Saadet Partisi: İktidara gelirsek tüm yatırımları durduracağız!

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, "Biz iktidara geldiğimizde Türkiye'de yapılan bütün yatırımları durduracağız. Niye? Çünkü üretime dayalı yatırım yok." dedi.

15 Nisan 2018 Pazar 00:01
Saadet Partisi: İktidara gelirsek tüm yatırımları durduracağız!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Erzurum Müftülüğü konferans salonunda düzenlenen partisinin Erzurum 6. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Miraç Kandili gecesinin sabahına birçok insanın gözlerini açamadan veda ettiğini söyledi.

Suriye'nin belli bölgelerinin Amerika, İngiltere ve Fransa tarafından bombalandığını belirten Karamollaoğlu, şöyle devam etti:

"Üzülerek ifade ediyoruz ki, bizim hükümetimiz de böyle bir olayı, bombalamayı makul karşıladı. Bunu anlamakta hakikaten zorluk çekiyoruz. Her ne hikmetse bu emperyalistler dünyaya zulmü getirirken kendi memleketlerinde barış türküsü söyleyenler, Müslümanlara saldıracakları zaman mutlaka Müslümanlar için kıymetli olan günü seçiyorlar. Irak'a ramazanda girdiler ve başındaki Saddam'ı ramazanda idam ettiler. Bu sefer Suriye'ye saldırırken de Miraç gecesini seçtiler. Onların da onlara destek verenlerin de onlara destekten geri durmayanların da hesabını Cenabıhak bir gün soracak. Biz buna inanıyoruz. Biz zulmü alkışlayamayız. Biz yanlışa destekçi olamayız."

Karamollaoğlu, bir araya gelmeye ve bütün mazlumları birleştirmeye, kucaklamaya mecbur olduklarını vurgulayarak, "Bugün bizim karşımıza çıkan, bizimle mücadele eden, hatta yeri geldiğinde bizi ayıplayanlar, yarın bizden daha fazla milli görüşçü olacaklar. Emin olun gerçekleri gördükleri zaman insanların fevç fevç bu davanın etrafından toplanacaklarına hepimiz şahit olacağız." diye konuştu.

"Çetele tutarak terörle mücadele edilmez"

Ülkenin bir numaralı meselesinin adaletsizlik olduğunu savunan Karamollaoğlu, adaletsizliğin Türkiye'nin her yerinde kol gezdiğini ileri sürdü.

Yüz binlerce insanın olağanüstü halden etkilendiğini anlatan Karamollaoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:

"İktidara ilk geldiğimizde yapacağımız konu, adaleti kamil anlamda sağlayacağız. Adaletin kamil manada sağlanması ancak kuvvetler ayrımının prensibinin benimsenmesi ile mümkündür. Onun için Allah nasip eder, başkanlık ve milletvekilliği seçimleri yapılır, onun arkasından biz iktidara geldiğimizde ilk iş, başkanlık sisteminin kuvvetler ayrımını, benimseyecek tarzda değiştirilmesi olacak. Bir tarafta yürütmeyi denetleyecek bir meclis olacak, öbür tarafta ikisinin de emrinde olmayan bağımsız karar veren bir adalet mekanizması olacak. Terörle mücadele de ancak böyle bir atmosferin içinde yapılabilir. Çetele tutarak terörle mücadele edilmez. O bölgenin ekonomik, sosyal problemlerini çözmeden terörü önleyemezsiniz."

Karamollaoğlu, terörü destekleyenlerin terörün arkasındaki güçler olduğuna işaret ederek, ABD'nin açıktan teröristlere silah desteği verdiğinin herkesçe bilindiğini dile getirdi.

Ülkenin son günlerde ekonomi bakımından zor günler geçirdiğini öne süren Karamollaoğlu, "Bu ekonomik sıkıntıların bir çözümü var. Üretime dayalı ekonomi politikasını yürütmek ve üretimi desteklemek. Bu da tarım ve hayvancılıktır. Siz çiftçiye destek verirseniz, bir sene sonra aldığı ürünle size olan borcunu öder. Hala bakanımız 'Bu sene tarımda patlama yılı olacak' diyor." ifadelerini kullandı.

Son 3 ay içinde yapılan ithalatın önceki yılın iki misline yaklaştığına dikkati çeken Karamollaoğlu, sanayide de bazı desteklerin yapıldığını ama kime verildiğini ve paraların nereye gittiğini kimsenin bilmediğini savundu.

İktidara geldiklerinde yapacakları işleri sıralayan Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

"Biz iktidara geldiğimizde Türkiye'de yapılan bütün yatırımları durduracağız. Niye? Çünkü üretime dayalı yatırım yok. Köprüleri, yolları, binaları, stadyumları, hepsini. 'Deli misin?' diyorlar. Eh birazcık delilik var. Akıllılar hep sınıfta kaldı. Niye bunları söylüyorum. Çünkü bizim atacağımız adımları söylediğimiz zaman bunlar 'Ya sen delisin' diyorlar. Biz de diyoruz ki, bugün ülkemizi içine sürüklendiği problemlerden ancak biraz deli olan insanlar kurtarır ama zır deli değil, işinin delisi, mesleğinin delisi."

Karamollaoğlu, sürekli kendilerine ittifak konusunun sorulduğunu belirterek, "Bizim ilk ittifak kuracağımız gençlerdir. Çiftçi, besici ile ittifak kuracağız. Çiftçinin, besicinin elinin tutmadan bu ülkenin ayağa kalkması mümkün değildir. Biz onları destekleyelim, yaptığımız ithalattan çok daha fazlasını ihraç ederiz. Esnafımızla el ele vereceğiz, esnafımız perişan, borcunu ödeyemiyor. Yine esnafın elinden biz tutacağız." ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 15 Nisan 2018 Pazar 00:01

YORUM YAZ

 • MüslümanMüslüman3 ay önce
  Çok yapıcı bir konuşma Allah CC bu AKP hükümetine akıl fikir basiret ihsan eylesin..
 • ZİVASLIZİVASLI3 ay önce
  bu zırıltı iyice kabak tadı vermeye başladı.
 • mahmutmahmut3 ay önce
  Erbakan a yazık olmuş çevresinde bir münafıklar ordusu varmış,onun için dik duramamış.Allah bu münafıkları sadece ahirete bırakmadı ey kullarım bu şerefsizleri dünyadada tanıyın diyerek bizzat münafıkların kendi ellleri ve agızları ile bize bildirdi.
 • VeliVeli3 ay önce
  burda karamollaya destek çıkanlar reise düşman kesimlerin temsilcileridir feto pkk diğer terör örgütleri vs reis kim dusmansa bunlar ona dostturlar reis bunlara ne yaptı anlamadım bir zamanlar destici reise tavır almıştı çok seviyorlardı şimdi reisten yana tavır aldığından dolayı saldırıyorlar sivas olayları zamanında karamollaya saldıranların hepsi şimdi karamollacı olmuş
 • alperalper3 ay önce
  Ey berlinler kaç yıldır berlindesin berlinden çıktın zaman araçınla Berlin’e en uzak yere kaç saate gelirsin eskiden ben Kayseri’den İstanbul’a varmak için tam 24 sati bile geçerdi uçak zaten yokdu trende bir hafta süredi bir ülkenin alt yapısı yoksa fabrikayı kim yapçak sende karamolayı geçdin almanların alt yapısı oldu için iş yerini götür dağ başına kuruyorlar hiçmi görmedin oraları neyse köre anlatmak çok zor
 • atıf atıf 3 ay önce
  Ne skandalı akit. Adam üretime yaramayan ülkeye hayri olmayan diyor skandal olan haberi veriş biçimin eskiden refahın erbakanin kapısını bekliyordun noldu hayırdır
 • Sankot1453 Sankot1453 3 ay önce
  Lütfen birileri BU Angut a %001 oy la ömrünün iktidar i gelmeye görmeyeceyini sölesinsaygilarimla
 • DalmanDalman3 ay önce
  Karısı english olandan ne beklenir.KARAmolllaogli fevc fevc saadeti bıtırıyorsun. Yatırımları durduracakmış suna bah hele.
 • ahmetahmet3 ay önce
  gurbetçiymiş, gel bakalım Türkiyeye burdaki erdoğancılar da 3-4 sene öncesine kadar senin gibi konuşuyordu
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber3 ay önce
  kahkaha işareti
 • Yusuf BaybarsYusuf Baybars3 ay önce
  Karamollaoğlu.. Mosmoroğlu olduğun gün ne yapacaksın acaba?
 • Akif çubukAkif çubuk3 ay önce
  bu temel başkan,Milli görüşu,fetöcu teröristlere teslim etti.
 • Türkiye Türkiye 3 ay önce
  İSRAİL İLE TİCARET YAPIYORSAK . İKİ MİLYON MÜSLÜMAN KATLEDEN ABD Yİ MEMNUYET İLE KARŞILIYORSAK . OSMANLI DEVLETİNİ YIKAN İNGİLTERE İLE DOST OLUYORSAK .İSRAİL VE ABDYE KARŞI SAVAŞ AÇAN SURİYE İLE YENİ SAYFA NEDEN AÇMAYALIM .REİS NE DİYOR TARAF OLMAYAN BERTARAF OLUR. YA ESET YADA PYD ABD İSRAİL VE DIŞ MİHRAKLAR.ESET KÖTÜNÜN İYİSİ .ÇAPIMIZDA BELLİ KİMSEYİ KANDIRMAYALIM. ADAM HAKLI
 • İkile; anca gidenğ!İkile; anca gidenğ!3 ay önce
  İktidara gelirsen yatırımları durdurtacan, onu ağnadık! Şimdi esas iktidara gelmezsen ne yapacan, onu söyle bağağhk; çünkü gelmeyecen de; gerçek hayat bu kardeş, keh-e he, ke-he, he, hee! E, ne yabalım; ke-he, he hee..
 • hikmethikmet3 ay önce
  aç tavuk kendini darı ambarında sanıyor. sen cehalet ve terör partilerinin kuyruğuna takılarak, iktidara geleceğini mi sanıyorsun, cahil, hain, yobaz ve uşşak temel. ula daha dün gibiydi sivasta sen belediye başkanı iken senin yedi sülalene dinine ve imanına sövenleri ne çabuk unuttun, da onlara destek veriyorsun. utanmaz,
 • Ismail hakki efendiIsmail hakki efendi3 ay önce
  Molla oglu kendinizi bitirdiniz kime calisiyorsun ne kazanmasi kaybediyorsunuz birakin artik bu partiyi biz gurbetci milli görusculer sizden milli sözler duymak istiyoruz bizim oyumuz erdoganadir67yasindayim seni bilmem yasini hakkaten cahilsin kime calisiyorsun
 • Önder KüçükÖnder Küçük3 ay önce
  İnşaattan kusacağız. Adam doğru söylemiş. Beton kafalar anlayamaz tabi ki.
 • alperalper3 ay önce
  Küfrün peşinden gidenler akılanmasınlar yinde tabiki herkese akıl fikir versin bu herkese lazım ama Saadet’lere daha çok lazım alt yapı olmadan üretim olmaz enerji olmadan üretim olmaz vallahi gerçekden fetoçular gibi vattan hayinlerisiniz utanın akp gelmeden önçe bu ülke iflasın eşine gelmişdi yazıklar olsun gözleri kör olanlara
 • Cüneyt Cüneyt 3 ay önce
  Abd'liler iktidarmı vaad etti. Rahmetli, ERBAKAN HOCANIN KEMİKLERİNİ SIZLATMAKTASINIZ EY Karamollaoğlu. Rahmetli hayatta olsaydı bunları söyleyemezdiniz.
 • Vatandaş Vatandaş 3 ay önce
  ...PATİŞAHLARIN EŞLERİ BİLE YABANCIYDI HATTA BU HÜKÜMET DÜNEMİNDE EŞİ KATALİG OLAN BAKAN BİLE VARDI SIKIYORSA ONA LAF SÖYLEYİN . UTANMADAN TEMEL BEYİN MÜSLÜMAN OLAN EŞİNE LAF SÖYLÜYORLAR .BANKA FAİZLİ DEVLET GARANTİLİ PARASI HALKA HACİZLENEN BORÇ BATAĞINA YATIRIM DİYORSANIZ İNSAF .ERBAKAN ZAMANINDA HAVUZ SİSTEMİNİ KALDIRMASAYDI BÜĞÜN O KÖPRÜLER BU KADAR PAHALI OLMAYACAK BU KADAR FABRİKA SATILMAYACAKTI .
 • Hy-hyHy-hy3 ay önce
  Adam doğru söylüyor,üretime dayalı olmaya yatırımları durduracağız diyor.Teknoloji,üretim,bilgi içermeyen yatırımları vallahi ben olsam bende ciddi anlamda kısıtlardım.
 • yaşar köseyaşar köse3 ay önce
  Siz münafığı tanıyamazsınız.Dinimize sövse bile...Çünki derdiniz başka....Yatırımları durdurma zihniyeti haçlı zihniyetidir....Ah Erbakan ah bu adamı tanıyamamışşın......
 • Skandal ?Skandal ?3 ay önce
  Bunun neresi Skandal? Üretime dayanmayan bir büyüme bizi ne kadar doyurur. Evet yol köprü bir ülkenin gelişimi için şart ama sadece inşaata dayalı büyüme bizi nereye kadar götürür İhracatı artırıcı üretimi desteklemeliyiz.Dışarıya köprü ve yol mu satarak açığımızı kapatacağız?
 • NoahNoah3 ay önce
  Bu.... ancak.... denilir. ...
 • Abdullah BURAKAbdullah BURAK3 ay önce
  Temel KARAMOLLAOĞLU;Beşşar ESED,ve İran, varil bombaları, kimyasal bombalar, ağır bombaları çoluk çocuk, kadınlar, ihtitarlar, ve bütün halkın üstüne atınca sesin çıkmadı. Münafık adam, sende zaten Abdüllatif ŞENER gibi Şİİ sin. Sende ŞİA ya bağlısınız. Tabii ki Amerika'da ve onun ortakları da, Esed den ve Rusya'dan, İran'dan bir farkları yok. Hepsi işgalci katil.
 • Mehmet AKMehmet AK3 ay önce
  Allah ne güzel bunları konuşturup ne halt olduklarını ortaya çıkartıyor. saadet gavurun partisi olmuş , chp , iyi parti ile aynı çizgide ... Allah şerlerinden muhafaza eylesin.
 • Konyalı Hüseyin KARADAĞKonyalı Hüseyin KARADAĞ3 ay önce
  Allah sana akïl fikir versin.Daha açık bir ifaadeyle söyleyecek olursak eğer:Allah senin belanı versin bunak herif.Yaw sen kendini ne zannediyorsun.Ateş olsan ancak sigaramı yakarsın.En son seçimlerde aldığın oy Türkiye genelinde binde 0007.Eeee.
 • ferhatferhat3 ay önce
  Adamın dediği hileli ve rant getirenyatırımlar ve partizanca Akp li müteahhitlere peşkeş çekilen yatırımlar sözleri cımbızlayıp çarpıtmaya gerek yok.Doğru söylüyor hani.
 • Ali kirmanAli kirman3 ay önce
  Burada prof. Dr temel karamollaogluna hakaret eden klavye delikanlilari hep ayni kaliptan ucbes kisiden gelen yorumlar...bu korkunun ayak sesleri...ūretim odakli yatirim herkes icin faydali.bu erbakan hocanin en buyuk arzusuydu...siyonistleri gectiniz bu kadar adi hakaret ediyosunz...rabbim sizi islah etsin olmuyosaniz bildigi gibi yapsin.siz bu soylemlerle reise oy kaybettiriyosunz.bunu kasten yapiyosunz.siz akp li deilsinz...gercek akp li bu kadar baba ocağina ssydrmaz...yaziklar olsun...
 • zeki gedikoğluzeki gedikoğlu3 ay önce
  21. yüzyılın haricileri
 • OsmanlıOsmanlı3 ay önce
  Ulan hain ! Hainlerle birlikte saf tutup ,onlarla aynı ağızdan konuşarak T.C. hükumetine çelme atmaya çalışanlarla aynı safta yer almanın hesabını sormayacak mı yaradan ?Sen hükumet olamayacağın için sorun yok . Senin gibi hainlerin topu birleşse yine hükumet olamazsınız . İyi parti ,Hep ,chp ,bbp , saadet ? Sizin topunuzun........!
 • ahmetahmet3 ay önce
  neresi skandal, havalimanı yapıyorsunuz, ulaşım üzerine çalışıyorsunuz, gökdelen dikiyorsunuz, ne üretilecek buralarda, türkiyede terörü bitirmeden turist mi gelecek, işi olmayan adam toplu taşıma mı kullanacak, o kadar firma kapanırken kim şirket kuracak, fabrika açın o kapatılmaz
 • alperalper3 ay önce
  Senin gözün kör görmesiniz yeni şehir hastaneleri açılıyor git oralara baksana her bir şehir hastanelerde 5 bini aşkın insan çalişçak yazıklar olsu gitmeyin o hastanelere hayinler
 • BurhanBurhan3 ay önce
  Bu teMAL i destekleyen ve peşinden gidenler,Türkiye düşmanlaridir.
 • VatandasVatandas3 ay önce
  Allah askina bu Ingiliz bozmasini birdah gostermeyin ne dir bunun dedigi HDP daha beter olmus,
 • mehmed arıcanmehmed arıcan3 ay önce
  Sayın Karamollaoğlu .Allah razı olsun gerçekleri haykırıyorsunuz ...Anlayana ...
 • evet bırakalım yol yapmayı artık üniv.tabela okulları oldu arge yok ihale peşinde kurumlar...aşı ağır sanayi hamlesi projeleri yapalım artık..temel reis kısmen haklı ama yapılan yollar dan halkın cebınden cıkması planlanan paralara dur demelıyız..ya geç para öde yada vergi ile öde bu saçmalıklara dur demeli sayın cumhurbaskanımız
 • KUDRETsizKUDRETsiz3 ay önce
  AkParti iktidara geldi geleli, hükümetin uygulamaları yüzünden kişisel olarak sürekli zarar gördüm. Hep ümmeti düşürerek oy verdim. Artık yeter, başka partiye oy vereyim diyorum. Bana en yakın saadet. Siz de bize oy vermeyin diye çırpınıyorsunuz. Oylar bölünmesin diye mahsus mu yapıyorsunuz. Esad'ı ayık kafayla mı destekliyorsunuz merak ediyorum.
 • Murat ataMurat ata3 ay önce
  Mosmoroğlunun İngiltere’de okuduğunu eşiyle okulda tanışıp evlendiğini biliyormuydunuz geçen ay Habertürk de çıktığı programda ağzından duydum
 • Ömer GençÖmer Genç3 ay önce
  Kafayı mı yedin Başkan.Bunlar KK sözleri.Yatırımlar zaten yap işlet hadi olmasa bile neyi durdurmak ..Neyse senin kimle ittifak istediğini anladık sayılır.
 • M.E.AM.E.A3 ay önce
  aferin sanayoksa seni tefe koyar çalarlar,hata bırak kapatmayı,açık olanlarıda kapat,sayın başkan kapatmak yetmez hepisini bombala topraklarıda bir kısmını ermenilere bir kısmını israile,bir kısmınıda yunanistana ver,bu milletinde işe yarıyanlarını artık nereye istyorsan onlara köle olarak verirsin,sizin efendilerinizi fırınlarda yakmışlardı,sende bu milletin ihtiyar iş yaramazların bir hal çaresine bakarsın
 • alperalper3 ay önce
  Ya bu adamı anlamak ya çok zor yada bu miletle dalga geçiyor ya utan yüzündeki sakaldan yalan söylede bu kadar yalan söyleme ya bu dünyada yaşmayorsun yada uzaydanmı geldin senin kafa sulanmış esada katil diyemeyen bu ülkenin gençlerilemi yüryeçeksin yazık sana hangi akla hizmet ediyorsanız bütün küfür tayibin gitmesini isderken ben müslüman bildim Saadet’in başındaki zat bu küfürün peşine takılmış gidiyor git bakalım şeytanda melekül allemin hocasıydı noldu sende şeytan olma cent cehnem var hesab .
 • AbdullahAbdullah3 ay önce
  Ne skandalı? .... Daha ne desin? Allah yardımcısı olsun.
 • Başpağan olacağum da!Başpağan olacağum da!3 ay önce
  Farketmez, istediğini söylesin. İktidara gelmek mi!: hi-hi; hi,hi,hi,hi.. Durup durkene güldürme Temel; hayır Laz Temel olsan gülerdim bak buna!
 • Alper Alper 3 ay önce
  arkadaşlar bu mosmoroğlu neyin nesi açıklayın ben ilk duyorum
 • BerlinlilerBerlinliler3 ay önce
  Doğru söylüyor.16 yılda 1 tane fabrika açıldımı.hayır.işleri güçleri yabancı yatırımcı beklemek.gelsin de fabrika açsınlar.evet yol önemli.ancak öyle bir işsiz sayımız var ki dünyada birçok ülkenin nüfüsundan fazla işsizimiz.yol yapıyorlarda bu insanlar asfalt mı yiyecek.yeter ya.
 • AbdoAbdo3 ay önce
  Tam güzel fikir.başka ne beklenirdiki sizden.akan suyun önünü kesmekten başka.Laf olsunda hayalimdeki torba dolsun.Seni nah iktidar yaparlar .Ancak sıfırın başı olursun.Yârın âhirette sana oy verenlerin hesâbını nasıl vereceksen molla.!
 • AydınAydın3 ay önce
  Toplumun karşısına çıkıp oy istemen bile hakaret sayılır.
 • IlkayIlkay3 ay önce
  El uzaya gider bu adam geri gider bu adami rahmetli erbakan görse girtlaklarbu adamin ne konustugubir an önce bu partiden alsin lar
 • MUSLUMAN TURKMUSLUMAN TURK3 ay önce
  PEKI ZEKI MUREN'DE BIZI GORECEK MI??? ... :-) YAHU RABBIM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN AMA YENI BIR ULKE KURULSA VE O ULKEDE TEK PARTI SIZ OLSANIZ SIZ YINEDE IMTIDAR OLMAYI BECEREMEZSINIZ....!
 • BetoBeto3 ay önce
  Bu(yüzde 1-2) yilan dilliyi siz sayin medyacilar bayada ciddiye aliyorsunuz veya bize reklamini yapiyorsunuz..Nankör Karamollaoglu Türkiyenin batmasindan baska bir istegi YOK!!!Kilicdaroglu,Aksener ve bu hain icimizdeki en büyük "DÜSMANLARIMIZ"!!!
 • mehmetmehmet3 ay önce
  Yaşılılıktandır. Mazur görün.
 • MyavuzMyavuz3 ay önce
  Temel bi de esed kimyasal bombayla çocok kadın ihtiyar demeden müslümanları katlderken açıklama yapsaydın.İran askerleri İran yapımı bombalar suriyede müslümanları katlederken açıklama yapsaydın.Bre karamolla kendi halkına kimyasal bomba atan kafirle amerikan fransa ingiltere kafiri arasında ne fark.Tayyip Erdoğan düşmanlığı senin aklını başından almış.
 • BURHAN SERGENBURHAN SERGEN3 ay önce
  seni hangi cahil millet iktidara getirecek beheyyyy cahil beheyyy ahmak.....
 • kemalkemal3 ay önce
  cehapelilere benzemeye başladın ahir omrunde.şöyle de belki oy alırsın onlardan "köprüden geçmem ,marmaraya binmem, şehir hastanelerinde mayine olmam, general Hulusi akar ile değil savaşa gezmeye bile gitmem abi"...
 • VatandaşVatandaş3 ay önce
  MURAT ATA DENİLEN.... EŞİ YABANCI OLAN PATİŞAHLAR VAR EN MEŞURU KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN.TEMEL BEYİN EŞİ MÜSLÜMAN OLMUŞ.BU HÜKÜMET DÖNEMİNDE EŞİ HRİSTİYANKATALİĞİ OLAN BAKAN BİLE VARDI SIKIYORSA ONA LAF SÖYLE .
 • Türkiye Türkiye 3 ay önce
  SANA GÖREÜLKENİN %60 HAİN FETÖCÜ PKKLI ÖYLEMİ 28 ŞUBATCILARDA DİNDAR KESME ŞERİATCIHAİN TERÖRİST DİYORDU . SONRA BİZ HERKESE HİTAP EDİYORUZ ASIL FETÖCÜ PKKLI SENSİN . 82 DARBESİNDEKİ SAĞCI SOLCU GİBİ ÜLKEYİ BÖL SONRA ŞOW YAP ASILHAİN SENSİN
 • Emre BayındırEmre Bayındır3 ay önce
  Memlekette yapılan tüm yatırımların üretime dayalı olmadığını, dolayısı ile yük olduğunu, durdurulması gerektiğini söylüyor. Bunun neresi skandal?
 • AliAli3 ay önce
  bunu diyende ingiliz bir kariya yatirim yapmis bir ....... .ingiliz meraklisini ve babasinin ailesinin bile sözünü dinlemeyen bir insandir... kincidir. kisisel cikri icin yapmayacagi yoktur.Uzaktan akrabasiyim bu yüzden biliyorum bunlari.
 • AtaAta3 ay önce
  Git başka yerlerde Çelik çomak bay karamulla
 • Serafettin İlhan Serafettin İlhan 3 ay önce
  Neresi skandal bu sözlerin ...
 • YavuzYavuz3 ay önce
  Niye? Çünkü gıraliçeye battı yatırımlar. Şovalyeci geldi hanım. Eski şpvalyeler alırım.
 • Ramazan AlganRamazan Algan3 ay önce
  ....senin gibi bati usaklarinin yillardir bu millete yaptigi yeni yeni uzerinden kalkarken,simdi de sen mi ciktin ....Hadi ordan hadi hadi.
 • 145314533 ay önce
  Gelde 16 yılda kaç fabrika açılmış gör sadece fabrika değil kaçtane organize sanayi bölgesi açılmış onu da gör.yaşın kaç bilmem ama hergece herşeye zam gelirdi sabah kalk zam akşam yat zam haberi karneyle ekmek al memur işci maaşını ödemek için ondan bundan borç al yetmedi ekonomiyi yönetsin diye kemal dervişi getir. İş yok yatırım yok gecelik repo 1500 .hastanede sıra ilaç kuyruğu 2.5 dolarlık stent Türkiyede 2500 $ .bir gecede 26 banka battı bu memlekette kasası boş bir merkez bankası vardı. berlinli bu arada orda sürünme gel Türkiyedeki imkanlar daha iyi orda almanlara 3 kuruşa çalışacağına burda Türkiye de 5 kuruşa iş bulursun. Tabi can dündar hibi sanada orda iyi bakılıyorsa gelmessin .
 • BilalBilal3 ay önce
  ....Temel beyin nedemek istediğini anlama...
