• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Savcı Sayan'dan televizyon programına 'Ağrı' tepkisi: Ahlaki bir durum değil!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, televizyon programında bir dolandırıcının sürekli olarak Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde ikamet ettiğinin tekrarlanmasına tepki göstererek, "Kendini bilmez üç, beş kişinin hatasını reyting uğruna bir il’e mal etmek ahlaki bir durum değildir." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-01-23 19:48:00 -
Savcı Sayan'dan televizyon programına 'Ağrı' tepkisi: Ahlaki bir durum değil!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, bir ulusal televizyon kanalında yayınlanan programda bir dolandırıcının Ağrılı olduğu belirtilerek, Ağrı ve Doğubayazıt halkının rencide edilmesine tepki gösterdi.

Televizyon programına tepki

Geçtiğimiz günlerde vatandaşları evlenme vaadiyle dolandırarak paralarını ve altınlarını çaldığı iddia edilen bir kişi ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan bir programa çıkarıldı. Ardından programa bağlanan birçok kişi aynı kişi tarafından dolandırıldıklarını ve bu kişinin sahte gelin olduğunu söyledi. Ancak programda dolandırıcının Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde ikamet ettiğinin sürekli vurgulanmasının Ağrı halkını rencide ettiğini belirten Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sert çıktı.

Savcı Sayan'ın açıklaması

Yayınlanan programa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösteren Başkan Sayan şu ifadelere yer verdi:

“Ulusal bir televizyonda “sahte gelinler” programıyla Ağrı ve Doğubayazıt halkını rencide ederek, kendini bilmez üç, beş kişinin hatasını reyting uğruna bir il’e mal etmek ahlaki bir durum değildir. Ağrı halkı adına şiddetle kınıyorum. TV kanalını bu hatasını düzeltmeye davet ediyorum.”

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sss

Savcı sayan akit medyaya hayırlı olsun bu mühim zaaaart i devamlı yayınlayın Melih Gökçek Refik Gürsu Fahrettin Altun bahçeli bu mühim şartları devamlı yayinlayin
 • Yanıtla

ahmet

Bi yerleri zaaaart diye ses çıkaran; yılan gibi T-sss layan edep yoksunu yorum-cu-lara lütfen onay verip bizi eziyete sokmayın sayin akit gazetesi.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23