• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yalan siyaseti sekteye uğradı! CHP'li Toprak'ın "Kılıçdaroğlu'nun uçağı Dalaman'a indirilmedi" iddiasını CHP yalanladı

CHP'li Erdoğan Toprak'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu uçağın Dalaman'a inişine izin verilmediği iddiası bu kez CHP'den döndü. CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak’ı yalanladı ve 'Asparagas' ifadesini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-06-23 15:19:00 - 2022-06-23 16:41:07
Yalan siyaseti sekteye uğradı! CHP'li Toprak'ın "Kılıçdaroğlu'nun uçağı Dalaman'a indirilmedi" iddiasını CHP yalanladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu uçağın yangın bölgesi olan Dalaman'a inişine izin verilmediği iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Toprak: Dalaman'a uçuş izni vermediler

CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak; sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından açıklama gerçekleştirdi.

Toprak, "Marmaris yanıyor! Recep Tayyip Erdoğan gidiyor diye Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ile yangın bölgesine gitmemize engel oldular. Dalaman'a uçuş izni vermediler. Bu yasak demokrasiye sığar mı? Devlet geleneği bu mudur? Engel tanımıyoruz. Selçuk üzerinden Marmaris'e gidiyoruz. Halkımızın yanındayız!" iddiasında bulundu.

Demir: Bu konuda çıkan haberler asparagas

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, söz konusu iddiaların gerçek olmadığını belirterek, "Dalaman'a iniş izni verilmediği iddiası doğru değil. Aydın programımız olduğu için Adnan Menderes Havalimanı'na indik. Akşam 19.00 gibi Marmaris'te olmayı planlıyoruz. Bu konuda çıkan haberler asparagas" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Doğruya Doğru

CHP liler artık bıktık yalanlarınızdan. Siz hiç mi doğru söylemiyeceksiniz.

Kadir

Yalanda bir numaralar madalyaliklar madalya almayi hakkediyorlar
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23