• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sosyalizmin de kapitalizmin de dünyaya bir faydası yok

Dünyada koronavirüs salgınıyla birlikte yeni bir perde açılırken, emperyalizmin ve Batılı ülkelerin insanlığa en ufak bir katkısının olmadığı da gün yüzüne çıktı. Türkiye; ümmet bilinciyle hem İslam coğrafyasındaki mazlum milletlere hem de zor durumda bulunan Batılı ülkelere yardım elini uzattı.

Yeniakit Publisher
2020-04-09 09:02:00 -
Sosyalizmin de kapitalizmin de dünyaya bir faydası yok

Solcu, Maocu ve jakoben tayfanın hayranlıkla baktığı sosyalist devletler ve Batılı ülkelerin yüzündeki maske, koronavirüs pandemisinin meydana getirdiği kaos nedeniyle düşerken, Türkiye dünyaya insanlık dersi veriyor. Koronavirüslü kişi sayısı fazla olan bir geminin limanına demir atmasına müsaade ettiği için Küba’ya abartılı övgüler düzen sosyalizm budalaları, ülkemizin 35 ülkeye uzattığı yardım elini ve kendi vatandaşını şefkatle kucaklamasını ısrarla görmezden geliyor. Siyaset bilimciler ise ülkemizdeki solun vatan ve millet düşmanı olduğuna dikkat çekiyor.

Sol yok, kiralık çeteler var

Siyaset Bilimci ve Araştırmacı Yazar Ercan Çifci, şu değerlendirmede bulundu: “Türkiye’de sol Anadolu ve İslam’a karşı düşmanca bir tavır içerisindedir. Açlıktan kıvranan Küba’yı örnek gösterir ama onlarca ülkede ki açı doyuran Anadolu’ya kin besler. Türkiye’de sol, emperyalizmin uşağıdır. Türkiye’de sol kendi dostuna, komşuna, akrabasına saldıran, kendi şehrini ve mahallesini yağmalayan, kendi ülkesini emperyalistlerin kucağına atmak için fırsatçılık yapar. Türkiye’de münferit birkaç kişi ve samimi birkaç grubu saymazsak ortada sol adına hiçbir şey yok. Dil tükenmiş, kültür iflas etmiş, hedef şaşmış durumda. Sol diye kendi toprağına yabancılaşmanın ideolojisini kuşanan, kapitalist ağa babalarının çıkarlarını Marksist argümanlarla süsleyip sol jargonla pazarlamaya çalışan kiralık çeteler mevcut.”

Dış güçlerin güdümündeler

Sol ideolojinin dış güçlerin güdümünde olduğunu vurgulayan Ercan Çifci, şöyle devam etti: “Marksist dili sadece bir imaj-makyaj olarak kullanan Türkiye Solu sabataist, masonik örgütlenmelerin kontrolü altındadır. Sol, paradokslar yumağı olmuş. Türkiye’de sol, başkalarının çocuklarını ‘sosyalist devrim’ için kurban verir yahut örgüt içi infaz ederken kendileri rezidanslar satın alır, çaycılıktan emlak zenginliğine terfi eder, binlerce çocuğun hayalini çalar ama kendi çocuğunu beş yıldızlı otellerde besler.”

Muhalifler iyi niyetli değil

Siyaset Bilimci Ferhat Çakır da, şunları dile getirdi: “Aslı astarı olmayan olaylar üzerinden sosyalizm güzellemeleri yaparlar da Türkiye’nin hem kendi vatandaşına hem de dünyaya yardım etmesini görmezden gelirler. Başkasının rezilliğini güzellerken, ülkemizin güzelliklerini kötülemek için çalışırlar. Histerik bir hal içerisindeler. Dünyaya sosyal adalet dersi veren Türkiye’yi ısrarla görmezden gelmeleri iyi niyetle yorumlanamaz.” Sol geçinen kesimin iyi niyetli olmadığını kaydeden Çakır, sözlerini şöyle tamamladı: “Türkiye’nin bunca yaptığı iyiliği ısrarla görmüyorlar. Fakat Küba’nın bir tek örneğini davullar çalarak duyuruyorlar. Kendi ülkelerinden rahatsızlar. Kendi devletlerinin başarısından rahatsızlar.”


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Erğ

Türkiyemizde, dünyanın hiç bir yerinde olmayan Türk ve İslam düşmanı dinsiz, kitapsız iki ayaklı şeytanlar dolu. Bu seytanların gözünde Küba, Kuzey Kore, Çin, Rusya ve müsluman katliamı yapan Esat büyük kahraman. Cenabı Allah bunlara fırsat vermesin Türkiyede yaşayan müslümanları bir kaşık suda boğarlar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı