Feto Zındığına Terör Örgütü Lideri Diyemeyenler

17 Ağustos 2018 Cuma

2018 Yılının ortalarına kadar geldiğimiz halde hala FETÖ yapısına terör örgütü diyemeyen zavallı insanlar var. Yüzleri bulan müebbet hapis cezaları dahi bu insafsız ve art niyetli insanların akıllarını başlarına getirememiş besbelli!

Yeniasya gazetesi hala bu fenalığı yapmaya devam ediyor. ABD’nin uşağı olmuş ve ülkemizde dehşetli fitne ateşleri yakan bu örgüt hakkında bizzat Genel Yayın Yönetmeni Kazım Güleçyüz’ün ağzından “terör örgütü diyemeyiz” şeklide televizyonlarda açıklama yapabiliyor.

Devletimiz ne yazık ki FETÖ örgütü ile beklenildiği gibi mücadele edemiyor. Devletin içine sızmış kripto Fetocular, mümkün olduğunca mağdur kitlesi meydana getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Hükümet ise bu çok tehlikeli yanlışa dur demek yerine aksine davetiye çıkarıyor. Yahu örgütün lider yapılanmasını hapse tıkmak yerine masum halkı işinden gücünden edip ekmeği ile oynaması akıl alır iş değildir. Bu konuda elden geldiğince FETÖ’nün tuzağına düşmüş vatandaşlara şefkatli davranmak ve fakat örgütün üst düzey yapılanmasına karşı acımasızca hareket etmek devletin boynuna borçtur.

Günümüzde hala FETÖ örgütünü ve onun dehşetli lideri Feto’yu tanımayan çok sayıda insan var. 250’den fazla şehit ve binlerce yaralı verdiğimiz 15 Temmuz 2016 darbesinden ibret alamamışlar. Bazı hipnotize edilmiş şahıslar ise “Feto iyi bir insandır fakat çevresindeki insanlar haindir” diyerek akıl almaz bir ahmaklığa düşmüş durumdadır.

O halde “Fetullah Gülen Kimdir?” sorusuna cevap vererek bu kişileri uyarmaya ve yutturdukları dehşetli büyüden kurtulmaları için gayret edelim. Olur ki akılları başlarına gelip bu hipnozdan ve büyüden kurtulurlar:

Yapmış olduğu icraatlarla Süfyaniyet Komitesinin 4. Rüknü olduğunu bihakkın ispatlayan Feto’nun en büyük kötülüklerinden bir tanesi; İslam’ın beş şartından biri olan zekâttır. Genellikle Ramazan ayında verilen zekât kavramı Feto sayesinde etkisizleştirilmeye çalışılmıştır.

Zekâtın ruhunu tahrip eden ve mü’minlerin hayır-hasenat hislerinin üzerine çöküp sömürerek kendisine ekonomik rant oluşturan FETÖ örgütü; diğer İslami değerleri de ortadan kaldırmaya büyük çaba göstermiştir.

Bunlardan birisi başörtüsünü hafife almak ve tahrif etmektir. Mü’mine kardeşlerimizin başlarını açmalarını teşvik eden, başörtüsü takmak için mücadele veren kızları aşağılayan hep bu zındık olmuştur.

Çok önemli İslam sembolü olan Ezanı da hafife almış ve tahrif etmiştir. Risalet-i Muhammediyeyi niza olarak görerek ezandan kaldıran da bu haindir. Bu sayede Ehl-i kitap kavramını dahi tahrip ederek din-i hak kavramını bozmuştur.

Günümüzde en çok ortaya koydukları icraat ise yalancılıktır. Yalanı meşrulaştırmış ve meslek haline getirmiştir. 15 Temmuz 2016 darbesinde suçüstü yakalandıkları halde FETÖ mensupları utanmadan yalana tevessül edebilmektedirler.

Halbuki bir Müslüman asla yalana tevessül etmez. Aldanır belki fakat asla bir başkasını aldatmaz. İşte Müslümanları bütün dünyanın önünde küçük düşürecek onursuz ve alçakça davranışları yapan hep bu FETÖ örgütü olmuştur. Dünya tarihinde bu kadar ikiyüzlülüğe rastlanmamıştır.

