• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

TBMM'de CHP provokasyonu

TBMM'de CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD’de yaşanan olayların benzerlerinin Türkiye’de yaşandığını ileri sürerek büyük bir skandala imza attı.

Yeniakit Publisher
2020-06-02 21:25:00 -
TBMM'de CHP provokasyonu

TBMM çalışmalarına başladı. AK Parti grup önerisi görüşmeleri sırasında tansiyon yükseldi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ABD’de yaşanan olayların benzerlerinin Türkiye’de yaşandığını ileri sürerek büyük bir skandala imza attı.

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan da polisin, askerin, bekçinin özgürlükler için canını feda edeceğini belirterek, “Mehmetçiğimiz, polisimiz can verirken, toprağa şehit düşerken kalkıp da Mehmetçiğimiz, 'polisimiz ile ilgili tedirginliklerin arttığı dönem' ifadesini asla kabul etmiyoruz. Tedirginlikleri artanlar terör örgütleri, Türkiye düşmanları, ihanet odaklarıdır. Reddediyoruz, kabul etmiyoruz” dedi.

"Farkında mısınız, içinize bir parti kaçtı"

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ise CHP grubuna polislerden niye rahatsız olduklarını sorarak, “Farkında mısınız, içinize bir parti kaçtı ve o parti sizi kendisi gibi yaptı” şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

bazillarinin burnu mu buyuk, maske ve bilinci mi kucuk:)))  
 • Yanıtla

Asil

Ya Chp biraz milli olun be nedir bu parvasızlık ya..ya vatan millet için bir hayırlı öneri getirip bir nebze olsun katkıda bulunun .hergün bir .....luk icat ediyor meclisi meşgul etmeye çalîşıyorsunuz .rahmetli Atatürk sağ olsa yemin ederim sizi meclise bile sokmazdı. Yuları kaptırmışınız abd ye ,avrupa 'daki TÜRK düşmanlarına ............. mahluk gibi .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı