Temel Karamollaoğlu: Annelerin yanındayız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Diyarbakır’da evlatları için mücadele eden annelerin bu duruşlarının karşılık bulmasını temenni ediyor, annelerin sonuna kadar arkasında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

12 Eylül 2019 Perşembe 11:21
Temel Karamollaoğlu: Annelerin yanındayız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Diyarbakır’da evlatları için mücadele eden annelerin bu duruşlarının karşılık bulmasını temenni ediyor, annelerin sonuna kadar arkasında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi. Partisinin Balgat’taki eğitim merkezinde basın toplantısı düzenleyen Karamollaoğlu, “Bizim için annelerin evlat acısı her türlü tartışmanın üstündedir. Bu sebeple Diyarbakır annelerinin acısını da cumartesi annelerinin acısını da yürekten paylaşıyorum. Şairin dediği gibi, ‘Ben öyle bilirim ki yaşamak, berrak bir gökte çocuklar aşkına savaşmak’. Bu duygu ve düşüncelerle evlatlarının akıbeti için mücadele eden bütün anneleri saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe 11:21

YORUM YAZ

  • SeyfullahSeyfullah6 gün önce
    Hadi lannn. Yav......k
  • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu6 gün önce
    Çok şaşırdım. Temel Bey, böyle bir açıklamayı bu millet senden beklemiyor sen hep teröristleri desteklerdin. Ne oldu da hakkın yanında yer aldın?
  • Muh.Muh.6 gün önce
    Aferin ulan temel nihayet ipe sapa gelir bir demecini duydum.demekki adam olmaya karar verdin .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Eylul 2019