• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sende hiç utanma yok mu Ümit Özdağ! Böyle rezalet görülmedi

Yeniakit Publisher
2022-12-11 10:28:00 -
Sende hiç utanma yok mu Ümit Özdağ! Böyle rezalet görülmedi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, son dönemde sığınmacılar üzerinden yürüttüğü kirli siyasette şimdi de 'çatışma' videosu paylaştı... Özdağ'ın hazırlattığı kurgu videoda Gaziantep'te Türklerle Suriyeliler çatışıyor...

Sessiz İstila adlı kısa filmiyle büyük tepki gören Zafer Partisi, gerilim ve korku siyasetine tam gaz devam ediyor. Bizzat Ümit Özdağ tarafından paylaşılan "Uyanış" adlı kurgu videosu da daha önce yayınlanan Sessiz İstila gibi ileri bir tarihi anlatıyor.

Videoda Gaziantep'te Türkler ve Suriyeliler iç çatışmaya çıkıyor ve bu olayda çok kişi hayatını kaybediyor.  Terör örgütü IŞİD ise güney illerindeki devlet dairelerine saldırılar düzenliyor. Videoda bu olayların arkasındaki güç olarak da İngiliz istihbaratı gösteriliyor. 

 

 
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İbrahim Alkılıç

Aslında Türk istihbaratı ve polisi diyecek ama maça sıkıyor, işin sonunu hapiste bitecek o yüzden istemeye, istemeye ingiliz demiş.

faşistlere duyurulur

ırkçı faşist kafatasçılara emekli maaşından tazminat olarak çoluğu çocuğu aç sefil olmasın diye her türlü bakımları yapılır ilgilenecek faşistler beni bulsun faşiste olsa insanlık bizde kalsın
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23