• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Selma Savcı
Selma Savcı
Selma Savcı
TÜM YAZILARI

LGBT sapkınlarında ikinci perde; 'TikTok Kavmi' sahneye hazırlanıyor!

24 Nisan 2023
A


Selma Savcı İletişim: [email protected]

Ülkemizde gelecek nesillere yaşanabilir daha sağlıklı yarınlar bırakmak ve güzel ülkemin insanlarına yaşam kalitesini yükseltmek için var güçle yeni hamleler yapılmaya devam ediliyor; diğer yandan ise maalesef ki, geleceğimizi dipsiz bir kuyuya hapsetmek için var gücüyle çalışanlar da var.

Evet öyle bir yüzyılın içerisindeyiz ki, her tarafımızda vıcık vıcık düşünce özgürlüğü adı altında inandıkları bomboş filmlerini çocuklarımıza enjekte etmek niyetindeler. Çerçeveleme startı vermişler. Konu LGBT denilen sapkınlar olacak. Bu kimi zaman LGBTT (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti) veya LGBTI (lezbiyen, gey, biseksüel, transgender, intersex), LGBT+QIA (Lezbiyen, Gay, Bisexsüel, Transexsüel, Queer, İntersex, Asexsüel), LGBTTIQ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer) biçiminde de kullanılmaktadır.
Sapkın LGBT'yi destekleyen ünlü isimler, firmalar eşcinselliği meşrulaştırmaya çalışıyor. Üstelik doğruları haykırmaya kalktığınızda ise gerici olmakla suçlanıyorsunuz. Suçlayan şizofreni kişilere kızmakla birlikte bazen de gülüyorum... Gerici olan Lût kavminin başına gelenlerden ders almayan ve geride kalan asıl sizlersiniz...

Böylesi sapkın bir yapılanmanın Türkiye’mizde de yavaş yavaş içten içe işlenmesine göz yummamız mümkün olmamalıdır. Düşünebiliyor musunuz, daha geçen güne kadar bu sapkınlarla mücadele verirken, gelecek nesilleri hedef alan onlar...

Ekranlarda bu sapkın örgütün propagandası pek ala yapılabiliyor.. Televizyondaki yayınlanan ‘Malum dizi’ verdiği görüntülerle aile bağlarımızı güçsüzleştirmek için elinden geleni yapıyor adeta. LGBT temalı bardakların ekranlarda gösterilmesi en büyük kanıtı olsa gerek. Yine dizide bazı kadın karakterlerin cinsel eğilimleri hakkındaki verilmek istenen mesajlar da pes dedirtmişti.

Bu zihniyetin savunmak istediği şey apaçık ortadadır. Bu sapkınlıkların amacı; Müslüman Türk toplumumuzun aile kavramının altını boşaltarak ahlaksızlığa itibar kazandırmak en büyük uğraşları olarak gözükmektedir.

Bu senin kuruntun diye yorum yapanları da duyar gibiyim, ama ortada öyle yapılmak istenen şeyler var ki, yaza yaza bitiremeyeceğimiz maddeler maalesef mevcut. Mesela bu örgütün en işlek yeri; sosyete diye pazarlanan bir akımla evlerimize giriyor. Ve yine bu sosyetenin içine giren ve sinema sektöründe dolaştırılan bazı eşcinsel karakterlerle normalleştirme çabaları her halükarda devam ettiriliyor.


Ülkemiz, eşcinsel ilişkileri tanısa da medeni kanununda cinsel yönelim ya da cinsiyet kimliği gibi bir ifadeye yer vermez ve eşcinsel çiftlerin birlikteliklerini yasal zeminde tanımaz. Bu kanuna rağmen, hala bazı siyasi aktörlerin LGBT’liler de insan, onların da yaşama hakları var açıklamalarını an be an duymanız mümkün..
Öncelikle şunu belirtelim, bu sapkınlığın elle tutulur hiçbir yanı yoktur. Ve ne pahasına olursa olsun bu kendini bilmez müptezeller için bir an önce daha ağır maddelerle kanunlar çıkartılıp, bunların yaşam alanlarımızda daha az görülmelerine fırsat sağlanmalıdır…

Tam bu konu babında, Lût Kavmi’ne yönümüzü çevirmesek olmaz… Hatırlayalım..

Lût Kavmi, İslam dinini inancına göre milattan önce 1900 yıllarına dek varlığını sürdürmüş olan bir topluluk. Lût Kavmi, Vezüv adı verilen yanardağın gece vakti içerisinde ani bir şekilde püskürmesi ile birlikte yok olmuştur. Piroklastik akıntılar ise saatte 200 kilometre hız ile hareket etmektedir. Bu nedenden dolayı Lût kavmi uyku halinde iken bu gazın solunması nedeni ile uyanamadan kitlesel bir şekilde yok olmuştur.

Kavmin yaşadığı alan ise günümüzde Kızıldeniz'in kuzey kısmında Ürdün ile İsrail sınırı kapsamında Lût Gölünün yakın bölgelerinde olduğu arkeolojik incelemeler aracılığı ile belirlenmiştir. Bahsedilen şehrin, Eski Ahit'te ismi geçen "Sodom" olduğu da kesinlik kazanmıştır.