Sosyal hayatın en önemli konularından birisi olan namus kavramını da yerle bir etmiştir. Bugüne kadar ehli dünyanın ahlaksızlıklarını dindar insanlar arasında dahi yaygınlaştırmaya muvaffak olmuştur. Zinayı, içkiyi ve Müslümanlığın yasakladığı her şeyi bazı makamlarda tutunmak maksat ve amacıyla mubah gören ve teşvik etmiştir.

İnsanların gizli durumlarını araştırarak, mahremiyetlerini videolara kaydettiren ve bunları şantaj malzemesi olarak kullanan dahi bu zattır. Alavereler ve dalavere ile her türlü ahlâksızlık yöntemi ile siyasî iktidara gayrimeşru yollardan ortak olmak amacı gütmüştür.
Müslümanlar arasına tefrika, niza, düşmanlık ve fitne sokan, bu fenalıkları sürekli olarak yenileyen bu dehşetli terör örgütüdür. Suçüstü yakalandıkları halde ülkemizin düşmanlarının yanlarına sığınarak hala fitneye devam etmektedirler. 

Kur’ân’ın bu asırda bir kal’ası hükmünde olan Risale-i Nur’ları menhus amaçları önünde bir engel görerek tahrip ve tahrif etmeye yeltenen, sadeleştirme adı altında Risale-i Nur’un Kur’ân’ın malı olan mânâlarına hücum eden yine bu dehşetli F. Gülen’dir. Kendisini “ulu’l-azm peygamber” olarak ihsas ederek, bütün İslam âlimlerini hafif gören ve onlara olan sevgiyi, muhabbeti kırmaya çalışan da budur.

M. Kamâl’i hararetle savunan ve onun şahs-ı manevîsinde temsil ettiği seküler yaşam biçimini örtbas etmeye çabalayan ve Kemalizm’i ihya etmeye çalışan da budur.

Bunlar ve bunlar gibi birçok gayrimeşru ve haince işleri yapan İslam’ın esaslarını bozmaya çalışan Fetullah Gülen, apaçık bir şekilde ahir zamanda zuhur edecek olan Süfyan’ın 4. Rüknü olduğunu bizzat ispat etmiştir. Bu kişiyi iyi tanımalı ve tuzağına düşen herkesi kurtarmaya çalışmak hamiyetli insanların yapması gereken en önemli davranışlardan bir tanesidir, vesselam…