 • FATİHFATİH3 ay önce
  it ürür kervanyürür,,,,,,,,,,,,,,,,
 • Şefik AltınbaşŞefik Altınbaş3 ay önce
  Bu adam gibi münafık az bulunur, tam bir İngiliz projesi, malum tahsilini orada yapmış ...
 • Hakikat Hakikat 3 ay önce
  30 lu yılların kafasıyla olmaz bu iş.
 • TRTR3 ay önce
  Burada fikirlere değilde Temel beyin şahsına ve eşine hakaret eden şer....zler, gerçek müslüman değil, olamazda. Sonradan Ak partili olan so.suzlar.Siz geldiniz ben partiyi terkettim.İleride sakın bize gelip kirletmeyin yalakalar.
 • MüslümanMüslüman3 ay önce
  Adam doğru söylemiş, üretim şart !!!
 • ANTİ-FETTOŞŞŞANTİ-FETTOŞŞŞ3 ay önce
  Kırmızı kar yağdığında ya da balık kavağa çıktığında iktidara gelecemişsiniz kukla kemalin kuklası kollaoğlu. NE HALT EDERSEN ET AHMAK.!!!
 • Ali kirmanAli kirman3 ay önce
  Saadetin iktidari yakin...halk akp ye milli görusten geldi diye oy verdi....ayrica karamollaoglunun ailesin dil uzatan iftiracilar...bu insan akp de olsa boylemi diecektinz...yazik ya basbakanin esi yabanci olsa musluman olmusssa ona saygi duyarim...onlar bizim annelerimiz...faziletin devami olan saadet denk butceyi yapar...havuz sistemini getirr...ūlke bolluk olur...filistinde muslumanlar rahat eder...d8 canlanir..erbakan hocamizin çizdiği istikette hersey ilerler...saadet 60 yıllik parti.bakin doğruyol anap ismi silindi...ama saadet yeniden şaha kalkiyor...bugun burda saadete liderine hakaret edenler parti zirveye çikyinda menfaatiniz icin sakin o kapiya gitmeyinBiraz gurur haysiyet onur varsa sizde.muhsin baskanin dedigi gibi 3 kurusluk funya menfaati icin fırildak olmayin...siyonistlerin emperyal guclerin bile korkusu saadettir..
 • SezerSezer3 ay önce
  Bu gitsin fetonun yalakalini yapsin Seytanla yatan seytanla uyanir. Buna da oy veren vatan ....dir.
 • Murat özMurat öz3 ay önce
  Bunlar milli görüşü perinçekci irancı baascı bir yola soktular Allah ıslah etsin ne diyelim Erbakan hocaya silah dayayanlarla kolola yağlı ballısın sorsak hayır diyorlar gördüğümüzemi inanalım söylediğinizemi
 • CorumluCorumlu3 ay önce
  Bu adam bunamis kendini birsey saniyor. Altyapi tamamlanmadan uretimi nasil artiracakmis kendini erbakan hoca saniyor medzup
 • ssseeessseee3 ay önce
  HEP KISISEL HESAP PESINDESINIZ ADI TEMEL AMA KENDISI TEMELSIZ BIR ADAM
 • Mehmet öksüz Mehmet öksüz 3 ay önce
  temel çok dogru söylemiş yalanmı 16 senede ben 1 tane fabrika açılışı görmedim siz gördünüzmü.
 • AydınAydın3 ay önce
  Geri zekalı gibi konuşma aptal! Sahin mi konuşturuyor seni? Rahmetli Erbakanın ruhunu incitiyorsun.
 • Hy-hyHy-hy3 ay önce
  Temeli bende sevmem ama bu yazıda hafız-beşar esad ile ilgili onu deteklediğini anlatan cümle hangisi merak ediyorum.Müneccimlermi söyledi.Adam terörün kaynağı amerikadır,bu anki devam eden yatırım şeklini iptal edicem diyor.
 • KUDRETsizKUDRETsiz3 ay önce
  AkParti iktidara geldi geleli, hükümetin uygulamaları yüzünden kişisel olarak sürekli zarar gördüm. Hep ümmeti düşürerek oy verdim. Artık yeter, başka partiye oy vereyim diyorum. Bana en yakın saadet. Siz de bize oy vermeyin diye çırpınıyorsunuz. Oylar bölünmesin diye mahsus mu yapıyorsunuz. Esad'ı ayık kafayla mı destekliyorsunuz merak ediyorum.
 • komencerokomencero3 ay önce
  Ak partililere hakaret edeceğine git bir kan tahlili yaptır
 • IlkayIlkay3 ay önce
  El uzaya gider bu adam geri gider bu adami rahmetli erbakan görse girtlaklarbu adamin ne konustugubir an önce bu partiden alsin lar acab bu adami fetös mu getirdi
 • Ax111Ax1113 ay önce
  Ne yapacaktın ya, Türkiye için mi çalışacaktın.?
 • alpagualpagu3 ay önce
  sendeki beyni kuşa taksak kuş ters uçar.....
 • Uğur Uğur 3 ay önce
  Haklısın ama ak parti tayfası anlamıyor onlarınki mutlak itaat sorgulama sıfır
 • Devlet DenizDevlet Deniz3 ay önce
