
  Yukarıdaki resimde bir tane hakaret görüyormusunuz yahu? Madem Fransızcanız yok, bırakın bu haberleri yapmayı. Ayıp, utanın.
 • özcan mıhçıözcan mıhçı3 yıl önce
  Peygamber Efendimizin karikatürünün çizilmesine kadar başka espiri yapılacak konu yok mu? Muhammed Mustafa ( sav) Efendimize uzanan eller kırılsın.
 • Murat KarakılıçMurat Karakılıç3 yıl önce
  Yeniakit.com.tr genel yayın müdürüne ; Ben gezi eylemlerinde ordaydım direniyordum.Beni ateist yaptınız.Şimdi bu alçaklığı yapan, yani taşınan dövizi, dövizi taşıyanı kınıyorum.Ben Efendimiz S.A.V. yapılan bu alçaklık içinde sokağa çıkarım.Ben ateist değil halkım halk.Bunu kabullenin artık.Bizler Elhamdulillah müslümanız.Haksızlığın olduğu her yerde isyan etmek meşrudur.Bu yapılan saygısızlığında karşısında isyan ederim.
 • hasanhuseyinhasanhuseyin3 yıl önce
  ben 26 yildir pariste yasiyorum diyorumki anadolu topragi yeter bize birakin bu ruhlari olmus avrupalilari kendilerine saygilari yok. bunlar irkci irkci irkci hepimizin hedefi buyuk turkiye olmali.bunlarla harcayacak zaman ayirmayin bunlar cok korkak.ancak sinsi senaryo yaparlar...
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü