• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ve... Türkiye fesat sözleşmesinden kurtuldu

Türk aile yapısını dinamitleyen, eşcinsel sapkınlığı meşrulaştıran ve sosyolojik dengemizi tarumar eden İstanbul Sözleşmesi garabeti bugün itibariyle yürürlükten kalkıyor. CHP, HDP, İP ve avaneleri ile başta Mor Çete’nin başını çektiği feminist oluşumların desteklediği ancak toplumun ekseriyetine kulak veren Başkan Erdoğan’ın bypass ettiği sözleşme artık nesillerimizi zehirleyemeyecek.

Yeniakit Publisher
2021-07-01 09:46:00 -
Ve... Türkiye fesat sözleşmesinden kurtuldu

Türkiye’nin 11 Mayıs 2011’de imzaladığı, başta CHP, HDP, İP ve avaneleri ile Mor Çete’nin başını çektiği feminist oluşumların “yaşatır” diyerek savunduğu, gerçekte ise bizi biz yapan değerlerin kökünü kazımayı amaçlayan İstanbul Sözleşmesi geride kanlı bir enkaz bırakarak bugün yürürlükten kalktı. Akit’in sorumlu yayıncılık anlayışıyla ısrarla gündeme getirdiği fesat sözleşmesi artık nesillerimizi zehirleyemeyecek. Türk aile yapımızı dinamitleyen, LGBTİ sapkınlığının meşrulaşmasına zemin hazırlayan İstanbul Sözleşmesi’nin yürürlükten kalkması feminist dernekler ve Zillet İttifakı bileşenleri hariç herkesi mutlu etti.

Feministlerin oyunu bozuldu

Aile Bilim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Adnan Kalkan, “İstanbul Sözleşmesi ile kadim medeniyetimizin altına dinamit koymak isteyenlerin oyunu Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından bertaraf edilmiştir. Sözleşmenin yürürlükten kalkmasıyla, aile yapımızı, din, ahlâk, kültür, inanç, anane ve namus kavramına saldıran feminist grupların oyunu tümüyle bozulmuştur” açıklamasında bulundu.

Aile içerisinde fertleri bir bütün olarak koruyacak kanuni düzenlemeler yapılması gerektiğini ifade eden Kalkan, şöyle devem etti: “İstanbul Sözleşmesi gösterdi ki kendi öz kadim geçmişimizi referans almayan sözleşme ve kanunlarla kendi medeniyet dünyamızı inşa edemeyeceğimiz gibi az daha mevcut düzenimiz de imha olacaktır. Yerli ve milli saiklerle erkek ve çocuk her ferdi aile içerisinde bir bütün olarak koruyacak kanuni düzenlemeler yapmak gerekir. Şimdi acilen öz inanç ve kültürümüzü referans alacak kanunlar yapılmalı ve aile yapımız korunmalıdır. Unutulmamalıdır ki aile korunursa medeniyet korunur. Aile kalkınırsa medeniyet kalkınır.”

Baskılara boyun eğilmedi

 Türkiye Aile Meclisi Başkanı Adem Çevik, “Fesat sözleşmesinin kaldırılması eşcinselliğin hamiliğini yapan Amerika’ya, AB ülkelerine karşı ikinci bir one minute olayıdır. Her şeye rağmen, hatta siyasi olarak zarar görme ihtimaline rağmen cumhurun reisinin İstanbul sözleşmesini çöpe atmasını alkışla karşılıyoruz” dedi.

Erdoğan’ın baskılara boyun eğmediğini kaydeden Çevik, şunları kaydetti: “AB, BM ve Türkiye’deki feministlerin baskılarına boyun eğilmedi. CHP’nin İP’in, HDP’nin, DEVA ve Gelecek Partisinin bugün hâlâ fesat sözleşmesini sahiplenmeleri onların hangi lobilere bağlı olduklarının da göstergesidir.”


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BK

vatana millete hayırlı olsun inşaAllah fitneci,fesatçılar her zaman kaybetmeye mahkûmdur
 • Yanıtla

Volkan Bulut

Keşke her gün eşleri veya yakınları tarafından öldürülen yüzlerce kadın katliamlarını da haber yapsaydınız az kaldı 2023 seçimlerinde akp tarafından yok edilen her şey geri gelecek.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23