• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Skandal 'Refah' açıklaması: Siyonist Bakan, UAD'a meydan okudu... Büyük bir skandal, benzeri olaylar

Yeniakit Publisher
2024-05-24 23:19:00 - 2024-05-24 23:24:24
Skandal 'Refah' açıklaması: Siyonist Bakan, UAD'a meydan okudu... Büyük bir skandal, benzeri olaylar

Siyonist rejimin sözde Kültür ve Spor Bakanı Miki Zohar, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah bölgesine saldırıların devam edeceğini açıkladı. Siyonist, İsrail sevdalısı kana doymayan kişiler skandal açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Bu kez Miki Zohar, bir skandala imza attı!

İşgalci İsrail Kültür ve Spor Bakanı Miki Zohar, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah bölgesine saldırıların devam edeceğini belirtti.

Zohar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Uluslararası Adalet Divanı (UAD) yargıçlarını Gazze'ye davet ederek İsrailli esirleri serbest bırakması için "Hamas'ı ikna etmeye" çağırdı.

"Bu oluncaya kadar Refah'a saldırıların durmasının ihtimali yok." ifadelerini kullanan Zohar, UAD'nin, İsrail'in Refah'taki askeri saldırılarını ve tüm eylemlerini derhal durdurması kararına itiraz etti.

"Gazze'deki İsrailli esirleri kurtarmanın tek yolunun saldırılarla Hamas üzerinde baskı kurmak" olduğunu ileri süren Zohar, buna devam edilmesi gerektiğini savundu.

Uluslararası Adalet Divanı, yeni tedbir kararlarında, İsrail'in Refah'a yönelik saldırılarını derhal durdurmasına, insani yardımları engellememesine ve suçlarını araştıracak BM görevlilerinin Gazze'ye girişine izin vermesine hükmetmişti.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Şeytanın siyonist !

İki cihanda cayır cayır yanın kam emici aşağılık vampirler!

Mehmet

Bunların anlıyacağı en güzel dil eşi ve benzeri görülmemiş şiddet
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23