Bakın kimlerin sözüne itibar ettiler!

07 Haziran 2019 Cuma

Sene 2014..

FETÖ’cüler Adana’da MİT TIR’larını durdurdu. Yüzlerce asker savaşa gider gibi ağır silahlarla donatılmış. Yere diz çökmüş, eller tetikte ateş pozisyonu almıştı..

Hatırlayın şu benim yayınladığım fotoğraflar vardı ya..

O mesele..

“İşte ihanetin belgesi” manşetini atmıştık.. 

TSK’ya mensup bir yüzbaşı yerlerde sürükleniyordu..

Fotoğrafları gazetemizde, videosunu da Akit tv’de yayınlamıştık..

Görüntülerde, “bunun hesabını vereceksiniz” şeklinde bağıran sivil giyimli bir yüzbaşı..

Ve o şerefli yüzbaşıya küfredip, kes lan terörist köpek” diyen FETÖ üyesi darbeci, sözümona bir binbaşı..

FETÖ’nün en bariz operasyonuydu..

AK Parti Hükümeti tuzağa düşürülecek, silah-MİT-terör denkleminin ucu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaştırılacaktı..

Birkaç gün sonra FETÖ’cü Emrullah Uslu, “Erdoğan Lahey’de yargılanacak” sözleriyle faş etti planı..

Bu operasyon olurken kendisini ulusalcı olarak tanımlayan Sözcü, Cumhuriyet ve Odatv ne yaptı dersiniz? Fıtratlarına uygun davrandılar.. ‘Bizim değil ise, biz yönetmiyorsak canı cehenneme bu ülkenin’ mantığıyla hareket ettiler.

Bu kişiliksiz, karaktersiz, ahlaksızlığı bir ahlak biçimi olarak bünyesinde toplayan karanlık odacılar mal bulmuş mağribi gibi saldırdılar..

Dertleri hükümete vurmaktı..

Silivri’deyken “F TİPİ” diye kıvranıp duranlar, bir an da FETÖ’yle ittifak kurmuştu..

Balyoz, Ergenekon zihniyeti, FETÖ’nün sinsi planına dahil olmuştu.

Biz MİT TIR’larına yapılan operasyonu “ihanet” olarak değerlendirip, cephe alırken, karanlık odanın karanlık adamları, firari FETÖ’cülerin hazırladığı montaj ses kayıtlarını yayınlıyordu..

İşte onlardan biri..

“MİT TIR’larından bir sızıntı daha (19.06.2015) Ankara’dan Adana’ya oradan da Suriye’ye gönderilen silah yüklü MİT TIR’ları gündemdeki yerini koruyor. Gazeteci Fatih Yağmur’un internete yüklediği ses kaydında ise, MİT TIR’larına ilişkin ihbar yayınlandı. Videoda ihbarı yapan kişinin, Ankara’dan patlayıcı yüklü 3 tane TIR yola çıktı Adana’ya doğru geliyor dediği duyuluyor.”

Kimi referans almış Odatv?

Fatih Yağmur’u!.. Şu tetikçi Taraf ve maşa Radikal’in firari örgütçüsü Fatih Yağmur..

Bakar mısınız şu rezalete. Soner Yalçın ve yanındaki nokta ile virgülün kılavuzu FETÖ!

Yetinir mi karanlık oda, “O TIR’larda ne olduğu ortaya çıktı” haberini patlatıp, aklı sıra Lahey yoluna bir çivi daha çakıyor!..

Bitmedi! Firari Can Dündar ajanının Cumhuriyet’te yayınladığı “İşte o ‘insani yardım malzemeleri’ manşete çekiliyor..

Eksik kalmasın diye de habere, “asıl sürprizin, ilaç paketlerinin altında gizlendiği anlaşılıyor” eklemesi yapılıyor..

Ortaklık burada biter mi?

Birde, “Erdoğan’ı savaş suçlusu diye yargılayacaklar” manşeti atalım diyorlar..

Kimi konuşturuyorlar dersiniz? Emrullah Uslu’yu! Vay karanlık odacılar vay..

FETÖ’nün en azılı isminin borazanı olmuşlar. Bunlar FETÖ’nün dümen suyunda kıvırta kıvırta giderken, biz ise hem Fetullah Gülen’in, hem de TIR’ları durduran FETÖ’cü savcılar Aziz Takçı ile Özcan Şişman’ın açtığı davalarla boğuştuk..

