• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ucuz uçak bileti

Uçak bileti al | Zaman tasarrufu ve konforlu yolculuk yapmak isteyenler uçak yolculuğunu tercih ediyor. Bazı dönemlerde uçak biletleri bir hayli pahalı oluyor. Bu sebeple vatandaşlar konforlu bir yolculuk için en uygun uçak biletini ne zaman nereden alabileceklerini araştırıyor. Peki, en ucuz bilet ne zaman alınır? | Haftanın hangi günü uçak bileti daha ucuz olur? | Yurt dışı uçak bileti en ucuz ne zaman alınır? | En ucuz uçak bileti nereye?

Yeniakit Publisher
2020-09-21 00:20:00 -
Ucuz uçak bileti

Promosyonlu uçak bileti al | Uçak yolculuğu zamandan tasarruf etmek için son derece kıymetlidir. Hızlı ve konforlu bir yolculuk için uçak bileti almak isteyenler aynı zamanda cüzdanlarını da düşünüyor. Bu sebeple hem konforlu hem de ucuz bir seyahat için püf noktası arayanların sayısı bir hayli fazla. Peki, en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

En uygun uçak bileti

Vatandaşlar uçak biletlerini nereden nasıl alacaklarını merak ediyor. Uçak biletini seyahatinizi planlar planlamaz almanız öneriliyor. Çünkü birkaç gün sonra için alacağınız biletlerin fiyatları bir hayli yüksek oluyor. Bu sebeple birkaç ay sonraya bilet almanız bütçenizi fazla zorlamayacaktır. Uçak biletlerini havayolu şirketlerinin internet sitelerinden, satış ofislerinden alabilirsiniz. Ayrıca acenteler ve fırsat sitelerinden de bilet alabilirsiniz.

Uçak bileti satın al

Uçak bileti almak istediğiniz firmanız internet sitesine ya da mobil uygulamasına göz atıp bilet satın alabilirsiniz. Başta THY olmak üzere pek çok şirketin uygulama mağazasında uygulamaları mevcut. Bu uygulamaları mobil cihazlarınıza indirip kolaylıkla bilet satın alabilirsiniz.

THY BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Promosyonlu uçak bileti sorgula

İndirimli uçak bileti |Promosyonlu uçak biletleri otobüs biletlerinden bile ucuza yolculuk yapmanıza olanak sağlayabilir. Bu sebeple yolculuk tarihinizi planladıktan sonra sık sık kampanyalara göz atmanızı tavsiye ederiz. Bunun için havayolu şirketlerinin internet sitelerine, uygulamalarına, acente ve fırsat sitelerine göz atabilirsiniz. Bazen şirketler aylar sonraki bir uçuş için birkaç koltuk satışa çıkarıyor ve son derece ucuz rakamlara biletler alıcı buluyor.

THY uçak bileti

THY’den uçak bileti almak isteyenler hangi yolları izlemeleri gerektiğini merak ediyor. THY internet sitesi veya uygulamasına giriş yapıp bilet alabilirsiniz. Ayrıca acentelerden de uçak bileti satın alabilirsiniz.

En ucuz uçak bileti nereye?

Uçakla yolculuk yapacak olanlar hangi şehirden hangi şehre en ucuza seyahat edebileceklerini merak ediyor. Bunun için net bir şehir ismi vermek güç. Biletinizi ne kadar erken satın alırsanız; bilet için ödeyeceğiniz rakam o kadar az olacaktır.

Aylara göre ucuz uçak bileti

Bilet fiyatları sıcak bölgeler için yazın, kış turizminin aktif olduğu yerler içinse kış aylarında daha pahalıdır. Bu sebeple bilet alacak olanların aylar önce biletlerini satın alması tavsiye edilir. Birkaç gün sonrası için alınacak biletler bir hayli pahalı olabiliyor.

Yurt dışı uçak bileti ucuz ne zaman alınır?

Ucuza uçak bileti almanın püf noktası | Yurt dışına çıkacak olanlar en uygun bileti ne zaman nasıl alacaklarını araştırıyor. Yurt dışına çıkacak olan vatandaşların 4 ila 10 hafta sonrası için bilet alması öneriliyor. Böylelikle bilet için daha az ödeneceği belirtiliyor.

Hangi günler uçak biletleri ucuz? | Uçak bileti en ucuz günler

Uçak biletlerinin en pahalı olduğu günlerin Cuma ve Pazar olduğu söylenir. İşin uzmanları haftanın belli günlerinde uçak biletlerini daha ucuz olduğunu belirtiyor. Genellikle salı, çarşamba ve cumartesi günü için olan biletler diğer günlere oranla daha ucuzdur.

En ucuz yurt dışı uçak bileti nereye?

Yurt dışına çıkmak isteyenler Türkiye’den hangi ülkeye en ucuz uçak bileti satıldığını merak ediyor. Uçak biletlerinizi birkaç ay öncesinden ayırtırsanız daha ucuza yolculuk yapabilirsiniz. Ancak Türkiye’den şu ülkeye şu şehre uçakla gitmek daha ucuzdur demek mümkün değil. Bilet fiyatları değişiklik gösterebilir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23