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • AdAkAdAk4 ay önce
  Amin.
 • AdAkAdAk4 ay önce
  Eyvallah değerli görüşleriniz için kardeşim. Hala Fetö seçiciliği yapan veya yapacak şerefsiz ve namussuzlar varsa bilsinlerki bu Aziz Millet ve Lideri daha gereği için ayağa kalkmadı. Vicdanı ve hassas terazi çerçevesinde kimsenin mümkünse zarar görmemesi için uğraşır duruyor. Ama hala kahpelik yapıp kripto şeklinde Fetö seviciliği yapan varsa bilsinlerki 80 milyon onların ensesindedir. Durmak yok yola devam.
 • Nursuz TalebeNursuz Talebe5 ay önce
  Bu Fettulah ve şürekası, köpeklik ettiği ABD ve batının yaptığı gibi menfaatine muvafık adamları ve sızdığı cemaatleri ya da kurumları kullanır, işi bittiği zaman ise tü kaka yapar ve sırtını döner. Hatta satar. FG nin elli yılının özeti budur. O nun için bugün 80 milyonla örtülü savaş yürütüyor.
 • nur talebesinur talebesi5 ay önce
  kürşat.senin ailenin, sana verdiği islami(!) terbiye ancak bu kadar olabilir,afferin.iyi terbiye(!) aldığın ağzından çıkan .... kelimelerden bellidir?Ailede yerli ve milli(!) terbiye aldığın ,ağzından çıkan kelimelerden çok iyi anlaşılıyor.Bu bir seviye,bir terbiye meselesidir anlaşılıyor mu?
 • KürşatKürşat5 ay önce
  Sen nur talebesi değil,ajan provokatör, zındık ve bir papaz olan fetula gülen...ısın. Namussuzluk yapma diyeceğim fakat içinize işlemiş maalesef, mendebur münafıklar.
 • İblisİblis5 ay önce
  15 Temmuz da Polis Özel Hareketi bombalayan hainlere sahip çıkan hangi gazete Nur talebesi? Trump la bir olup Milletine sallayanlar kim Nur Talebesi? Sisi ve Merkel le bir olup vatanınasallayanlar kim Nur Talebesi? Dolar la birlikte ağzı kulaklarına varanlar kim Nur Talebesi?Risaleyi sadeleştirerek tahrif eden FG ne yanaşanlar kim Nur Talebesi? Geçmişte kanlı bıçaklı oldukları gazeteyi şimdi baştacı edenler kim Nur Talebesi? "Haçlılar karınıza ilişmez" diyerek Haçlı Seferlerine karşı can veren şühedanın ruhunu tazib edenIblis e el verenler kim Nur Talebesi? Hayırlı mübarek günde ağzımı açtırdın Nur Talebesi. Hay Allah.
 • kemalkemal5 ay önce
  risale-i nura ilismeyin, eğer ilişirseniz belâlar üzerinize sel gibi yağar...bsn/rnk
 • ESTERGONLU SEYDA NURESTERGONLU SEYDA NUR5 ay önce
  *EVET SADAKTE !... / BU DOLARLA ABD'NİN TASMALADIGI DİNDAR MASKELİ BRİTÜSLERE UYARI !.... / ASRIN MÜSTESNA MÜELLİF-İ KUR'ANI ÜSTAD BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ HZ.LERİNİN MUAZZEZ İSMİNİ VE VE RİSALE-İ NUR'LARI ;KİRLİ VE ALÇAK AMAÇLARINA PERDE OLARAK MENFAAT İÇİN KULLANAN ; KRİPTO FETÖİSTLERİ; FETÖNÜN ARKA BAHÇESÎ YENİ ASYACI MENFAATPEREST MECZUB HAİNLERI ;SÖZLER KÖŞKÜ,ÇAY HOUSE,NUR SARAYI,NUR KASRI ,RİSALE-İ NUR ENSTİTÜSÜ ADIYLA ALDATAN;MASUM GENÇLERİ KRİPTO FETÖİST ÖRGÜTLERE YAMAMAYA ÇALIŞAN SİNSÎ FETÖCÜ , / VE AHTOPOTUN DİĞER KOLU olan bu ADNAN OKTAR (GEREZ) AHLAKSIZ ve SEFİL MOSSAD AJANI VE EKIBINI , / BÜTÜN RİSALE-İ NURUN SADIK VE SEBATKÂR TALEBELERİ ADINA LANETLİYORUZ !.. "*
 • YAVUZ SELİM İSTANBULLUYAVUZ SELİM İSTANBULLU5 ay önce