Lût Gölü'nün deniz düzeyinden 794 metre aşağı kısımda olması bu alanda bir çöküş olduğu, bu durumun Kur'ân'da anlatılmakta olan olaylar ile benzerlik göstermesi ve bununla birlikte Tevrat içinde "Sodom" kentinin de bu şekilde bir duruma uğramış olması; Lût Kavminin bu alanda yaşamış olabileceği konusuna kanıt olarak gösterilmektedir.

Lût Kavmi Neden Helak Olmuştur?

Lût kavmi, kötü işler konusunda o kadar aşırı bir yola gitmişlerdi ki, iffetli bir şekilde yaşayarak kendilerine nasihatte bulunan kişileri istememekteydiler. Hz. Lût'u kovmak ile tehdit etmelerinin nedeni de Hz Lût'un kendilerine doğru olan yolu göstermesinden dolayı kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte yol kesmek, cimrilik ve söz taşımak da Lût kavminin helak olmasının esas nedenlerini oluşturmaktadır. Bunun dışında Kur’an-ı Kerim’e göre de yasak sayılan aile içi ya da akraba arası ilişki, zorla olan cinsel ilişki veya fuhuş, “sapkınlık” şeklinde nitelendirilerek kavim içinde doğal bir duruma gelmiştir.

Lût kavminin helak olması ile ilgili ayeti kerimeler de bulunmaktadır.

Araf Suresi, 81. ayet: "Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz."

Hud Suresi, 78. ayet: Kavmi ona doğru koşarak geldi; onlar daha önceden kötülükler işlemekteydiler. "Ey kavmim" dedi. "İşte benim kızlarım, bunlar sizler için daha temizdir. Artık Allah'tan korkun ve beni misafirim önünde küçük düşürmeyin. İçinizde hiç aklı başında olan (reşid) bir adam yok mu?"

Enbiya Suresi, 74. ayet: Lût'a da bir hüküm ve ilim verdik ve onu çirkin işler yapmakta olan şehirden kurtardık. Şüphesiz onlar, bozulmaya uğrayan kötü bir kavimdi.
Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bu ayet-i kerimelerden daha fazlası da var. O zaman şunu iyi irdelemek ve tahlil etmek lazım ki, bu sapkınlık karşısında “onlar da insan, onların da yaşamaya hakları var” diyerek çocuklarımızın geleceği için bu ahlaksız yapılandırmaya hiçbir zaman fırsat vermememiz gerekmektedir.
Tabi ki, bu sapkınlıkların daha da çoğaldığı sosyal medya ortamları da mevcut. Özellikle TikTok denilen rezil bir platformda bu sapkın eğilimli kişileri görmek mümkün. Ben o güruha 'TikTok Kavmi' diyorum. Bu sapkın kişilerin gençlerimizi zehirlemesine izin vermemeli ve aklımızı iyi kullanarak bu yapılanma karşısında çocuklarımızı korumalıyız.

Şunu hiç bir zaman unutmamalıyız ki; ailenin dinamitlenmesi demek, gelecekte inşa edeceğimiz toplumumuzun da yok olması demektir.
Selam ve Dua ile…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Rivayet odur ki...pompeo halkı da aynı sapkınlık içindeydi...fakat karıştıran yazar değil... yazarın bu yazıyı yazmak için kullandığı site de aynı yanlışı yazmış...

Senin ömrüne andolsun ki, onlar sarhoşlukları içinde bocalayıp duruyorlardı. (15/Hicr 72) ► (Derken) Güneş’in doğmasıyla onları bir çığlık yakalayıverdi. (15/Hicr 73) ► (Melekler) demişlerdi ki: “Ey Lut! Biz Rabbinin elçileriyiz. Sana ilişemezler. Gecenin bir vaktinde, ailenle beraber yola çık ve içinizden kimse dönüp arkasına bakmasın. Hanımın hariç! (Çünkü) onların başına gelecek azap, onun da başına gelecektir. Onların (helak) zamanı sabahtır. Sabah yakın değil mi?” (11/Hûd 81) ► (Helak) emrimiz geldiğinde oranın altını üstüne getirdik ve tepelerine birbiri ardına dizilmiş, çamurdan pişirilmiş taşlar yağdırdık. (11/Hûd 82) ► (O taşlar) Rabbinin katında işaretlenmişlerdir. O (azabın bir benzeri, bu kavmin amelini yapan) zalimlerden uzak değildir. (11/Hûd 83) ► Oranın altını üstüne getirdik. Üzerlerine de balçıktan pişirilmiş taşlar yağdırdık. (15/Hicr 74) ► Şüphesiz ki bunda, basiret/feraset sahibi insanlar için (ibret alınacak) ayetler vardır. (15/Hicr 75)

Yom

Tarihi Harun Yahya gibi tiplerden öğrenince böyle oluyor işte, napsın
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23