Seçim 2019 Sayfası

Savunma ürünleri MÜSİAD EXPO’da

“Meselemiz Türkiye” sloganıyla gerçekleşecek 17. MÜSİAD EXPO'da ilk yerli ve milli İnsansız Deniz Aracı da (İDA) sergilenecek.

10 Kasım 2018 Cumartesi 10:05
Savunma ürünleri MÜSİAD EXPO’da

Bu yıl “Meselemiz Türkiye” sloganıyla yola çıkan ve 21 ila 24 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşecek 17. MÜSİAD EXPO, farklı etkinliklere sahne olacak.

MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek, savunma ve havacılık sektörünün geliştirilmesine yönelik üretilen iş ve hizmetlerin ziyaretçilere anlatılacağı High Tech Port’ta ilk yerli ve milli İnsansız Deniz Aracı da (İDA) sergilenecek.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, High Tech Port’un büyüyerek devam edecek bir proje olduğunu, Türkiye’nin dünyada savunma sanayisinin liderlerinden biri olma iddiasının taşıyıcısı olduğunu belirtti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 10:05

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Nisan 2019