• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şeyma Altundal kimdir, nerelidir?

Şeyma Altundal kimdir? “Başörtüm açıldı, başörtümü takmama bile izin vermediler” yalanıyla gezi ihanetini Boğaziçi Üniversitesi üzerinden sergilemek isteyen terör örgütlerine, LGBT’li sapkınların ekmeğine yağ süren Şeyma Altundal kimdir? Şeyma Altundal nereli? Şeyma Altundal hangi bölümde okuyor? İşte Boğaziçi Üniversitesi’ndeki rektör atanmasını bahane ederek Türkiye düşmanlarının maskotu haline gelen Şeyma Altundal kimdir? sorusunun cevabı.

Yeniakit Publisher
2021-02-07 10:05:00 - 2021-02-07 10:11:03
Şeyma Altundal kimdir, nerelidir?

İkinici gezi ihanetini sergilemek isteyen terör örgütleri, CHP ve HDP ile LGBT’li sapkınların rektör atanmasını bahane ederek Türkiye’yi karıştırmak istediği kir oyunlar tek tek deşifre oluyor. Soros’un çocuklarının başını çektiği provokasyonlarda dine, diyanete düşman olanların ihanetlerine ne yazık ki başörtüsü gibi dini sembolleri de kullanmaktan geri durulmuyor. İddiaya göre, başörtülü olduğu görülen Şeyma Altundal adlı kişinin polis tarafından gözaltına alınırken yerde sürüklenmiş ve başörtüsü açılmış. Ardından kendisine ters kelepçe uygulanmış ve başını örtmesine de izin verilmiş. Peki Şeyma Altundal denilen kişinin gerçekten de başörtüsü mü açıldı? Emniyetten provokasyon kokan bu iddiaya yalanlama geldi.

Şeyma Altundal’ın başörtüsü mü açıldı?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Boğaziçi Üniversitesi kampüsündeki protestolarda gözaltına alınan Şeyma Altundal'ın gözaltı esnasında yerlerde sürüklendiği, başörtüsünün açıldığı ve başörtüsünü yeniden takmasına izin verilmediği şeklindeki iddialarını yalanlayan bir video yayınladı. Yapılan paylaşımda, "Gözaltına alınan öğrencilerden Şeyma Altundal gözaltı yapılırken yerlerde sürüklendiğini, başörtüsünün açıldığını, başörtüsünü yeniden takmasına izin verilmediğini. Suçun her türlüsüyle mücadele eden Türk polisi, yalanın her türlüsüyle de mücadele ediyor. Mücadeleye devam" denildi.

Şeyma Altundal kimdir?

Şeyma Altundal’ın Düzceli olduğu, sosyoloji bölümünde okuduğu söyleniyor. Boğaziçi provokatörleri arasında gösterilere katılan Şeyma Altundal’ın gözaltı işlemlerinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fen bilgisi daha iyi

Ne kadar sosyaloji bölümü varsa kapat gitsin, lüzumsuz. Aha bu başçavuş' un oğlu yusuf ziya da sosyaloji mezunu, neye yarıyor bunlar yaa?
 • Yanıtla

mutmaine

"BİZİ ALDATAN BİZDEN DEĞİLDİR" Hadisi Şerifini bilmeyen kalmasın..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23