• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sürpriz evlilik teklifine dayanamadı kalp krizinden öldü

Konya’da Fikret Balkan’ın Beyşehir Gölü’ne götürüp sürpriz evlilik teklifi yaptığı nişanlısı Meltem Ertunç, dönüşte otomobilde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Çiftin 3 ay sonra da düğün yapmayı planladıkları öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2019-09-12 13:39:00 - 2019-09-12 13:42:35
Sürpriz evlilik teklifine dayanamadı kalp krizinden öldü

Karapınar ilçesinde oturan çiftçi Fikret Balkan ile Meltem Ertunç, 3 ay önce nişanlandı. Meltem Ertunç, pazartesi günü Konya’ya akrabalarını ziyarete geldi. Fikret Balkan da nişanlısını yanına gelip 3 ay sonra yapmayı planladıkları düğün için alışveriş yaptı. Alışverişin ardından Balkan, nişanlısını gezdirmek için Beyşehir Gölü'ne götürdü.

Fikret Balkan, burada bindikleri balon ve güllerle süslü yatta nişanlısı Ertunç'a sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Meltem Ertunç da mutluluk gözyaşları içerisinde kabul etti.

Çift daha sonra Karapınar’a dönmek için yola çıktı. Karapınar’a yaklaştıklarında otomobili kullanan Fikret Balkan, uyuduğunu düşündüğü nişanlısını uyandırmak istedi. Ancak Meltem Ertunç hiçbir yanıt vermeyince, Balkan otomobili durdurdu.

Müdahaleler işe yaramadı

Nişanlısının nefes almadığını fark eden Fikret Balkan, onu otomobille Karapınar Devlet Hastanesi'ne götürdü. Meltem Ertunç, doktorların kalp masajı ve müdahalelerine yanıt vermedi.

Meltem Ertunç’un Konya Numune Hastanesi’nde yapılan otopsisinde, ilk belirlemelere göre kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirlendi. Meltem Ertunç, Salı günü cenaze töreninin ardından Reşadiye Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Meltem Ertunç’un tabutuna duvak örtüldüğü öğrenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hercai

Yazik olmus ikisine. Allah rahmet eylesin.bbBoyle huzunlu haberler kalbimi burkuyor.
 • Yanıtla

Seyfullah

Gencim güzelim sağlıklıyım dememeli ölüm bize ayakkabı Bağımızdan daha yakın yaşlılar sıra sıra gençler arasıra ölüme doğru gidiyoruz.Allah celle celalühu hepimize iman selameti nasip eylesin âmin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı