TTB sapıklığa özendiriyor

Türk Tabipleri Birliği’nin sapkın eşcinsellerin meşrulaştırılmasına yönelik skandal bir adımı daha olduğu ortaya çıktı. TTB’nin yayımladığı “Hekimler İçin LGBTİ Sağlığı” isimli kitapta çocuklarımızın eşcinsel ahlaksızlığa özendirildiği bildirildi. Kamu parası ile basılan kitapda, eşcinselliğin hayvanlar üzerinden örneklendirilerek doğal gösterilmeye çalışıldığı belirlendi.

29 Nisan 2019 Pazartesi 10:07
TTB sapıklığa özendiriyor

Doktorluk mesleğinin sorunlarını çözmekten ziyade marjinal sol örgütlerin payandası haline gelen, PKK’nın katlettiği meslektaşları hakkında tek bir kelam etmeyen, Gezi Parkı’ndaki vandallığa çanak tutan Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) kirli yüzünü deşifre etmeye devam ediyoruz. TTB Yayınları’ndan kamu imkanları ile çıkan “Hekimler İçin LGBTİ Sağlığı” isimli kitapda, bilişsel aidiyeti oluşmayan çocukların eşcinsel ahlaksızlığa özendirildiği ortaya çıktı. Allah’ın ‘eşref-i mahlukat’ olarak tanımladığı insanı, hayvanlarla eş değer tutan TTB’nin, eşcinsel sapkınlığı hayvanlar üzerinden örneklendirerek meşrulaştırdığı belirlendi. Esas işi halkın sağlığını korumak olan bir meslek odasının, çocuklarımız üzerinden eşcinsel propagandası yapması ve evlatlarımızı sapkınlığa meylettirmesi infiale neden oldu.

Sapkınlığı meşrulaştırıyorlar

Esas işi milletin sağlığını öncelemek olan Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB), halkın sağlığı noktasında birinci dereceden tehlike arz eden sapkın LGBTİ’lileri meşrulaştırma çabası gün geçtikçe artıyor. Kurdukları meslek tahakkümü sayesinde kendileri gibi düşünmeyen doktorları susturmayı başaran TTB’nin yayımladığı “Hekimler İçin LGBTİ Sağlığı” isimli paçavrada skandal ifadeler yer alıyor. LGBTİ kavramlarının ayrıntılı bir şekilde açıklandığı kitapta evlatlarımız hedef alınıyor ve eşcinselliğe meylettiriliyor. Sapkın kitabın 7. sayfasında, “Ergenlik döneminde cinsel ilgide artış ve bedensel değişikliklerin belirmesiyle cinsellikle ilgili merakta artış olur. Bu da cinsel denemelere neden olur. Erkek ve kadınlarda bu dönemde kendi cinsleriyle değişen ölçülerde cinsel paylaşım seyrek görülen bir durum değildir. Başka biri deyişle ergenlikte eşcinsel davranışta bulunmak için kişinin eşcinsel yönelimi olması gerekmemektedir” ifadeleri yer alıyor.

Eşcinsellik fıtrata uygunmuş!

Sapkınlığın meşru gösterildiği sayfada, “Doğaya aykırılık iddiası cinselliğin insan ‘doğa’sında sadece üremeyle sınırlı bir yeri olduğu kabulünden kaynaklanmaktadır. Bu ise tıbbın uzun süre önce terk ettiği bir yaklaşımdır. Araştırmalarda bugüne kadar orangutan, martı, penguen, kedi gibi 450 kuş ve memeli türünde eşcinsel davranışa rastlanmıştır. Eşcinsel davranışın yanı sıra eş seçimini kendi cinsi yönünde yapan hayvan türleri ile ilgili gözlemler de mevcuttur” ifadeleri yer alıyor.  Sapkınlığın hayvanlar üzerinden meşrulaştırılmaya çalışıldığı skandallar silsilesi bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Kerameti kendinden menkul bilim adamlarının eşcinselliği meşru gördüğünü kanıt olarak sunan TTB, şu ifadeleri kullanıyor: “Pek çok bilim otoritesi; homoseksüelliğin yaşam biçimi seçimi olmadığını, bunun insanlığın doğal bir varyantı olduğunu kabul eder”. Sapkınların kabullenilmesini salık veren kitapta “Toplumsal cinsiyet kimliği, cinsel yönelimi ve/veya cinsel deneyimler hakkında diyalog kurulmalı” ifadelerine yer veriliyor.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 29 Nisan 2019 Pazartesi 10:07

YORUM YAZ

 • zararzarar4 ay önce
  Bunlardan bugüne kadar hiç bir zarar gelmemiştir.Tabi siz daha birçok şeyi aşamazken bunu konuşmak anlamsız olur.
 • hsnhsn4 ay önce
  hükümet hala neden bu birliği sendikal bir kimliğe kavuşturacak düzenleme yapmaz ki neden bu sol birlik tüm doktorları temsil etsin ki
 • Ali RüzgarAli Rüzgar4 ay önce
  Nebi Yıldızisimli; kardeşim-Abim çok güzel yorumlamış. Yorumlarının her kelimesine katılıyorum. Ama eklemek istediğim bazı şeyler var. Mesela CHP için “Nasılda radikal kararlar alıyorlar.” Demiş. Peki bu radikal kararları aldığında biz kendisini Müslüman olarak tarif eden camia ne yapıyor? …. Koca bir hiç. Peki aynı radikal kararları AK Parti alsa sizce CHPKK tabanı ne yapar?... Ben cevap vermeyeceğim. Okuyucular kendileri düşünüp cevaplarını bulsunlar.
 • TakipçiTakipçi4 ay önce
  Erdoğan gitsin diye saf niyetli insanlara sesleniyorum , Yüce Turkiyenin yönetmesini bunlaramı teslim etmek istiyorsunuz , yarın Allahın divanında ne söyleyeceksiniz ?
 • Yusuf canYusuf can4 ay önce
  tabipler birliğinde ibnelik,lezbiyenlik normal demek ki de irad bir tabela kıç üniversitesi de bu ilişkiler normal demek ki,yahu Reis bu millet senin arkana şu tüm odaları barolar. Birliği dahil resmi olmaktan çıkar artık onda sonra ve yapıyorlardır bakalım,şu e zaneker simgedinede bir el atın batı in çoğu yerinde Eczaneni isaretigacbuzfe E harfi değiştirin Aysomgedo i kuyum ama istemiyen inanmian varsa Hac koysun kimin ne olduğunu bilelim
 • EmreEmre4 ay önce
  Haberde çocuklar hedef alındı diyor ama kitap hekimler için yazılmış. Neden ortalığı velveleye vermeye çalışıyorsunuz?
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU4 ay önce
  İNSAN VE TOPLUM SAĞLIĞI AÇISINDAN NE KADAR VAHİM BİR DURUM OLDUKLARINI BUNLAR ÇOK İYİ BİLİYORLAR.AMAÇ TÜRK TOPLUMUNU ÇÖKERTMEK.
 • Tıp temiz demek Tıp temiz demek 4 ay önce
  Bunlar pisliğin teki bunları müslüman tıbbında temizlemek lazım kanserse gebertmek lazım
 • Temizlemek lazım Temizlemek lazım 4 ay önce
  Batının fonlarından desteklemeyle yapılıyor. Bunlarla mücadele lazım. İşbirlikçilerini temizlemek lazım
 • nebi yıdıznebi yıdız4 ay önce
  17 yıldı ak parti iktidar.Gelecek seçimde belki iktidar elden gidecek Ama halâ bunları düzeltmediler. Eğer chp 17 yıl iktidar olacaktı tek başına. Bu ülkede neler yapmazlardı ki. tüm camiler ahıra çevirilir ezanlar susturulur müslümanlar idam edilirdi. Ama siz hâlâ müslümanların aleyhinde olanları kaldırmadan sönüp gidiyorsunuz işte. işte belediyeleri kazandılar gelecekte iktidar olacaklar. Nasılda radikal kararlar alıyorlar. Bunun hesabını ak parti yetkilileri Allah a nasılverecekler. İdam geri gelmedi, zina kaldırılmadı, kuran ve din dersi zorunlu değil seçmeli ders.Özgürlük özgürlük diye hertürlü pislikler özgürleştirildi.
 • hkhkhkhkhkhk4 ay önce
  Kuran kurslarında, camilerde, vakıf dernek yurtlarında kız-erkek demeden çocukları taciz edip bademleyenlerin kaç tanesi TTB'li? tek satır haber yazabiliyor musunuz?
 • isa keskinisa keskin4 ay önce
  Şu 'tabip, mühendis, mimar ,avukat ve basın çalışanları' ınamacının çok ötesinde seyreden dokunulmazlıklarına dokunmak zamanı gelme dimi? Biri oda, diğeri baro tamam da şu 'Basın Konseyi' no'luyor?
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 4 ay önce
  Şerefsiz, Hain Alçak TTB Kapatılsın. Diğerleri İle Birlikte.
 • abdullahabdullah4 ay önce
  TURK hekimierinin tamamini ve deger yargilarini temsil etmiyor bunlar, sadece siyaset hatta yapiyor... adini degistirsin CHP.T.B. yapsinlar...baro ve mmo karda ayni sekilde

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019