• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ümit Özdağ Ekrem İmamoğlu'na çaktı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun terör örgütü PKK sevici Aynur Doğan'a konser verdirmesine tepki gösterdi. Özdağ, "Anlamakta zorluk çekiyorum. İBB Kültür Dairesi, 'Öcalan için özgürlük' sloganları atan bir şarkıcıyı, 5 şehit verdiğimiz gün sahneye çıkarıyor. 'Muhalefeti eleştirmeyin' diye yazanlar bu sizin içinize siniyor mu?" dedi.

Yeniakit Publisher
2022-05-26 18:02:00 -
Ümit Özdağ Ekrem İmamoğlu'na çaktı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Almanya'da terör örgütü PKK elebaşının posteri önünde konser veren Aynur Doğan'ın, CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun idaresindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) "Harbiye Açık Hava Konserleri" kapsamında konser verecek olmasına sert tepki gösterdi.

Doğan'ın eski fotoğrafını paylaştı

Özdağ, 28 Mayıs'ta sahne alması planlanan Aynur Doğan'ın, daha önce bebek katili PKK elebaşı Abdullah Öcalan posterlerinin önünde konser verdiği günden bir fotoğraf paylaştı.

"Anlamakta zorluk çekiyorum"

Özdağ paylaşımına, "Anlamakta zorluk çekiyorum. İBB Kültür Dairesi, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda 'Öcalan için özgürlük' sloganları atan bir şarkıcıyı, 5 şehit verdiğimiz gün sahneye çıkarıyor. 'Muhalefeti eleştirmeyin' diye yazanlar bu sizin içinize siniyor mu?" ifadelerini yazdı.

İnfiale yok açtı

Terör örgütlerinin kuyruğuna takılan CHP'nin İstanbullulara mega kenti zehir eden Ekrem İmamoğlu idaresinden İBB'nin Kuzey Irak'taki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 5 askerin şehit olduğu bir dönemde organize edilen Aynur Doğan konseri infiale yok açtı.

Çok sayıda sanatçı, siyasetçi, gazeteci ve vatandaş da yaptıkları paylaşımlarda İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TATAR RAMAZAN

HELAL OLSUN EKO,E5 METROBÜS YOLLARIN HER TARAF HAKKARİ YÜKSEKOVA YOLLARI GİBİ HOPLAYARAK ZIPLAYARAK GİDERİZ.YOLLAR HER TARAF TÜMSEK ŞEKLİNDE,ŞOFÖRLER ÇUKURLARA ARAÇLARI SOKMAMAK İÇİN ZİGZAK ÇİZMEKTELER,KONSERLER DÜZENLEYECEĞİNİZE BİZİ ENGELLEMEKTELER DİYECEĞİNİZE DELİK DEŞİK YOLLARI ASFALTLAYIN LÜTFEN,ŞURDA 1 SENENİZ KALDI AĞUSTOS BÖCEĞİ KARINCA HİKAYESİ GİBİ 1 SENE SONRA BU İSTANBUL EKO O ASFALTLAMADIĞIN YOLA GÖMECEK BENDEN SÖYLEMESİ

Neron11

Komik adam, ekrem kayyum atanan belediye başkanlarını ziyaret ettiğinde, demirtaşın kitaplarını satarken, eşi demirtaşın karısı ile kanki iken, ayasofyanın ibadete açılması gereksiz derken, ABD ve İngiliz büyükelçileri ile yemekler yerken, Atina da kendi ülkesini gömerken sen uykudamıydın Özdağ efendi, senin ondan ne farkın var söyle bana.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23