  *"Bu arkadaş bir gün Başbakanımızın yanına (Cumhurbaşkanımız o vakit Başbakan’dı) heyecanla geldi. Ellerini ovuşturarak ‘Efendim IMF’den 1 milyar dolar kredi aldık’ dedi. Başbakanımız ‘İyi tamam’ dedi. Sonra birden aklına geldi ve ‘Şartsız kredi değil mi bu?’ diye sordu. Tonton hazine bakanımız biraz da kızararak ‘Hayır efendim, bir şartları var aslında, Irak’a asker sokmamızı istemiyorlar’ dedi. Başbakanımız Erdoğan ‘Ver bakayım şu anlaşmayı bana’ diye elini uzattı, aldı ve parça parça yırtıp çöpe attı.” Tekrar sormama gerek var mı? Bu milletin 15 Temmuz’da canı pahasına sahip çıktığı Erdoğan’ı, Reis yapan, lider yapan bu duruşudur işte! Satılık olmayışıdır! Boynuna IMF tasması takmayışıdır! “Beslemeliği” elinin tersiyle itmesidir! Dolarla uzatılan o tasmayı parça parça edip çöpe atmasıdır! Adamlığıdır…" az önce de köşesinde Mehtab YILMAZ hanımatebrik veteşekkür ettik. / VEHBİ BEY. TEKRAR TEŞEKKÜRLERBU30 YILDIRFETÖ GİBİ MASONLARA TESLIM OLAN YENİ ASYA PACAVRASININ İPLİĞİNİPAZARA ÇIKARDIĞINIZ İÇİN !... /EVET , BU ABD-AB NİN SEFIL BRiTÜSLERi , EMPERYALİST -SÖMÜRGECİ ,VAMPİR ABD ve AB'NİN MANDACI TASMALI KRIPTO FETÖİSTLER VE HANGİ KILIĞA VE DELİĞE GİZLENDiNİZSE BİLİN Kİ, BU MİLLET DEVLETiYLE TEPENİZDE VE İNİNiZE KADAR SİZİ MERCEK ALTINA ALIYOR!/şimdi sıra Fetönün arka bahçesi ve dolaylı sözcüsü YENİ ASYA 'da ! Bir ceride degil paçavrayada ,Mason Adnan Oktarmossad -mason uşaklarına operasyon yapildığı gibi, çok geç kalmadan Fetönün sözcüsü YENİ ASYA nifak ve ifsad şebekesine devlet el atmalidır.-Para trafiğimercek altına alınmalıdır! / Bu Yeni Asya'nın yan kolları olarak Sözler Köşkü,Çay House, Nur Kasrı,Risale-i Nur Enstitüsü ... hep Yeni Asya Fetöcülerininparavan yan örgütleridir./ ÇOK EHEMMİYETLİNOT : BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A ) HZ.LERININ HAYATTAKI TEK VARISİ VE RİSALE-İ NUR'UN SADIK TALEBESİ HÜSNÜ BAYRAMOĞLU AĞABEY VE BÜTÜN RİSALE-İ NUR TALEBELERİ , / YENİ ASYA GAZETESININ FETÖ VE MASONLAR HESABINA BEDİÜZZAMAN 'I VE RiSALE-İ NUR'U PARAVAN OLARAK KULLANMASINDAN ÇOK RAHATSIZ ve MÜŞTEKiDiR! DEVLETIMİZ YENI ASYA VE SAYDIGIMIZ PARAVAN UZANTILARINA ACILEN MÜDAHALE ETMELiDiR."*
 • maraşlımaraşlı5 ay önce
  Hocam bunların tavanıda tabanıda hala aynı fikirde , yanlış yaptıklarını kabul etmiyorlarki, soru çalarak devlete sızmak mübah , amma reis bunları paketleyince haram , Valla bunları kessen yolundan dönmezler , reisin haşhaşi demesi boşuna değil , körü körüne bir bağlılık var bunlarda , bunlar ancak ahirette veyahut geberince gerçeklerle yüzleşir. Allah cc bunları bildiği gibi yapsın , canları cehenneme
 • nur talebesinur talebesi5 ay önce
  ..................
 • Bakalım sonu ne olacak!Bakalım sonu ne olacak!5 ay önce
  Deccal' ın en büyük aracı "YALANI İSTİ' MAL" dir. Feto kadar ayak üstü 5 dakikada bir kaç yalan üreten bir ahlaksız, bir imansız yoktur! Bu Süfyan şu aşamada ise DECCAL ile ortak çalışma sürecindedir. İbretlik akıbetini beklemekteyiz.
 • Keferenin diğer bir koluKeferenin diğer bir kolu5 ay önce
  O dediğiniz gazetede Kazım diye bi herif var, nerden çıktı bilmem; fotoğrafı bile şabalaklıkta şampiyonluk alır!
 • nifak küfürden eşedd!nifak küfürden eşedd!5 ay önce
  İnönü Erzuruma geldiğinde elini öpmeye giden Gülen, o günlerde de kendine için için MKamel' i idol edinmişti; ama kendini etrafa müslüman olarak takdim ediyordu. 'Niye İsmet' in elini öptün?' diyenlere ise; 'hiiç, komiklik olsun' diye cevap veriyormuş.
 • selamselam5 ay önce
