Youtube ahlaksızlık platformuna döndü! Eşcinsel sapkınlığı böyle yaygınlaştırıyorlar

Denetimsiz yayınları ile toplum ahlak yapısına dinamit koyan Youtube platformu her gün ayrı bir rezilliğe sahne oluyor. Paylaştığı videosu 1 milyon izlenen ve kırık tavırları ile dikkat çeken sunucu, bir travestiyi konuk alarak, 'seks işçiliği'ni konuştu.

05 Temmuz 2019 Cuma 12:21

 Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr 

Her geçen gün daha da ahlaksız videoların yayınlandığı Youtube platformunda yapılan denetimsiz yayınlar ahlak yapımızı tehdit etmeye devam ediyor.

Ahlaksızlık enine boyuna konuşuluyor

Kırık hareketleri ile dikkat çeken özel bir kanalın sahibi Mert Karacan, travesti kişiyi konuk aldığı programında 'seks işçiliğini' konuştu. Travesti birey bu işi yaptığı için gurur duyduğunu anlatırken, bir park ortamında çekilen program yarım saatten fazla sürüyor. Fuhuş ile birlikte LGBT güzellemesinin yapıldığı skandal yayında rezilliklerin tamamı enine boyuna konuşuluyor. Akıllara durgunluk veren ahlaksızlık yaklaşık 1 milyon izleyiciye ulaşıyor.

Hedef kitle ergenlik çağındaki çocuklar

Yapılan araştırmalara göre Youtuberları en çok ilköğretim çağındaki çocuklar taskip ediyor. Hiçbir denetimden geçmeyen herkesin kolayca yayın yapma imkanına sahip olduğu platform, ergenlik çağındaki körpe zihinleri zehirliyor. Her geçen gün dozu artan ahlaksızlıklar ise Youtube ve benzeri video paylaşım kanallarına denetim getirilmesi gerekliliğini artırıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 05 Temmuz 2019 Cuma 12:21

YORUM YAZ

 • ErdemogluErdemoglu2 ay önce
  Yetkili merciler rusyanın yetkililerini örnek alsınlar. Onlar yasakladılar korkusuzca onlar bolşevik mosmorların çocuğu biz osmanlı çocuklarıyız ya .... hadi bakalım bol kesede atması değil.Lafla olmuyor..
 • hasan ılmazhasan ılmaz2 ay önce
  akit sizde haber apıp adamın ekmeğine yağ sürüyorsunuz
 • alparslanalparslan2 ay önce
  çanakkalede düşmana geçit vermeyen bir millet dört tane ibne' yi çok basit halleder. yeter ki devlet izin versin millete. bilmem anlatabiliyor muyum ???yarın çok geç olmadan bu pislikler için kanun çıkarılmalı ve uygulanmalı. bu i..eler rahat durmaz yine ve çarşı birgün fena karışır.
 • AkilAkil2 ay önce
  Biri gay biri dönme dolap
 • uyan tcuyan tc2 ay önce
  akp ihale peşinde yakında bu tür ihalelerede girerler. hepsi aynı b...n sülalesi. BİRİ DERKİ BİZ ATATÜRKÜN PARTİSİ VEDE ATATÜRKÇÜYÜZ İNDİRİRÖBÜRÜ DERKİ ELHAMDÜLİLAH MÜSLÜMANIZ MÜSLÜMAN PARTİYİZ DAHA BÜYÜK İNDİRİR ÖBÜRKİ DERKİ BİZ TÜRKÜZ MİLLİYETÇİYİZ ONLARDA İNDİRİR. DAHA ÖBÜRKİ DERKİ BİZ KOMÜNİSTİZ ONLAR KÖKTEN İNDİRİR .(TABİİ BAŞA GEÇERLERSE)ÖBÜRKİ DERKİ BİZ PKK LIYIZ ONLARDA BÜYÜK İNDİRİR. (CAHİL DOĞULU HALKI HİÇ ANLAMAZ SAFTIR. ÇOCUKLARINI BİLE İNDİRİRLER.)BAŞTA ABD OLMAK ÜZERE (ABD EŞİTTİR İSRAEL) ,ENGLAND , FRANCE , ITALY 4 DEVLETİN SÖMÜRGESİ OLAN TC DE HEM İÇERİDEN , HEM DIŞARIDAN İNDİRİYORLAR , SÖMÜRÜLÜYORUZ. YİNEDE BİTMEDİK AMA AZ KALDI BİTİYOR. YAŞASIN SÖMÜRGE TC.
 • YILDIZ YILDIZ YILDIZ YILDIZ 2 ay önce
  siz neden bu ibnelerin videolarını yayınlıyorsunuz. Gençlere örnek olsunlar diye mi. Bunları gündemde niye tutuyorsunuz. Reklamın iyisi kötüsü olur mu.
 • takiitakii2 ay önce
  BUNLARI DESTEKLEYENLER ÇOÇUKLARINI VERSİNLER LGBT YE DESTEKLEYENLER OĞLUNU VERSİNLER VERMEZLERSE ŞEREFSİZDİNRLER
 • canikocaniko2 ay önce
  kime ne? özgür bir ülkede kimse kimseye karışamaz.
 • MaraşlıMaraşlı2 ay önce
  Zorlayın o.ç. ları biraz daha zorlayın Allah cc belanızı verecek durmak yok ahlaksızlığa devam.
 • izlemeizleme2 ay önce
  İzleme o zaman?
 • ............2 ay önce
  Kafirin dijital medyasına artık denetim ve sansür istiyoruz. Çok ağır para cezaları da gelmeli.
 • meçulmeçul2 ay önce
  devlet ağzını ayırıyor....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019