Sapkın terzi yamağı Şansal'dan iktidara küstah tehdit: Nasılsa sanık kürsüsünde yargılanacaklar!

Eşcinsel olduğunu kamuoyu ile paylaşmaktan imtina etmeyen sapkın terzi yamağı Barbaros Şansal, LGBTİ'li sapkınlarla beraber Mis Sokak'ta olduğunu yazdı. FETÖ'nün sesi T24'deki köşesinde 'Masabaşı Nefreti!' başlığını kullandığı yazısında devlete meydan okuyan Şansal, "Nasılsa masabaşından emir verenler bir gün yargılanır sanık kürsüsünde mutlaka!" dedi.

07 Temmuz 2019 Pazar 10:11
Sapkın terzi yamağı Şansal'dan iktidara küstah tehdit: Nasılsa sanık kürsüsünde yargılanacaklar!

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr LGBTİ'li sapkınların önceki hafta düzenledikleri sözde 'Onur Yürüyüşü' esnasında Mis Sokak'ta olduğunu ifade eden sapkın terzi yamağı, yasaklı yürüyüşü anlattığı köşe yazısında; emniyet güçlerine sivillere saldırdıklarına ilişkin iftira atarken, devlete de meydan okudu.

'Kahvelerde oturanlara saldırdılar'

Yürüyüşleri İstanbul Valiliği tarafından yasaklanmasına rağmen direnen sapkınlara, polis önce uyarıda bulunmuş ve ardından dağılmayan kalabalığa müdahale etmişti. Sapkın terzi yamağı Barbaros Şansal, emniyet güçlerinin LGBTİ'lilere yönelik müdahalesine ilişkin iftira dolu yazısında şunları söyledi:

"Önce üzerinde ses yükseltici cihazlar ile koca bir araç giriyor sokağa. Dağılmazsanız kanunun bla bla bla maddesinin verdiği yetkiye göre hakkınızda yasal işlem yapılacaktır! Müziğin neşesi sokağı sararken dalga dalga saldırı henüz yeni gelmekte. Daha ne olduğunu anlamadan kahvelerde oturanlara, yanlış duymadınız, masalarda oturanlara plastik mermi ve biber gazı ile saldırı başlıyor. Ortalık toz duman, öksürük ve hapşırık birbirine karışıyor.  Kırılan dökülen eşyalar da cabası."

'Nasılsa hesap verecekler'

Seneye gene Mis Sokak'ta olacağım.” diyen terzi yamağı, LGBTİ'lilere yönelik yasak koyan devlet yetkililerini şu küstah ifadelerle tehdit etti:

"Sonra ne mi oldu? Birkaç gözaltı ve her sokağın başında hain hain bakışlı adamlar kaldı. Ben hesabımı ödeyip kalktım masadan. Hesabı ödemesi gerekenleri hala ayakta nöbette bırakmıştım arkama bile bakmadan. Seneye gene oturacağım o masada. Nasılsa masabaşından emir verenler bir gün yargılanır sanık kürsüsünde mutlaka!."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Temmuz 2019 Pazar 10:11

YORUM YAZ

 • yakup yakup 2 ay önce
  Ulan Şansal senin bizim elimizde verecekler ki .. bak biz sana neler yapacağız öncelikli gurbetti çalışan kardeşlerimin eline vereceğim seni
 • salihsalih2 ay önce
  ciddiye alın bu beyaz Türkü.. Ergenekon Balyoz BÇG beraat etti .. 28 şubat cılar çoooook güçlendi ne diyorlarsa uyguluyorlar..
 • Fatih 1453Fatih 14532 ay önce
  Bu lut kavminin günümüzdeki temsilcisi esas hesap gününde bakalım sizi kim kurtaracak.
 • ayşe gülayşe gül2 ay önce
  şu zavallıyı haberleştirmeyin ya hu. toz zerreciği kadar ehemmiyeti yok ki.
 • MilletMillet2 ay önce
  YAHU ALLAH AŞKINA BU İ.NE KİM Kİ HA BİRE ZIRVALARINI SANKİ MUHALEFET LİDERİ İMİŞ GİBİ VERİP DURUYORSUNUZ. VALLAHİ Bİ ÇOK İ.NEYİ,VATAN HAİNİNİ BİZ MEŞHUR EDİYORUZ
 • ........2 ay önce
  İyi parti ve saadetin maskotu
 • Kürt OğluKürt Oğlu2 ay önce
  Kahpesiniz ulen kahpe,zihniyetiniz batsin,senin gibi pisliklerin arkasina sigindiklari serefsizlerin elbette kahrolduklarinida görecegiz.Lakin,sunu asla unutmayin,eski devirler gecti,ne sen nede senin gibilerinin varlik sebebi olan o alcak CHP zihniyetinin sevdiklermize ve sectiklerimize (REiS) asla ama asla musade etmeyecegiz,senin gibi pislikler 15 TEMMUZ'unuzu yasamak istemiyorsaniz rahat durun,zira bir dahaki 15 temmeuzda toplu temizlik olacak,alabildigince it,itlaf edilecektir..
 • NurNur2 ay önce
  Asıl sen yargılanacağın kürsüye bak Allah seni sapıkların kavmi olan lut kavmiyle yargılayacak kendini düşün salak
 • ErenEren2 ay önce
  Daha senin hesabın bitmedi. İbneliğinin bedelini ödeyeceksin önce. Vatan haini deyyus
 • selim34selim342 ay önce
  İstanbul sözleşmesi ile bu sapıkları koruma altına alan siyasilerin hiç mi suçu yok, adam 70 milyona hakaret edip elini kolunu sallaya sallaya geziyor.
 • Y.KY.K2 ay önce
  Bunlarataviz vermeden sıkı denetim altına alınıp akıl hastanesine kapatılıp toplumdan tecrit edilmeliler.Geceleri caddelerde fuhuş yapanlara devlet görevini tam yapmıyor
 • takiitakii2 ay önce
  ALLAH MİLLETİMİZİ KORUSUN BAKAR SÜRESİ 205
 • Üç hilalÜç hilal2 ay önce
  ...elerin şahı bak bu mevsimde organik iri patlıcan var gel tadına bak belki derdine derman olur.alternatif istersen bostan patlıcanı da var oralarda şapkalı kabak yiyeceğine gel buraya orjinalinden yersin.
 • 1 isi1 isi2 ay önce
  .. bir an bile nefes almanız yazık havaya
 • NaciNaci2 ay önce
  Ne demişler kışın yediğin hurmalar gün gelir gòtünü tırmalar
 • Kenan YakutKenan Yakut2 ay önce
  o masa başında yargılacakta bizde oturup izleriz mi sanıyor bu geri zekalılar
 • Ziya Ziya 2 ay önce
   it oğlu it ne senin nede senin it soylu aya babalarının gücü yeter hodri meydan bekliyoruz ip ne seni
 • ÖmetÖmet2 ay önce
  Bunlara zamanında müsade veren hükümet hükümet yandaşları bu olanları zamanında gün yüzüne çıkarmamışlar medyacılar utanmamış lar yasalaştımışlar reziller
 • VURUCUVURUCU2 ay önce
  BİRDE DERLERKİ İ.NELER TOPLAR İNSANLIKLILARAHA İ..ELERİN TOPLARIN HEPSİ BÖYLE
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Bu Şerefsiz Hain Alçak, Sapık Devlet Dūşmanlığından Hapse Atılsın. Bir Daha da Çıkmasın Pislik.
 • mustafamustafa2 ay önce
  Bunlara hala neden dokunulmuyor, hükümet ne yapmaya çalışıyor. adam 70 milyona sövüyor ama elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor. eşcinsellerin ve bu tür hainlerin basına konuşması önlenmeli.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019