Provokatif yürüyüşü engelleyin

Gazetemize değerlendirmelerde bulunan duayen hukukçular, LGBTİ'li sapkınların düzenleyeceği ahlaksız 'Onur Yürüyüşü'nün devlet tarafından yasaklanması gerektiğin belirtti.

10 Haziran 2019 Pazartesi 13:29
Provokatif yürüyüşü engelleyin

Alman Vakıfları, AB Fonları, Soros’un kirli paralarıyla semiren sapkın homoların muhtelif tarihlerde, İstanbul, İzmir, Mersin ve Antalya’da gerçekleştirecekleri ahlaksız yürüyüşün engellenmesi yönünde bir beklenti oluştu. Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transgender, İnterseks (LGBTİ) adı altında örgütlenen homoların yapmayı planladıkları ve kamuoyuna duyurdukları sözde ‘Onur Yürüyüşü’nün yasaklanması yönünde hukukçulardan anlamlı bir çağrı geldi. Gazetemize değerlendirmelerde bulunan duayen hukukçular, ahlaksız yürüyüşlerin devlet tarafından yasaklanması gerektiğin belirtti.

Yürüyüş acilen yasaklanmalıdır

Hukukçu Ali Osman Bağırgan, LGBTİ’lilerin yürüyüşünün devlet tarafından mutlaka engellenmesi gerektiğini belirterek, “Devletin asli görevi kamu düzenini sağlamaktır. Bu düzenin tehlikeye girme ihtimali olan eylemlerde devlet tavrını belli etmelidir. LGBTİ’lilerin yürüyüşü de bu minval üzere değerlendirilmeli ve yürüyüşün düzenleneceği illerin valileri bu nümayişi yasaklanmalıdır” dedi. Toplumun da provokasyona karşı duyarlı olmasını isteyen Bağırgan, “Milletimizin değerlerini ayaklar altına alarak insanımızı da tahrik etmek istiyorlar. Bu oyunlara karşı halkımızın duyarlı olması lazım. Herhangi bir provokasyona gelmemesi lazım. Devletin ilgili organlarının LGBTİ yürüyüşünü engellemesi şart” ifadelerini kullandı.

Devlet vatandaşını korumalıdır

Avukat Necip Kumandan ise hukukun ahlak demek olduğunu belirterek, Homoluğun fıtrata aykırı olduğunu kaydetti. Kumandan, “LGBTİ’liler eliyle eşcinselliğin meşrulaştırılması doğal değildir. Bu minval üzere devletin ilgili birimleri ülkemizin çeşitli illerinde düzenlenmek istenen bu yürüyüşleri yasaklamalıdır” şeklinde konuştu.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Haziran 2019 Pazartesi 13:29

YORUM YAZ

 • VicdanVicdan2 ay önce
  Hukuksuz şekilde işinden olan, hak kaybına uğrayanlar hak talebiyle bir araya gelenlerin protestosuna yasak konulur, hatta tutuklatılır ama bunlara meydan serbest.asrın liderinden icraat!
 • müslümmüslüm2 ay önce
  AB nin hatırı için zinayı suç olmaktan çıkaran bu iktidar niçin bunu yasaklasın. Bunların oyları lazım iktidara. Koltuk için herşey mübah...
 • KAPAK OLSUNKAPAK OLSUN2 ay önce
  homofobiklerin %99 u gizli eşcinseldir.
 • Cemal C+Cemal C+2 ay önce
  Lut kavminin çocukları bu toplda, bu kadar rahat yer bulamamali
 • Fayik 45Fayik 452 ay önce
  Eşcinsellerin Türkiye de bu kadar rahat hareket etmesini sağlayan 6284 sayılı yasa nasıl olurda hala bu iktidar zamanda yürürlükte olur.
 • AdnanAdnan2 ay önce
  İbneligi, normalleştirme ye çalışıyorlar. Bu rezillege devlet yasa ile son vermeli. Bu ürünü dernekler kapatılmalı.
 • NİLHANNİLHAN2 ay önce
  onlarda Allah ın kulları size mi düştü yargılaması bırakın artık böyle kim nerde napmış vb boş işleri.... Herkes istediğini yapar yaşar hesabını da kendi verir......
 • Hayrullah PetekHayrullah Petek2 ay önce
  Homolar yine müşür patlatma derdindeler belli. Bu ahlaksızlara yüz verile verile iyice kudurdular. Bu müptezeller cinsel yolla geçen hastalık bulaştırıyor. Saf ve temiz çocuklara musallat oluyorlar. Rahatça sapıklık yapmak için İslama sancaktarlık etmiş asil Türk milletini dejenere etmek maksadıyla haçlı ve siyonistlere maşalık uşaklık ediyorlar. Bunlar hem toplum sağlığı hem de milli güvenlik tehdidi. FETÖ, PKK, DHKPC neyseLGBTİde aynıdır. Bu sapkınlar derhal hadım edilmeli.
 • kasikukasiku2 ay önce
  EKREM YUNANOGLU BU ...ELERIN ARASINDA OLURSA SASIRMAYIN HER ZIYARETINDE KENDINI IBB OLARAK YAZIYORDU ATATÜRKÜN DEFTERINDE IBB BASKNI YAZMISTI BUNUN ANLAMI ekrem yunanoglunda böyledir i.nelerin baskanin kisaltilmis ismidir degilmi imansizin oglu ekrem:
 • huredahureda2 ay önce
  TÜRKIYEDEKI IBNELERI DESTEKLEYENLERIN BÜYÜK BIR KISMI YA AVUKATIR YA DOKTORDUR YA YAZARDIR YA ZENGIN PICLERDIR YA EMEKLI OLAN RÜTBELI IBNELERDIR ONLARIN KADINLARINIGENELDE BASKALARI DÜRTERDI VE BU SAHSIYETLI  İBNELER BABA OLUYORLARDI BÖYLELIKLE SORUNLAR BURAYA KADAR GELDI .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ağustos 2019