Tabibler Odası mı, sapkınlar odası mı?

Doktorluk mesleğinin sorunları dışındaki her konuya el atan, Gezi destekçisi İstanbul Tabip Odası şimdi de eşcinsel propagandaya başladı. 25 Nisan’da LGBTİ’li sapkınlara destek amaçlı bir panel düzenlemeye hazırlanan sapkın oda, hazırladığı tanıtım afişinde, erkek erkeğe ve kadın kadına ilişkiyi normalmiş gibi gösteren mesajlar verdi.

15 Nisan 2019 Pazartesi 09:58
Tabibler Odası mı, sapkınlar odası mı?

Türkiye aleyhine faaliyet yürüten her türlü şer odağıyla birlikte hareket eden İstanbul Tabip Odası sonunda bunu da yaptı. Milli iradeye ilk darbe girişimi olan Gezi Parkı eylemlerinde vandallara destek veren, PKK’nın sağlık çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği kanlı eylemlere karşı tek kelime açıklama yapmayan ve son olarak da seçim sonuçlarıyla ilgili devam eden hukuki süreci hiçe sayarak zillet ittifakının adayı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının verilmesi yönünde provokatif bir çağrıda bulunan İstanbul Tabip Odası, LGBTİ sapkınlığını meşru hale getirmeye çalıştı. 25 Nisan’da İstanbul Tabip Odası’nda “Cinselliği Hastalıklardan Korunarak Keyifli Yaşamak” başlıklı panelin tanıtım broşürlerinde, eşcinsel sapkınlığı övücü görseller kullanıldı. Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan ilgili STK’lar İstanbul Tabip Odası’nın halk sağlığını tehdit eden faaliyetlere imza attığını kaydetti.

Tabip Odası bir sağlık sorunu haline geldi

Memur Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık Sen Eski Genel Başkanı Metin Memiş, İstanbul Tabip Odası’nın yaptığının kabul edilemez olduğunu belirterek, “Tabip Odası şuana kadar ne hekimlerin hakları ne de sağlığın geliştirmesi noktasında gerçek görevini asla yerine getirmedi. LGBTİ propagandası yapmak, toplum sağlığını tehdit etmektir. Sağlık bakımından da problemi bir anlayışın tezahürüdür. İstanbul Tabip Odası’nın yaptığı kabul edilemez. TTB halk sağlığı açısından zararlı bir kuruluş haline gelmiştir” dedi. Türk Tabipler Birliği’nin ülkemiz aleyhine faaliyet gösteren örgütlere verdiği desteği de hatırlatan Memiş, “Bunların milli bir yapıya büründürülmesi lazım. LGBTİ’lilere destek verilmesi skandal ötesi bir davranıştır. Bu durum affedilebilir bir şey de değildir. Sağlık Bakanlığı’nın ve Adalet Bakanlığı’nın mutlaka harekete geçmesi lazımdır.” şeklinde konuştu.

Toplum yapımız dinamitleniyor

Aile Bilim Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Psikoterapist Adnan Kalkan, LGBTİ sapkınlığının sağlık kuruluşları eliyle yapılmasının tehlikeli sonuçları olacağını belirterek, “İnsan psikolojisi fıtraten, erkeğin erkek, kadının ise kadın olarak yaşantı sağladığı takdirde ruhsal sağlığını koruyabilmektedir. Erkek davranışı sergileyen kadın ya da kadın davranışı sergileyen etkenlerin psikolojik açıdan problemler yaşayabilmektedir. Toplumumuz erkek erkeğe ve kadın kadına cinsel yaşama alıştırılmak isteniyor” dedi. Devlet yetkililerinin skandal etkinliği yasaklaması gerektiğini kaydeden Kalkan, “Bu ve benzeri çalışmalar LGBT propagandasını sempatik hale getirmek içindir. Kadın kadına ve erkek erkeğe cinselliği ‘keyifli yaşamak’ şeklinde lanse etmek evlilik kurumunu ‘problem, sorun’ olarak göstermektir. Toplumun temelini dinamitlemektir. Eğer önüne geçilmezse hep birlikte bu enkazın altında kalacağız. Gerek STK gerekse devlet erkanları fesat çalışmaların önüne geçmelidir” ifadelerini kullandı.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 09:58

