Seçim 2019 Sayfası

Teknoloji perakendesininen sevileni Teknosa oldu

Sonuçlanan Türkiye’nin Lovemark’ları araştırmasında Teknosa, teknolojik market zinciri kategorisinde “Türkiye’nin En Sevilen Teknoloji Marketi” seçildi.

10 Kasım 2018 Cumartesi 10:34
Teknoloji perakendesininen sevileni Teknosa oldu

Tüketicilerin gönülden bağlı oldukları markaları belirlemek için bu yıl 11’inci kez Ipsos ve MediaCat işbirliği ile gerçekleştirilen “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırması sonuçlandı. Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, araştırma sonucunda teknolojik market zinciri kategorisinde “Türkiye’nin En Sevilen Teknoloji Marketi” seçildi. Törende ödülü alan Teknosa Pazarlama İletişimi ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu; “Herkes için Teknoloji” mottomuz doğrultusunda, müşterilerin bizi tavsiye etme oranlarını da ölçümleyerek hizmetlerimizi geliştirecek adımlar atmaya devam ediyoruz” dedi.

Öte yandan; bu yıl 9’uncu defa düzenlenen Felis Ödülleri’nde de Teknosa, 1 Felis, 3 başarı ödülüne layık görüldü.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 10:34

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Nisan 2019