  Fetonün ruhu hala aktif olarak bir cok kurumda yasiyor adam kendine has devlette yapilanma kurmus bu idolojiyi yikmak cok zaman alacak. ancak helali ve adaleti bu ulkede tesis edecek fedakar insanlar olursa bu zihniyet yikilir yoksa ülkemiz daha cok acilar yasayacak. Ben korktum bu ahlaksiz insanlardan Allah yardim etmezse 15 temmuz gibi,halimiz nice olur Allahim rahmet ve merhametini eksik ekme üzerimizden.amin.
 • YAVUZ SELİM DEMİRKAYAYAVUZ SELİM DEMİRKAYA5 ay önce
  SN.VEHBİ BEY ELİNİZE SAĞLIK,TAM İSABET MÜDHİŞVE TAM DOĞRU VE ISABETLI BIR YAZI OLMUŞ. NUR TALEBELERİ ADINA SIZE TEBRIKLER VE TEŞEKKÜR EDİYORUZ / EVET, YENİ ASYAFETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜNVE ONUN EFENDİSİABD'NİN KUKLASI VE ARKA BAHCESiDİR ,BUYENİ ASYA'YI NUR TALEBELERİOLARAK LANETLİYORUZ.! ÇÜNKÜ TASMASIDIŞARIDA CUMHURIYET GAZETESINDEN DAHA TEHLIKELIDIR. ZIRA CUMH. GAZETESÎ AÇIKTAN DIN DÜŞMANIDIR.YENI ASYA 30 YILDIR MASONLARIN VE ABD'NİN KUKLASI OLARAKIFSAD VE NİFAK KOMITELERİ ADINA IBLİSÇE SAY ETMEKTEDIR./ BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ HZ. LERINI VE RiSALE-I NUR'USEFIL VE HAIN EMELLERİ İÇİN , ADİCE VEHAİNANE İSTİMAL ETMEKTEDİR. ELBETTE YAKINDA FETÖ ÖRGÜTÜ VE ADNAN OKTAR ÖRGÜTÜNEYAPTIĞI GİBİ DEVLETİMİZ GEREGİNİ YAPACAKTIR VE YAPMALIDIR!
 • selamselam5 ay önce
  Fetonün ruhu hala aktif olarak bir cok kurumda yasiyor adam kendine has devlette yapilanma kurmus bu idolojiyi yikmak cok zaman alacak. ancak helali ve adaleti bu ulkede tesis edecek fedakar insanlar olursa bu zihniyet yikilir yoksa ülkemiz daha cok acilar yasayacak. Ben korktum bu ahlaksiz insanlardan Allah yardim etmezse 15 temmuz gibi,halimiz nice olur Allahim rahmet ve merhametini eksik ekme üzerimizden.amin.
 • Ahmet KoçakAhmet Koçak5 ay önce
  ah vehbi bey ah, işte gerçek kripto fetö hainlerinin hazırladığı son flaş bellek ile ihraç edilen oğlum ve arkadaşlarının mağduriyeti biz erdoğan ve ak parti sevdalılarını perişan etmiştir.devletimiz 9000 polisin 1 tanesini dahi iade etmeden ihraç etmiştir.halbuki bu flaş hakkında nice hükümet taraftarı uzmanlar,sivil toplumcular,yazarlar yazdı,programlar yaptılar.ama devletimiz hiçbir kriter olmayanlarından gözünün yaşına bakmadı.dost dan gelen bu darbe bizi yaktı.içimiz kan ağlıyor sevgili başkanımız neden böyle yaptı.en azından hiç bir kriteri olmayanları daha pasif memurluklara atayabilir ve terör örgütü üyesi damgasını vurmayabilirdi.mübarek cuma vakti hürmetine RAB bim c.c tüm mağdurları temiz eylesin.amin.
 • Yunus16Yunus165 ay önce
  ÖNCE, DEVLETİN ÜST YÖNETİMİNDE ÇALIŞMIŞ AGÜL, BARINÇ, DAVUTOĞLU, BABACAN.....GİBİ SİYASİLER HOCA DİYE İNANDIK ŞARLATANMIŞ ABD NİN PAPAZI ÇIKTI DESİNLER. BUGÜNE KADAR BÖYLE AÇIKLAMA YAPMADILAR. ERDOĞAN HAŞHAŞİLER DİYE BAĞIRIRKEN HEP SESSİZ KALDILAR. GAZETECİLER NEDEN BU SORULARI SORMAZ? FGÜLEN HOCA MI PAPAZ MI? BU SORUYU AGÜL VE BARINÇ A SORUN. MİLLETE AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDALAR.
 • HukukçuHukukçu5 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • Asımın Nesli Nesilmiş GerçekAsımın Nesli Nesilmiş Gerçek5 ay önce
  Bu FETÖ uşakları, dibinde ot dahi bitirmeyen diken ağacı gibi güzel memleketimde kendilerinden gayri cemaatleringelişimine, müsbet gazetelerin, yardım kuruluşlarının, müsbet okulların, diğer müsbet dersanelerin,v.s. inkişafına türlü türlü dümenlerle ve içerden çökertmelerleset çektiler. Asımın Nesli biiznillah uyandı ve şerri teşhis etti. Elhamdülillah. Haza min fadli Rabbi.

Günün Özeti