Üniversiteli ayyaş kafalardan skandal hareket! 10 aylık köpeğe zorla içirdiler

ABD'deki bir üniversite kulübünün partisinde 10 aylık bir köpeğe zorla alkol içirdiler.

16 Mayıs 2019 Perşembe 14:57
Üniversiteli ayyaş kafalardan skandal hareket! 10 aylık köpeğe zorla içirdiler

ABD'deki bir üniversite kulübünün partisinde 10 aylık bir köpeğe zorla bira içirildiği görüntüler sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. Kulüp hakkında inceleme başlatıldığı belirtildi.

İzleyenlerin tepkisini çeken video, New York'un Long Island adasında yer alan Hofstra Üniversitesi'nin Alpha Epsilon Pi isimli kulübünün partisinde çekildi.

Geçen hafta Twitter'da ve Snapchat'te paylaşılan videoda bir öğrencinin 10 aylık King Charles Cavalier cinsi bir köpeği bira variline yaklaştırdığı, diğerinin ise varilin hortumu ile köpeğin ağzına bira sıktığı görülüyor.

Köpeğin bu sırada kaçmaya çalıştığı görülürken, diğer öğrencilerin ise güldükleri ve alkışladıkları duyuluyor.

Disiplin cezası alacak

Üniversite yetkilileri olayı 'Kabul edilemez ve üniversitenin topluluk standartlarına aykırı' olarak değerlendirdi. 1913'te kurulan Yahudi kökenli kulübe ihtarname gönderildiği ve etkinliklerinin askıya alındığını açıkladı.

Yetkililer ayrıca videoda görünen öğrencilerin disiplin cezası alacağının da altını çizdi.

Havyanları koruma derneği Nassau County de kulüple ilgili inceleme başlattıklarını belirtti. Dernek yetkilisi Gary Rogers, köpeğin sahibinin videoda görülen 21 yaşındaki öğrenci olduğunu söyledi.

Alpha Epsilon Pi'nin uluslararası sözcüsü Jon Pierce, "Umarım bu olay, politikalarımız ve dünyadaki Yahudi topluluklarının gelecekteki liderlerini geliştirme misyonumuz için iyi bir ders olur" dedi.

Köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu ve hâlâ sahibinin yanında olduğu öğrenildi.

Alpha Epsilon Pi kulübü ABD, İngiltere, Kanada, Avusturya, Avusturalya ve İsrail'de yer alıyor. Üniversitelerde faaliyet gösteren kulüp, Yahudi prensiplerini temel alsa da her dinden ve her gruptan kişilere açık.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 14:57

YORUM YAZ

 • ahmed saidahmed said2 gün önce
  bunlar RABBİMİZİN '' HAYDİ GİT ONLARDAN MALLAR VE EVLATLAR EDİN'' deyip kuzey amerikaya attığı iblisin atmıklarından hasıl olan insansı mahluklardır.onların pek çok alametleri vardır.dövme yaptırmak ve hayasız olmak o alametlerden bazılarıdır..
 • Çağdaş köpekÇağdaş köpek2 gün önce
  Bizim burada olsaydı köpek te çağdaş oldu ama şunlar hala inat ediyor diye yaygara kopartırlardı
 • cengizcengiz2 gün önce
  reşit olunca içebilir yani
 • SelimSelim2 gün önce
  O hayvancağızı da kendileri gibi domuz zannetmişlerdir.
 • alperalper2 gün önce
  Haber başlığına baktığımda bende bizim memlekette olmuş sandım.... korktum... Neyse ki bizim üniversitelerimizdeböyle rezaletler olmaz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019