YORUM YAZ

 • TürkoğluTürkoğlu3 ay önce
  Yeminini Kur'an'a göre değil de hipokrata göre yaparsa beklenir. İslam düşmanları!!!
 • AlperenAlperen5 ay önce
  Yahu bu ...lerin dernek kurmasına müsaade eden mevcut iktidar değil mi?Reis 2002 yılında Abbas GÜÇLÜ'nünhazırladığı Genç Bakış proğramında bu ...neler hakkında sorulan soruya şöyle cevap vermişti"Eşcinsellerinde hak ve özgürlükleri çerçevesinde yasal güvence altına alınması şarttır..Zaman zaman bazı TV ekranlarında muhatap oldukları muameleleri insani bulmuyorum"Üzmeyin reisi..
 • Yüksel DumanYüksel Duman5 ay önce
  Peki ben soruyorum benim oy verdiğim hükümet bu benim gördüklerim i görmuyormu görüyorsa niye müdahale etmiyor ha suda bir gerçek ak Parti'nin içine o kadar kripto sızdı asıl ak partililer i devre dışı bırakıyorlar bu tabandan tavana doğru gitmeye başladı
 • abdulmetinabdulmetin5 ay önce
  bu adilerin başka işi gücü yok mu? sapıklıkları desteklemek de ne demek? islam beldesinde yedikleri herzeye bakın hele.. Lut kavminin artıkları utanmaz ahlaksızlar...
 • Allahın sopasıAllahın sopası5 ay önce
  Nasıl dünyaya geldiğinizi biliyor musunuz?Anne ve babanız seks yaptı. Hi hi hi
 • behnan tanerbehnan taner5 ay önce
  siz islamcılar da ne yasakçı çıktınız :) onu yasakla bunu yasakla. sanan kardeşim, sen eşcinselliğe karşıysan eşcinsel ilişkiye girmesin olur biter. zorla bişey yapacak değil ya kimse sana :)
 • SdktSdkt5 ay önce
  Seçimlerden güç alıp bu kadarını yapanlar daha büyük güç alsalar neler yaparlar. Düşmanın işgal girişiminde ilk yaptığı iş namussuzluk değilmi? adamlar düşman işgalini aratmadan aile yuvasını yıkacak toplumu ifsat edecek şekilde Yunan’ı aratmıyorlar. Devlet erkanından ricamız bu haddizliğintez cezası verile . Bu tür hadsizliğeyelteneceklerecaydırıcı olacak bir ceza olsun.
 • SofuoğluSofuoğlu5 ay önce
  Bu Ateistlerin derdi İSLAM'ın günah, zina saydığı tüm fiilleri serbest hele getirmek, sapkınlıkları olan LGBTİ'yi serbest ve toplumun tümüne benimsettirme ve kabul ettirmek için can havliyle çalışmaktadırlar.Hazırlattrdıkları afişlerde; kadının kadınla, erkeğinde erkekle cinsel ilişkiye girebilineceğinin daha makbul(!) daha doğru(!) olacağını ima ediyorlar.Yani şunu demek istiyorlar."Kadın kadına, erkek erkeğe ilişkiye giriyoruz, TOPLUMUN TÜMÜ DE BİZE ÖZENEREK BİZİM GİBİ YAPSIN"diyorlar.Zaten amaçları da bu.Hükümet, eğer muktedir ise, TTB,TBB,TMMOB gibi TOPLUMUMUZUN TÜMÜNÜ hayvanlaştırmak için çalışan BU ATEİST sivil toplum kuruluşlarının önündeki TÜRK veya TÜRKİYE ibaresinin kullanılmasına kanunla izin vermemelidir.Bu sapkın sapıkların faaliyetlerine de izin vermemelidir.Yoksa yarın çok geç kalınmış olunur. Gitsinler evlerinde biri birlerini haklasınlar, TOLUMUMUZDAN ne istiyorlar?
 • mutmainemutmaine5 ay önce
  Müslüman ülkede yaşananlara artık şaşırmıyoruz,,,,
 • aslanaslan5 ay önce
  Sabri asan... tavsiyen üzerine insan gibi düşündüm, bende senin gibi bu eylemlerin SAPIKlık olmadığına karar verdim, bu bilgiler ışığında da seni bir güzel DÜZMEK istiyorum,
 • aslanaslan5 ay önce
  Sabri asan... tavsiyen üzerine insan gibi düşündüm, bende senin gibi bu eylemlerin SAPIKlık olmadığına karar verdim, bu bilgiler ışığında da seni bir güzel DÜZMEK istiyorum,
 • Emine AltinEmine Altin5 ay önce
  Hain ka.irler odasi
 • hercaihercai5 ay önce
  Kapatilsin yahuu, bunlar nasil Tabib? Sifa mi verecekler yoksa pis hastaliklar mi? Aids maids ve dahasi!
 • Ali DENİZZAli DENİZZ5 ay önce
  yasaklanması gerekiyorsa yasaklanmalı tabiki. Yasaklar olmasa hayat yaşanmaz olur. toplumun değerleri olmalı ve bu değerlerin aksi davranışlar yasaklanmalı ve kapatılmalı.
 • Temel KılıçTemel Kılıç5 ay önce
  LGBTİ ile ilgili yasakçılık değil,iki cinsin dışında sonradan farkına varılmış beş ayrı cins olarak topluma sunuluşun bilimsel bir temele dayanmadığı,bilimsel yönünün sâdece tedâvîsi gerekli tıbbî bir maraz olduğu husûsunu dillendirmedir Sn.hülya.
 • Selahaddin-i Selahaddin-i 5 ay önce
  Turkiyedeki islam düşmanı stk kadar dünyanın hiçbir yerinde islam düşmanı stk yoktur
 • mazlummazlum5 ay önce
  ey Reisona göz yum buna göz yumbirgün hepsini başımıza çıkaracaksınkorkma şu batıdanamerikadan kapat şugavur odalarınıbitir şu nafakayı evli insan kalmadısayende
 • Sabri asanSabri asan5 ay önce
  Sana göre sapıklık kardeşim. Artık insan gibi düşünmeyi öğrenin, türümüz hayvan değil biz insanız.
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı5 ay önce
  Boyle oda mı olur, Musluman Ulke burası ve bu tür seyler yasak.Gunahı var. Ayetle yasaklanmış ve lanetlenmiş Lut kavmı gıbı.Bu odaya neden sessız kalınıyor.
 • AlperenAlperen5 ay önce
  Ad ve semud kavmi de aynı sapıklık içinde telef olup gittiler.
 • hülyahülya5 ay önce
  tam yasakçı kafa.kapatın,yasaklayın.başka bir şey bilmezmisiniz?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019