• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vatandaşa helal olsun! Laftan anlamayan magandaya unutulmaz ders

Ankara'da mahalle sakinleri yüksek sesle müzik dinleyip ve cadde ortasında insanların hayatını tehlikeye atarak sürekli drift yapan magandanın aracının önünü keserek devirdi. Öte yandan magandanın ehliyetsiz olduğu bilgisi edinildi.

Yeniakit Publisher
2022-06-24 08:43:00 -
Vatandaşa helal olsun! Laftan anlamayan magandaya unutulmaz ders

Ankara'da mahalle sakinleri sürekli yüksek sesle müzik dinleyen ve cadde ortasında drift yapan aracın önünü kesti. Sürücü aracından çıkarılıp darp edildi.

Polis mahallelileri sakinleştirdi

Ardından mahalle sakinleri aracı devirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi mahallelileri sakinleştirdi.

"Halk arabayı devirdi"

Mahalle sakinlerinden Hasan Çanakkaleli, "Arabanın sahibi ehliyeti olmayan ufak bir çocuk. Arabayla mahalle aralarında geziyor. Kalabalık bir mahalle burası. İnsanlar diyor, yapma etme. Ama söz dinlemiyor. Bütün milletin gırtlağına geldi. Mahalle halkı en sonunda dayanamayıp çocuğu aracın içinden aldı. Halk arabayı devirdi" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

havacıva

vallahi sultanbeylidede bunu yapmak lazım.gece saatlerinde yüksek sesli konuşarak yürüyenmi, müzik denmeyecek zırıltılarla caddeleri arşınlayan veya abart ekzoztla turlayanlarda aynısını hak ediyorlar. merakım bu fırlamaları polis veya görevliler hiçmi görmüyor duymuyorlar. geçenlerde genin saat 2,5da uyandım sanki taramalı tüfenk gibi pat pay sesiyle. tabiki selamlarımı söyledim sülalesine. ama gören duyan yok ölü toprağı sepilmiş gibi üstlerine.

emekli

böyle itlere devlet haddini bildirse, vatandaş mağdur olmayacak ama nerde her yerde bu itlerden var..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23