• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vücutçu Yalvaç’ın AK Parti İstanbul klibi olay oldu!

Yeniakit Publisher
2024-02-21 10:40:00 -
Vücutçu Yalvaç’ın AK Parti İstanbul klibi olay oldu!

İnternetin en çok izlenen dizileri arasında gösterilen Gibi dizisinin oyuncusu Vücutçu Yalvaç’ın AK Parti İstanbul videosundaki rolü çok beğenildi. CHP'nin başarısız belediye yönetimini eleştiren klip izleyenlerden tam not aldı.

4 yıldır CHP’li Ekrem İmamoğlu Başkanlığındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni anlamlı bir şekilde eleştiren AK Parti İstanbul klibi sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Bir kafede arkadaşı ile yaptığı konuşmada sporu bırakmadığını sadece salonu bıraktığını söyleyen vücutçu Yalvaç’ın İstanbul görüntüleri kahkahaya neden oldu.

Klipte evinden işine gitmeye çalışan vücutçu Yalvaç’ın yol boyunca yaşadığı zorlukları spor yapma edasıyla anlatması sosyal medyada viral oldu.

İstanbul’un altyapı sorunlarına, İETT arızalarına, sefer sayılarının az olması ve çok sık arıza yapması nedeniyle kalabalıklaşan metrolarına, yollardaki çukurlarına kadar olan her şeyi gündeme getiren AK Parti İstanbul klibi izleyenlerden tam not aldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatandaş

İmamoğlu çalışmıyor, çalışmayacak, yine çalışır gibi yapıp bol reklam yapacak çünkü, İstanbul halkının yüzde kaçının "tuvalet terliğine" oy vermeye hazır olduğunu çok iyi biliyor. Rabbim bunların sömrüsünden şehrimizi korusun..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23