Ünlü anketçiden Ekrem İmamoğlu'na sert sözler: İftar sofrasına saat 9'a çeyrek kala oturulmaz

Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim sürecindeki politikasını eleştirdi.

24 Mayıs 2019 Cuma 17:30

CHP'ye yakınlığıyla bilinen Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, katıldığı bir televizyon programında CHP'li Ekrem İmamoğlu'na sert eleştirilerde bulundu.

Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, seçim sürecinde yürüttüğü politikalara sert çıkarak, "İmamoğlu'nun bir videosu dolaşıyor, sudan haç çıkarma. Ne işin var kardeşim senin orada? Efendim ben çok objektif adamım diyor. Objektifsen o zaman iftar sofrasına oturduğunda saat 9'a çeyrek kala olmasın. Bu ve bunun gibi bir sürü hataları var. Afişe bakıyorsun, internette dolaşıyor. Şarap içen adamı koymuşsun, kızda Türk değil. Böyle şeyleri milletin diline niye düşürüyorsun kardeşim? Böyle şeyleri milletin diline düşürmemek lazım" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 17:30

YORUM YAZ

 • BatıleziciBatılezici1 gün önce
  Karamanlı aramızda şöyle bir fark var: Biz doğruya doğru, yanlışa yanlış deriz. Siz doğruya yanlış, yanlışa doğru diyorsunuz. Şöyle ki; Sarraf iş adamlığı yaparken Türkiye’ye döviz kazandırırken Sarraf’a iş adamı deriz. Erdoğan’a ve Türkiye’ye ihanet ettiği zaman da hain deriz. Biz Fetullah yapılanması toplum tarafından dini bir cemaat olarak kabul edildiği zaman yani elde suçlayacak bir şey olmadığı zaman Fetullah’a hocaefendi (neticede bir imam hatiptir) diyebiliriz. Ama Türkiye’ye ihanet ettiğinde, ABD ve İsrail’e çalıştığında da hain demesini de biliriz. Siz ise tam tersini yapıyorsunuz. Sarraf ABD yaptırımlarına rağmen İran’a altın satışıyla Türkiye’ye döviz kazandırırken ABD gözlüğüyle Sarraf’a hain dediniz. Ne zaman ki Sarraf ABD ile uzlaşıp Erdoğan’a Türkiye ihanet etti, sizler Sarraf’ın ABD ile işbirliği yaparkenki sözlerini kutsadınız, Erdoğan ve Türkiye aleyhine kullanmaya başladınız. Fetullahçılara bakışınız da aynen böyle yapı toplum tarafından dini cemaat olarak algılandığı zamanlarda sırf İslam düşmanlığınız nedeniyle o yapıya da düşmandınız ama FETÖ’nin terör örgütü olduğu anlaşılınca, sahip çıktınız, işbirliği yaptınız, kasetlerini kullandınız, o da sizin gibi kerizleri, ahmakları aynen Sarraf olayında, Halk Bankası olduğu gibi İsrail’e ve ABD’ye sizi de kendi gibi hizmet ettiriyor, kullanıyor.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 21 gün önce
  Hakan Bayrakçı, Sahte İmamoğlu na. Gerçek Yūzūnū Gösteriyorsun, Foyanı Ortaya Çıkarıyorsun Diye Kızmış.
 • osmanosman22 gün önce
  ne olur günahmı oluröyle bir kaidemi var,
 • YunusYunus22 gün önce
  Bu herifde iyi döndü. Eskiden solcuydu şimdi para derdine yandaş oldu.
 • ALİ HAYDARALİ HAYDAR22 gün önce
  BİR SIÇRARSIN ÇEKİRGE, İKİ SIÇRARSIN ÇEKİRGE....
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı22 gün önce
  Yıllarca muhafazar kesime kan kusturan bu zihniyet her seçimde imana geliyor ! ( Dini siyasete alet ediyorlar diyenlere gelsin ) Her gün cumaya gidenler,bir akşamda 60- 70 iftar yapanlar,Cumayı evde kaza yapsınlar diyenler,Benim annem,babam da namaz kılardı güzellemeleri yapanlar,Çarşaflıya rozet takıp sonrasında çarşaf yırtan ve baş örtüsünü fahişeler takardı diyenler hep aynı,cins cinse çeker misali.
 • ÖmerÖmer22 gün önce
  Güneş balçıkla sıvanmaz. Mutlaka bir yerde patlak veriyor işte adam .
 • Mesut TopakMesut Topak22 gün önce
  Adam olmadığını sayın Bayrakçı da anladı herhalde.
 • dumanlıdumanlı22 gün önce
  tabi akp için böyle şeyler söyleyecek anketçi bulamazsın. söylerlerse reis iplerini çeker. bırak anketçiyi yanındaki en yakın danışmanları bile reis ve akp hakkında konuşamazlar bu o partinin demokrasi anlayışıdır.chp de en yeni en genç üye bile genel başkanını eleştirir.methiye dosttan değil düşmandan beklenir. eksikler her zaman söylenecekki doğru bulunacak
 • Müs_GençMüs_Genç22 gün önce
  Diyanete güvenmiyor ellaam. Hocası kim ki? A.Bayındır desem; onun geç açın dediğini duymadım. Neyse canım tutsun da varsın geç açsın. Belki de bir hurma atıp ağzına, akşam namazını kıldıktan sonra başlıyorlardır ailecek iftara...
 • Karamanlı Karamanlı 22 gün önce
  “Şarap içen adamı koymuşsun, kızda Türk değil.” Miş. Fetöyü hocaefendi, zarrap hayırsever işadamı diye yedirirlerken nerdeydiniz, çok bilmişler . Hepiniz övgüler yağdıracaz diye sıradaydınız. .?şimdi akıl satıyonuz
 • AliAli22 gün önce
  Oruç mu tutuyor ki.
 • uyan tcuyan tc22 gün önce
  zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.
 • HalitHalit22 gün önce
  Katrandan şeker olmaz cinsine tükürdüğüm cinsine çeker der atalarımız yani chpkk bu başka beklemek beyhude olur bence gerçek yüzleri ile siyaset yapsalar daha inandırıcı olur takiyye yapmasınlar C H P cehenneme hazırlık partisi isteyen oy verir kimse karışamaz dimi dimi.
 • gülgül22 gün önce
  ALLAH şaşırtır işte samimi olmayanları.
 • Ali DENİZZAli DENİZZ22 gün önce
  Adam proje. Geçen gün de Saadetlilere şirin görünmek için İHH yı destekleyeceğim diyor. Tarih yazmış mı daha ihh yı destekleyen chpkk şu!
 • Müslüman Müslüman 22 gün önce
  Tabi canim adam hakli bunlari gizli yapin milletin diline dusurmeyin pkk ya terorist deyin fetoye feto deyin ama milletin gormedigi yerde deyin allah bunlari size soracak bekleyin sizin gibi düşünenlerede soracak...
 • GörkemGörkem22 gün önce
  Sallama!.. Şarap oldugunu ne biliyorsun?
 • AHMEDAHMED22 gün önce
  İmamoğlunun karakteri ve özelliği o şekilde.Başka nasıl davranabilir?
 • AlpAlp22 gün önce
  Gerçekleri görmek hoşlarına gitmiyor anlaşılan. O zaman gerçekçi olun
 • hasan hanhasan han22 gün önce
  yani yalancı olacaksın diyor kendileri maskeni belli etme oy alıp kazanana kadar,bu sahtelarde yalandan kazanıp milete hizmet edecekler,

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019