• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

SİHA Sezgin iyice kudurdu! Gaziantep'teki canlı bomba olayına ilişkin akıl dışı açıklama

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Gaziantep'teki canlı bomba olayına ilişkin akıl dışı bir açıklamada bulunarak yaşanan olaydan hükümeti sorumlu tuttu.

Yeniakit Publisher
2022-05-27 00:30:00 - 2022-05-27 01:13:22
SİHA Sezgin iyice kudurdu! Gaziantep'teki canlı bomba olayına ilişkin akıl dışı açıklama

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Gaziantep'teki canlı bomba olayına ilişkin ilginç bir açıklamada bulundu. Tanrıkulu, yaşanan olaydan hükümeti sorumlu tutarak sokakların karıştırılmak istendiğini ve bunun bir prova olduğunu iddia etti.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde yaşanan canlı bomba olayı ile ilgili Tanrıkulu, TELE 1 televizyonunda akla ziyan açıklamalarda bulundu.

Hükümeti sorumlu tuttu

Olayın sorumlusunun hükümet olduğunu iddia eden Tanrıkulu, "Yapmaz dediğimiz her şeyi yaptı son 4-5 yılda. Eğer seçime gidiliyorsa okuduğumuz tablo şu; kazanacağı seçime girer. Bunun için de sokağı karıştırmak ister, faili meçhul cinayetler yapmak ister, başka büyük çatışmalar yapmak ister. " diyerek akıl almaz suçlamalarda bulundu.

Etkisiz hale getirilen teröristlerin 'pikniğe giden siviller' olduğunu iddia eden, terörist cenazelerine katılan, SİHA ve AKINCI TİHA'nın terörle mücadeledeki başarısından dolayı rahatsız olan CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Savaşı, savaş araçları üretimini, ölümü ve öldürmeyi "çocuk oyuncağı", sosyal medyada takipçi artırma, ergenlik atarları gibi atraksiyonlarla bu dönemde parlatılmasını sakin bir biçimde bir kez düşünün derim." ifadelerini kullanmıştı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Aslı mert

Alevilerin ve insanlığın yüzkarası orijinal vatan haini hiçbir ermeninin, yunanın olamayacağı kadar alçak ve aşağılık bir yaratık

S..ILMIŞ, BESLEME SEZGİN.???

KAZARA POLİSLERDEN ŞEHİT OLAN OLSAYDI GIKIN ÇIKMAZDI DEĞİL Mİ TR-805 SİHA SEZGİN. SENDE HİÇ UTANMA YOK MU.<* SAM EMMİN SENİ KAÇA BESLİYOR. SATILMIŞ, BESLEME SEZGİN.???
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23