Ha bu da yetmedi..

İhanetin askere sızmış ekibini tek tek deşifre etmeye devam ettik.

Aynı yıl “TSK’daki F Tipi yapı deşifre oldu” dedik..

15 Temmuz darbesinin en rütbeli komutanı Org. Akın Öztürk’ü işaret ettik!

O günün Genelkurmay’ı ne yaptı dersiniz?

15 Temmuz’un en kritik FETÖ’cüsü Adli Müşavir Albay Muharrem Köse’yi ifademi almak için gönderdi..

Gitmedim!

Arayıp, “neden ifade vermiyorsun” dediler..

FETÖ’yü FETÖ’cü Muharrem Köse’ye mi anlatacağım dedim..

En son dava açmaya hazırlanıyorlardı ki, 15 Temmuz oldu ve Akın Öztürk de Muharrem Köse de FETÖ’den alındı. 

Dava işi de yattı..

Bunları niye anlattım..

Bana “FETÖ tetikçisi” diyen zavallılar okusun diye mi?

Elbette ki hayır..

Konuşmamın 20 saniyesini kesip, algı operasyonu çeken FETÖ/ETÖ ortaklığının gazına gelenler, kime vurduklarını bir defa daha düşünsün diye..

Beni üzen kısım bu zaten..

Siyasi söylemlerin aksine, askerlik vazifesini icra eden bir komuta kademesinin ülkemiz için büyük bir fırsat olduğunu defalarca vurgulayan şahsımı dikkate almayıp, kendileri (Hulusi Akar) için; “Bu süreçte verdikleri kararlarla FETÖ’nün amaçlarına hizmet eden sözde komutanların yargılandığı günleri de görecektir” ifadesini manşet yapacak kadar küstahlaşan Odatv’cileri dikkate almaları üzücü..

Sözlerimi, gecesini gündüzüne katan mevcut TSK’ya yönelikmiş gibi göstermelerine itibar edilmesi üzücü..

Birçoğu zaten beni şahsen de tanır. Fikirlerimi de bilirler! Ama karanlık medyanın oluşturduğu rüzgâra karşı duramadılar..

O sözlerle kimleri kast ettiğimiz açık değil mi?

MGK’da meşru hükümete, Anayasa’ya aykırı olarak parmak sallayan ve daha sonra da tasfiye edilen. 15 Temmuz hain darbesinde bu millete mermi sıkan zihniyeti kast ettiğimi söylememiş miyim? Hem de o kesilen 20 saniyenin hemen öncesinde söylemişim..

İddia edildiği gibi, mevcut silahlı kuvvetler ve komuta kademesine yönelik bir söylem değildir.

Hükümet açıklama yaptığı için de değil..

TSK’nın mevcut komuta kademesinin asli görevini kusursuz icra ettiği ve vatan millet sevdalısı olduğu için yazıyorum. Bunun yanlış anlaşılması beni üzüyor.. Tanrı değil, “Allah’ımıza hamd olsun” diyen bir TSK ile onun vatanperver subayları ile hiçbir sorunumuz olamaz!

Bu böyle sürdüğü sürece de olmayacaktır.. 

Selâmetle.. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Murat alan Murat alan 3 ay önce
  Bundan 10 yil once nereydiniz birileri fettullahi erdogan destekliyo tsk ya emniyete kamuya yerlesiyolar diye bas bas bagirirken.o zaman bizdik terorist bazilari kardesti cancigerdi.simdi herkes fetocubi akpliler degil dimi. Cenabi rabbim hicc kulu gibi acele etmez adaletide sasmaz yapilanlarin hesabini rabbim soracak daha durun
 • Şahin GirayŞahin Giray4 ay önce
  Murat abi adamsın adam.. 1 gazete abonesiydim senden sonra 1 tane daha almaya karar verdim destek olmak için. Hasan abinin ekrandaki hali sensin abim.O Fahrettin Altun yazıklar olsun. Bu herifler esir almış Reis-i cunhuru
 • Kadir KaygıKadir Kaygı4 ay önce
  Murat abi AKPartiliyim ben, hem de koyu. Senin arkanda duramadıklarını görünce soğuyorum nefretle yükleniyorum. Sen sakın geri adım atma dik dur abi. Allah seninle, biz arkandayız.
 • m.firatm.firat4 ay önce
  selam ile..işin bir yönü böyle sözler bizim cenahtan gelince aslan kesilenler,ezilmişlik psikolojisinde hareket etmişler... gücü yeten yetene..ikinci olarak, sen 28 şubat darbecileriyle adam gibi hesaplayamazsan, 27 nisandan hesap sorabilirsin ne de 15 temmuz darbe girişiminden..öyle olunca eto ve feto eskisinden daha güçlü ensende biza pişirir ve yapılanların hesabını sorar...sayin reis,müslüman halkına güvenmeyip de ne kadar etocu ve fetocu adam varsa yanına toplarsa hesap soruma sırası er yada geç kendine de gelecektir...bizi üzen bunca kan,göz yaşı ve çileye rağmen sahada kazandiklarimizi masada vermenizdir.
 • GARİPGARİP4 ay önce
  Sayın Yazar sizin konu gündem oldu ama bir de genel duruma bakalım. Biz nereye gidiyoruz? Binali bey Diyarbakırda Kürdistandan ve lazistandan bahsediyor. Bunlar emperyalistletin istekleri. Her hatanın bir bedeli olur, açılım denilen şeyin bedelini çok ağır ödedik. Bir de bunu ödemeyelim. AK Parti aklını mı yitirdi? Sayın Erdoğan ve Bahçeli dur der herhalde bu gidişe geçmişte yaptıkları gibi. Dolmabahçe mutabakatını yırtıp atmıştı Reis çok doğru bir hamleyle. Bahçeli zaten baştan karşıydı. Şimdi de acil müdahale gerekiyor. Halkı kandırıp oyunu alırım sonra da kulağımın üstüne yatarım derseniz halk affetmez.
 • Hasan DoganHasan Dogan4 ay önce
  dostlarını uzak tutup düşmanlara şirin gözükmeye çalıştılar. Sonra o düşmanlara gene de yaranamadılar. genelkurmay , msb ve f altun, sözünbaşını sonunu anlamadan ak partinin kurulduğu zamandan bu güne kadarki en büyük destekçisi olan Akit'e saydırdılar. Yeni yargı reformunda büyük kıyak geçilen avukatlar gene dost olmadı. Ama böyle hareketlerle partiye oy verecek olanları vaz geciriyorlar. Akit ailesinden rica ediyorum: Siz 28 Şubatın karanlık günlerinde bile doğruları yazmaktan vaz geçmediniz. ak parti içindeki bazı iyi Adamların hatırına partiyi destekliyorsunuz ama bu adamların hepsinin günahsız Peygamberler gibi olmadığını da pekala biliyorsunuz. Bırakın ne halleri varsa görsünler! Eğer parti , Dostunu Tabanını ve İlkelerini unuttuysa belki de artık miadını doldurmuştur.
 • YasarYasar4 ay önce
  Sana bir sey diyecektim unuttum
 • CevdettCevdett4 ay önce
  ... Hatasını bilmek gibi erdem olamaz.
 • Yakıcı Yakıcı 4 ay önce
  Alan kardeşim yani şu an sana yapılan kumpasın arkasında devlet kadrolarında hala totoş vede topoş puştların var olduğunun göstergesidirhükümetede maşallah maşallah maşallah elimde hıyar var diyenin arkasından koşturup gidiyor nereye kadar gidecek
 • YILMAZYILMAZ4 ay önce
  APOLET SÖKENLERE SUSANDARBE YAPMAYAN GENERALLERE KAĞITTAN KAPLAN DİYENLERE SUSAN KANDİL EŞRAFI KORO HALİNDE MERAMI BELLİ KESLİP BİÇİLEN YORUMUNA HAVLIYOR?NATO TEL AVİV ÇOCUĞU CUNTACILARA AZ BİLE DEDİN...YARASI OLAN GOCUNSUN...TEKRAR PEYGAMBER OCAĞINA DÖNEN KAHRAMAN ORDUNUN HERHANGİ BİR NEFERİNİ HEDEF ALMADIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ...İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR ...
 • Bu kadar kalleşliği Yunan bile yapmazBu kadar kalleşliği Yunan bile yapmaz4 ay önce
  Hileli seçimi kazanınca Zafer sarhoşluğunda Yunan’a manşet oldular. Manşeti keyifle okudular okuttular. İptali akıllarına getirmediler. Hesap şaştı. İptal vaki oldu. İşte o vakit“Pontus’lu” balonu ellerinde patladı. Ellerine bulaşan müzahrefatı oraya buraya sürerek (Karadenizlilere Pontus’lu diyorlar gibi) temizlenmeye çalışıyorlar. Bu kadar kalleşliği “Yunan” bile yapmaz. Kalleşler size Pontus’lu diyen kim? Bizmiyiz? Hayır. Kim peki: Yunanlılar. Hangi Yunanlılar? Şu Senin 1 saat boyunca röportaj verdiğin fotoğraf çektirdiğin Yunanlı gazeteci. Hesabına gelmeyince “tanımıyorum” dediğin gazeteci. Ulubatlı nın kemiklerini sızlatmayalım dostlar. Bu tiyatro bitsin. Perde kapansın. İnşallah
 • Erdemli olmakErdemli olmak4 ay önce
 • Şaşmaz düşmez bir allahtirŞaşmaz düşmez bir allahtir4 ay önce
  Millete inat A.Tarakci denen 2 ayakli iblisi israrla ekrana cikartirsaniz ve onunla ayni ortamda bulunmaktan rahatsiz degilsen hic sizlanma. İblis insani goturur bi çukura atar ve doner, sen burada ne ariyorsun" diye de sorar! İfade karisikligi var: 'erdogan'in arkasinda ... gibi saf tutuyor, turacak.."manasi, muazaf-gorevi badindaki asgerdir ve çarpitmaya istismara konu edilen de bu kisimdir. Yani, Ali Tarakci'nin kazdigi kuyuya bodoslama dusmusun..Aslinda memlektte ve de dunyada her sey o kadar lakayit, 2yuzlu, yavsak, gevsek ki, yalan ne gercek ne, dogru ne yanlis ne ayirt etmek adam kari.. mevcut devlet 15 temmuz 2016 resmen bitmedi mi? tarih olmadi mi? Peki cok hizli bir sekilde yeni devlet NEDEN kurulmuyor? Feto fahişelerinin hakim oldugu devlet, kurumlari NEDEN acilen yenilenmiyor? Yeniden yapilandirilmiyor?
 • Vehbi KaraVehbi Kara4 ay önce
  Değerli Murat Bey. Generaller eski faşist günleri özlediler. Bu yüzden MSB Bakanını dolmuşa bindirip dolduruşa getirdiler. Osman Özbek i unutmadık. Bu küfürcü General basın önünde resmen Başbakan Erbakan a ve bir devletin kralına küfretmişti. Bu Özbek denilen küfürcü generale kimse bir şey demedi. Şimdi ise 28 Şubat darbecileri müebbet hapis yedikleri halde ellerini kollarını sallayarak orduevlerinde korumaları ile geziyorlar. Bu absürt durum kimseyi rahatsız etmiyor. Kalkmış Fetocu generallere laf söyledin diye sana hücum ediyorlar. MSB Bakanı neyse de CB sözcüsüne çok kızdım. Fahrettin Altun, böyle konuşulur mu? Darbeci faşistlerin ekmeğine yağ sürdüğünün faekında değil nisin? Son sözüm hasbünallahi ve nimel vekil dir.
 • Bekir esen Bekir esen 4 ay önce
  Sonuna kadar destekliyor umMurat alan beyihain oda tv tuzak algı oparasiyonukanmayınböyle bir tv kanalı türkiyede yayın yapamaz
 • Mehmet Tanriverdi Mehmet Tanriverdi 4 ay önce
  Sonuna kadar söylediklerini destekliyorum,artik Hükümet sözcüsünün,savunma bakaninin bu gercekleri görmesi lazim,devletin sazana ihtiyaci yok,Hulusi bey bu kast ettiginiz fetöcü komutanlardan son anda kurtuldu,ne cabuk unuttu,simdi cellatlarini savunuyor.Hala bana göre Fetö ile sayin Akar arasinda bir gizli isbirligi var gibi geliyor bana,icimde bir !Ünlem kaldi.
 • ilhan cekikilhan cekik4 ay önce
 • ilhan cekikilhan cekik4 ay önce
 • ilhan cekikilhan cekik4 ay önce