  Kırk yılda bir dogru konuşmuş. Gerci iktidara gelinceye kadar Satmadık mal kalmayacak.
 • abdoabdo3 ay önce
  erken bunama değil bu zaten yaşı gelmiş geçiyor ihtiyarlıktan ne dediğini bilmiyor zavallı
 • Yücel ÇoturYücel Çotur3 ay önce
  Sen boş teneke gibisin sadece ses veriyorsun. Erbakan hocamın mirasından faydalanan bir işe yaramayan dolgu malzemesi. Neden mi sadece konuşuyorsun eleştiri olsun muhalefet olsun. Amerikaya kafa tutuyor gözüküp onun kuklalarının ağzıyla konuşuyor ve saflarında yer tutuyorsun. Kişi sevdikleriyle beraberdir sende onlarla berabersinki sevgin onlaradır.
 • Vatan aşkıVatan aşkı3 ay önce
  Temel bey sende ya kafa gitmiş veya ne dediğini bilmiyorsun bombalayan şerefsizler inki ölen müslüman da esed çakalının vurduğu bir milyona yakın insan müslüman degilmi söyleyecegin bir söz varsa İran'a söylede mezhep cilik uğruna o caniye sahip çıkmasınlar
 • yorgunyorgun3 ay önce
  Ula temel İngiliz karıyla Yata yata sende temelde kalmamış eset 7 yıldır arap müslümanları çocukları katlediyor babası terörü besleyip 60 bin türkü şehit ettiler kimi savunuyon gavat vesselam
 • kalelikaleli3 ay önce
  kutsal geceden dem vuran vurana gavur kutsal gece mi dinler.tamam o gavur ama gavurdan beter alçaklara ne demeli.yani kendi insanını kimyasal silah kullanarak katleden gavura gel diyen bu alçaklara ne demeli.sizin o müslüman diye tanımladığınız alçaklar suriyede adam bırakmadı çocuk bırakmadı milyonlarca insan katledildi kaçtı bunlar nasıl müslüman oluyor acaba.üstelik tekbir getirerek insan katlediyorlar.hükümet politikasını eleştireceğine bu alçakların zulmunü görün o zulme karşı çıkın.
 • alperenalperen3 ay önce
  Ey Allah ım bu patiye oy veren ne kadar .... varsa onlara hidayet ver. Müslümanların ne kadar .... kullanamadığına bakmak istiyorsanız saadet oylarını takip edin. Necmettin hocadan sonra bir tane akıllı insanı seçme becerisini gösteremeyen. Hocaya bağlı milli görüşçüleri bile hazmedemeyen feto itleriyle dolu şuan parti
 • MilletMillet3 ay önce
  Sahibi kraliçenin sesi pislik kapkara molla. Adamın ecdadı nurlu olsa idi ak molla soy adını alırdı
 • MemleketimMemleketim3 ay önce
  YANİ KARAMOLLA DIYORKİ YÜZBINLERCE MASUMU ÖLDÜREN SURİYEDE SEÇİM YAPILAMAZ BEN YÖNETİRİM HALK GEBERSİN DİYEN ESEDE DOKUNMAYIN. COCUK VE KADINLARINKATİLİ KİMYASAL SİLAH DEPOSU İRAN ŞİA ÜSLERINE NİYE OPERASYON YAPIYORLAR.PKK YA KUZEYİNİ BIRAKMIŞ TÜRKİYE BU OYUNU BOZMUŞ.KARAMOLLA ÜZÜLMÜŞ VAH VAH
 • Boran sahinBoran sahin3 ay önce
  Senin gibi ...inler ülke düşmanları artık yönetime gelemez utanmazligi iyice ahlak edildiniz satılık hainler
 • Vatandaş Vatandaş 3 ay önce
  Bu zihniyet esedin onca Müslüman katliamına ses etmediği gibi birde katliamlar yaparken ziyaretine gittiler zaten bunlar esede destek verenşiacı İrana da tek laf etmediler, akıtılan masum kanlarda bunlarında vebali var.
 • oktay4222oktay42223 ay önce
  Rabbim ıslah eylesin bu adamı. Yanlış olanı yapıcı, onarıcı bir şekilde eleştirmek güzeldir. Ama Müslümanın Müslümanı bunca kefere, münafık, dönme,ve hatta vatan haininin içinde hemde onlarla aynı kefeye koyma pahasına eleştirmek zulümdür. Ak Parti'nin temelden bir ideolojiye dayanmadan toplama bir parti şeklinde kurulduğunu ve halâ bu yanaşmaların sadakatsizlikleri yüzünden davanın ve Reis 'in zarar gördüğünü aklı başında olan herkes görüyor. Ama ne çare ki mevcut sistem ve rejim bunları koruyor, kolluyor ve besliyor. Bizlere de dua etmek, destek olmak, iri olmak, diri olmak kalıyor. Allah gaflet uykusunda olan Müslümanların cümlesine Silkinip uyanmayı ve hidayete eren kullarından olmayı nasip etsin inşaallah.
 • mehmet bilenmehmet bilen3 ay önce
  aklı başında bir adam çıkmış gerçekleri söylemiş bu hükümet memleketin geleceğini dolara kiraya verdi birisi çıkmış kral cıplak demiş helel olsun

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü