• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sapkınlığın çiçek sepeti

Yeniakit Publisher
2020-06-28 10:07:00 -
Sapkınlığın çiçek sepeti

‘Onur yürüyüşü’ adı altında ahlaksızlıklarını meşrulaştırmaya çalışan LGBT-İ’li sapkınlara Çiçek Sepeti isimli alışveriş sitesinden destek geldi. Sapkınları temsil eden renklerden oluşan ürünleri satışa çıkaran siteyi, vatandaşlar boykot etti ve sapkınlığın meşru gösterilmesine tepki gösterdiler.

 Oğuzhan Gültekin  Ankara 

Çiçek Sepeti isimli alışveriş sitesi, homoları temsil eden ve gökkuşağı renklerinden oluşan ürünleri internet sitesinde cüzi bir miktara satışa çıkararak, her yıl Haziran ayında sözde ‘Onur yürüyüşü’ adı altında ahlaksızlıklarını meşrulaştırmaya çalışan sapkınlara destek verdi.

Manevi değerlerimizi hiçe sayarak, LGBTİ’li sapkınları temsil eden renklerden oluşan ürünleri internet sitesinde cüzi bir miktara satışa çıkaran alışveriş sitesine ise tepki yağdı. İslami değerlere savaş açan sapkın LGBTİ (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transgender ve İnterseks) anlayışı içerisinde olanlara ilişkin Çiçek Sepeti internet sitesi, çanta ve telefon kılıfı gibi ürünleri cüzi bir miktarda satarak destek çıktı. Söz konusu e-ticaret sitesinde yer alan satışlara tepki gösteren duyarlı vatandaşlar gün geçtikçe ahlak ve değerlerimiz için büyük tehlike arz eden bu ve bunun gibi ticari satışların daha fazla yayılmasını engellemek adına çalışmaların başlatılması gerektiğini ifade ediyorlar.

Sosyal medyada #ciceksepetiboykot diyerek tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “LGBT gibi bir sapkınlığı ailelere bulaştırmak isteyen bu zihniyet ile sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu durum Müslüman bir toplumda kabul edilemez. Biz hakkı söylemekle mükellefiz! Tüm bu meşrulaştırma ve yaygınlaştırma girişimlerine karşıyız! LGBT’yi meşrulaştıranlara karşı mücadele etmek bu günümüzü ve geleceğimizi korumak demektir. Bizler bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz! Süsleyerek, hoş göstermeye çalışarak bu sapkınlığı savunanların hoşuna gitmese de doğru olan budur! @ciceksepeti benim için bitmiştir artık” ifadelerini kullandılar.
ÖNE ÇIKAN VİDEO


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Allah’ın laneti bunların üzerine olsun

Ülkemde bu gibi sapkınlıkları yaymaya çalışanları ve onları rabbim kahhar ismi şerifiyle kahru perişan eylesin.

Vatandaş

Bi ara youtube da çıkan var var reklamları iyi çıldırtmıştı. Adam üstüne basa basa kafana vurur gibi var var diyor. Sıktı artık doğrusu. Bir sefer hediye göndermiştim. Ondan sonra belalısı oluyor insanın. Bırakmıyor reklamları peşini. Bildiğin taciz ediyor. Daha o zaman anlamıştım bu firmanın tüyü bozuk olduğunu. Uygulanası da berbattı. Hırslı görünüyor ancak diğer alış veriş sitelerinin eline su bile dökemez. Bu hırsla onlara destekçi olmasına hiç şaşırmadım doğrusu. Bildiğin irite ediyor bu site beni.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23