Yeni Akit Gazetesi onursuz homoların hedefinde!

25 Haziran Salı günü düzenledikleri törende buluşan Lut Kavmi'nin azgın torunları, yaşam tarzlarına ilişkin doğru yolu gösteren kişi ve kurumları hedef göstererek adına 'Hormonlu Domates Ödül Töreni' dedikleri bir program düzenledi. Sapkınlar programda Yeni Akit Gazetesi'ne de kinlerini kustu.

26 Haziran 2019 Çarşamba 12:03
Yeni Akit Gazetesi onursuz homoların hedefinde!

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Onursuzların sözde 'LGBTİ Onur Haftası' kapsamında düzenlediği Hormonlu Domates Ödül Töreni, dün akşam İstanbul Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kendilerine doğru yol gösteren kişi ve kurumları hedef alan Lut Kavmi'nin azgın torunları, Yeni Akit Gazetesi'ne olan kinlerini kustu.

Birçok kişi ve kuruluşu hedef göstererek alaya alan sapkın güruh, sözde ödüllerine kendilerine psikolojik tedavi öneren Diyanet İşleri Başkanlığı'nı layık görürken, medya alanında da Yeni Akit Gazetesi'ni işaret etti.

Yaşam tarzları gibi sapkın etkinliklerinin sonuçlarını twitter hesabından duyuran azgınlar, 'Medya ödülünün kazananı tabiki Yeni Akit!' ifadesini kullandı.

Ankara Valiliği'nin OHAL'i bahane etmekle suçladılar

Ankara Valiliği'nin OHAL sebebi ile sapkınların yürüyüşünü süresiz olarak iptal etmesini de hazmedemeyen ibneler, "OHAL'i bahane ederek LGBTİ Onur Yürüyüşü'nü süresiz olarak iptal ettiği için Ankara Valiliği'de hormonlu domates ödülümüze layık görülmüştür" ifadelerini kullandı. Sapkın güruh öte yandan 'Valilik Özel Ödülü ise İstanbul Valiliği'ne gitti.' paylaşımını da yaptı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Haziran 2019 Çarşamba 12:03

YORUM YAZ

 • Aptülfettah CamuzoğluAptülfettah Camuzoğlu2 ay önce
  Bazıları İslam gibi yüce ve ulvi bazılarıysa sosyalizm komünizm gibi batıl fakat kendilerince haklı bir dava için nefer olur gösteri yapar mücadele eder gerekirse ölür. Lakin k.çını ve fiili livatayı dava konusu etmek batılın ötesinde düpedüz azgınlık ve sapıklıktır. Hormonlu domates momates gibi güya komikliklerle kendilerini sempatik göstermeye çalışıyorlar. Bunlar düpedüz adi müptezel pisliklerdir. ironi yaptıklarını sanıyorlar ama yaptıkları gayetle antipatik bir sululuktur. Zaten ib.e manasındaki gay kelimesi İngilizcede sulu yılışık ve sırnaşık anlamına gelir. Tabi ki homoluğun kalesi İngilterede bu hayasız sapıklara sadece yılışkan sıfatı vermek gayet doğal birşeydir. İslama’a sancaktarlık etmiş aziz Türk milletinin maşeri vicdanında ise ib.e kelimesi aşağılık kişiler için kullanılan bir sıfattır. Mesela birisi ibn.dir denildiğinde onun yaramaz bir şerefsiz olduğunu ifade ederiz. davası güdenden ne beklenir ki. Pis mahluklar!
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  ALLAH Bunları Islah Etsin. Islah Olmayanları Kahretsin.
 • uyan tcuyan tc2 ay önce
  bunlar normal değiller. bunların %90 nı psikosomatik maniac bakırköye yatmaları gerekir
 • meçulmeçul2 ay önce
  BUNLARIN ALAYINA KAZIK BEDAVA OLMALI TELEF OLMALILAR REZİL LANETLİ YARATIKLAR......TÜM YARATILANLARIN LANETİ BUNLARIN ÜZERİNE OOLSUN İNŞALLAHHH.....HASTALIKLARDAN TELEF OLSUNLAR.....
 • EKOLLEKOLL2 ay önce
  Bu sapkınlar nereden türedi böyle. Sayıları bu kadar arttı. Allah ım bu azgın sapkınlar yüzünden Lût kavmi gibi bizi helak etme. Amin.
 • İbrahimİbrahim2 ay önce
  Bu haber AKİT İÇİN GURUR VERİCİ...YA SİZLERİ BEĞENSE İDİ...DÜŞMAN TASDİKLİ OLDUNUZ.AKİT DURMAK YOK,YOLA DEVAM.
 • top savartop savar2 ay önce
  hükümet olarak ne kadar ibne puşt g*t veren varsa hepsini gönderin hollandaya orada istedikleri gibi ibnelik topluk serbest
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM2 ay önce
  BUNLARIN HEPSİNİ YURTDIŞINA SÜRSÜNLER MESELA HOLLANDA

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019