  .. Murat bey sizede iki çift lafım var söyleminiz kesinlikle fetöcü köpeklere buna inanıyorum fakat Akit Tv'deki tartışmalarda biraz sakin ol be kardeşim. Son olarak arkasında canhıraş durdugun akp iki dakikada sattı seni. Satarlar abi kusura bakma akp'lisin ama adam satmak partinin mayasında var adaletsizlik haksızlık adamcılık yani bütün şeytani şeyler sizin canhıraş bir şekilde savundugunuz akp'nin mayasında var. Akp kirli diger partiler çok mu temiz hepsi aynı abi. Ben sadece Allah'ı Peygamberi lKutsal kitabımız Kuran-ı Kerimi bilip buna ragmen haksızlık yapan akp'yedir sitemim. Yoksa chp'nin ne oldugunu zaten biliyoruz.
 • 4 ay önce
 • AHMEDAHMED4 ay önce
  Kesinlikle FETÖ cülere söylenmiş bir söz. Ama yam yamlar çarpıtıyorlar. Aslında , CHP zihniyeti darbeci olmayan subaya , subay demez. Bu herkes tarafından biliniyor.
 • hasanhasan4 ay önce
  abi ben taaaa çağolunda ki nalbur dükkanının yarısında çıkan ilk aylık sonra haftalık cuma dergisinin takipci ve okurum şuan bile akit internet haber okurum ama murat aln bok yemiştir yediği boku özür dilemek lazımken sağa sola yok öle demediçakal murat sen ve ailen kafanızı çıkaramazken sen akit habere suikast yaptın seni araştırmaları lazım şu günde söylenecek laf değil hiç iyi niyetli değilsin
 • OttomanOttoman4 ay önce
  adam gibi soylediklerinin arkasinda dur. Bahsettin darbeci askerler yok artik. erdoganin arkasinda esek gibi saf tutuyorlar demek bugunku aktif askerleri kast ediyorsun demektir.
 • Ayşe Ayşe 4 ay önce
  Üzülme murat kardeşim bu alcaklar hep rezil di güya tsk koruyan hulusi ile fahrettinkendilerine köpek benzetmesi yapan şeref sizlere sessiz kalır akite dayilanirlar
 • ERKAN TakaERKAN Taka4 ay önce
  evet bak balık hafızalıyız unutuyoruz. Murat bey yazınca aklıma geldi. Ak Parti kendi kendini bitiriyor farkında değil. Kendi adamına destek vermeyerek kenini imha ediyor
 • kadrikadri4 ay önce
  O sıfat , vatandaşlığımızın varlık nedeni olan Türkiye Cumhuriyeti tarafından, Türk Milleti adına, hizmet karşılığında, bu ülkenin şan, şeref, onur ve bağımsızlığını korusun, gerektiğinde bu uğurda kendi canını hiçe saymayı bile kendi şeref ve onurundan saysın diye verilir.Her kim ki bu görevi “Birilerinin arkasında eşek gibi saf tutmak” zannediyorsa en açık deyişle, gaflet, dalalet ve hatta hiyanet içindedir.Hele ki, böylesi ağır bir hakarete tepkisiz kalmak tum bu asagilik sifatlari bunyesinde barindiriyor anlamina gelir.Bu anlamda hernekadar samimiyete inanmasak da icraatin dogrulugunu takdir ederiz.Gelelim Apoletin sokulmesi isine , birileri baskanlik seciminde sokerim dediginde bitaraflarinizi yirttiniz simdi essek gibi, catal bicak takimi gibi laflari hayasizca sarfeder olmussunuz. Zira kiblenizin ne tarafta oldugunu bilememekteyiz.
 • TaceddinTaceddin4 ay önce
  Abi kendini sakın boşver! Bu ülkede basın özgürlüğü, düşünce özgürlüğü felan daha sağlanamadı! Ahmet Keser Bey'in başına örülen çorabı herkes iyi biliyor! Cuhurbaşkanının 28 ŞUBATI bitirdik! dediği günde müslüman gazeteci(Ahmet Keser) aslında sırf müslüm olduğu için hakkında ceza davası açıldı.28 ŞUBAT 2018!!!Yani basın özgürlüğü bu ülkede yok ama nedense muhaliflik hala sınırsız özgür!!!
 • Cüneyt beyaz Cüneyt beyaz 4 ay önce
  Beyefendi çıkıp özür dile,ya sinirle içindekini kustun ,ya da istemediğin birşeyi söyledin.Hakikatli adamsan gerçeği söyle özür dile ilk açıklaman çok komik kaçtı, hemde oda tv vs diyerek hedef saptırmayın
 • kadirkadir4 ay önce
  sağlam insanlar zor günlerde belli oluyor daha dünkü zaman da gn kurmay bşk varken savunma bakanı yanında dururdu ağzını açamazdı yazar durum tespiti yapmış

Günün Özeti