• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ünlü isimler, Vodafone TV'nin ilk dizisi 'Kafa Doktoru' için kamera karşısına geçti

Vodafone TV’ye özel çekilen 9 bölümlük komedi dizisi “Kafa Doktoru”,renkli oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. 22 Şubat’ta başlayacak dizideBeyti Engin, Bülent Emrah Parlak, Ceren Taşçı, Cihat Tamer, Ersin Korkut, İpek Ayaz, Merve Polat, Murat Eken, Salih Kalyon, Sezer Avcı, Şahin Irmak ve daha birçok başarılı oyuncurol alıyor.

Yeniakit Publisher
2020-02-18 16:46:00 -
Ünlü isimler, Vodafone TV'nin ilk dizisi 'Kafa Doktoru' için kamera karşısına geçti

Dijital dizi platformları arasına katılmaya hazırlananVodafone TV'nin ilk dizisi “Kafa Doktoru”,güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Ozan Özcan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in yazdığı, 9 bölümlük komedi dizisinde,Beyti Engin, Bülent Emrah Parlak, Ceren Taşçı, Cihat Tamer, Ersin Korkut,İpek Ayaz,Merve Polat, Murat Eken, Salih Kalyon, Sezer Avcı, Şahin Irmakve daha birçok başarılı oyuncu rol alıyor.22 Şubat'ta başlayacak dizide, modern insanın en büyük sıkışması olan kafa sağlığını kendine özgü yöntemleriyle düzeltmeye çalışan gizemli bir adamın hikâyesi anlatılıyor.

Farklı bir doktor hikâyesi

“Kafanız mı bozuk, gelin düzeltelim” düşüncesinden yola çıkılarak kurgulanan “Kafa Doktoru”nda, daralmış ruhlar, yorulmuş beyinler, kırılgan kalpler, sıkılgan hayatlar ele alınıyor.Meçhul psikolog “Kafa Doktoru”, memleketin bütün kafası bozuklarının derdine derman olmaya çalışıyor. Mahalle arası, merdivenaltı bir psikoloji kliniğinde geçen ve her sosyoekonomik gruptan sıkıntıları olan hastaları kabul eden “Kafa Doktoru”, Bakırköy Mazhar Osman'da başlayan kariyerini çok farklı bir noktaya taşıyor.

80'i aşkın TV kanalı, 4 binin üzerinde seç-izle içerik

Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile,İngiltere Premier Lig'den Formula 1'e, NBA'den Moto GP'ye pek çok spor organizasyonunu canlı yayınlayan S Sport kanalları da dahil 80'i aşkın TV kanalını veçoğunluğu film ve çizgi filmden oluşan 4 binin üzerindeseç-izle içeriğiakıllı telefonlarından,tabletlerinden, web'den ve Smart TV üzerindenizleme imkânı sunuyor. Google Play ve App Store online mağazalarındandaerişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 2.5 milyondan fazla kez indirildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gezi düşmanı

Çok güzel yeni geziciler terörist seviciler ve destekçiler hoş geldinizzzzz şunlarıda adam ediyorsunuz sonra millete havlamaya hırlamaya başlıyorlar ihanet ittifakının adamları
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı