• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Temel Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan açıklaması: Erbakan Hoca hayatta olsaydı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı bir programda 'Milli Görüş'ün son temsilcisi kim' sorusuna çok konuşulacak bir cevap verirken Yeniden Refah Partisi Başkanı Fatih Erbakan ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Yeniakit Publisher
2019-12-16 00:53:00 -
Temel Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan açıklaması: Erbakan Hoca hayatta olsaydı...

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Temel Karamollaoğlu, Biz10 Tv'de gazeteci Zeynep Uzun'un sorularını cevapladı.

Karamollaoğlu, Milli Görüş'ün son temsilcisi olduklarını belirterek "Son temsilcisi biziz. Çocuklarla bu iş yürümez. Tecrübe olmadan bu devlet idare edilemez. Bugüne kadar hiçbir birikiminiz yok. Gelip bu ülkeyi yönetirim diyor. Neden? Babamın oğluyum. Öyle olmaz. Yanlış yaptılar. Erbakan Hoca hayatta olasaydı. Azarlardı, falakaya yatırırdı. Kendileriyle tekrar tekrar görüştüm. Ama sonunda baktık ki iş başka bir noktaya gidiyor. Genel Başkan olmak gibi bir derdiniz var mı? Diye sorduk. Yok dediler. Ama baktık iş farklı. Parti kurmalarına üzüldüm. Ben Tayyip Bey'in de ayrılmasına üzüldüm. Şu an Tayyip Bey, Milli Görüş'e dönüş sinyalleri veriyor. Milli Görüş'ü temsil eden parti biziz. Saadet Partisi bu görüşü temsil ediyor. Bunu ısrarla benimsiyoruz. Fatih Erbakan'ı ya da kimseyi üzmek istemem. Ama durum bu" dedi.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Selmani BEKİROĞLU

Küçük gören bir bakış açısı... Böyle olmaz. Çandarlı da tecrübeli Fatih de gençti... Şu anda Fatih Bey'in çizgisinde pek çok insan kendini buluyor. Allah yâr ve yardımcısı olsun...
 • Yanıtla

Seyfullah

Hoşt bu kervan yürüyecek inşallah
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23