• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

PKK diyemiyorsanız susun bari! Böyle olur komünistlerin yangın haberi

Türkiye orman yangınlarının acısını yaşarken, peş peşe yaşanan faciaların sabotaj olduğu düşünülüyor. Türkiye’de birçok orman yangınından sorumlu olan terör örgütü PKK’ya lanet yağarken, bugüne dek çok sayıda rezilliğe imza atan Sol Haber, yangınları iklim değişikliğine bağlayarak hükümeti eleştirdi. Haberde PKK’dan bahsedilmedi!..

Yeniakit Publisher
2021-07-30 15:23:00 -
PKK diyemiyorsanız susun bari! Böyle olur komünistlerin yangın haberi

 yeniakit.com.tr 

Türkiye’nin pek çok noktasında art arda orman yangınları başladı. Ankara’da orman yangını çıkarmaya çalışan bir kişinin yakalanması ve terör örgütü PKK’nın bu güne dek birçok orman yangınından sorumlu olması, akıllara sabotaj ihtimalini getirdi. Türkiye’deki orman yangınlarını, terör örgütü PKK’nın elebaşısı Murat Karayılan’ın, “Merminiz bittiyse çakmak var” şeklindeki talimatı nedeniyle PKK’lıların ve ona bağlı grupların çıkardığı düşünülüyor.

Tüm bunlar yaşanırken, Türkiye tek ses olup PKK’ya lanet okudu. Sosyal medyada yüz binlerce kişi, terör örgütü PKK ve uzantılarını lanetledi. Zarar gören bölgeler için fidan kampanyaları başlatıldı.

Türkiye PKK’nın neden olduğu düşünülen orman yangınlarının acısını yaşarken, komünist yine komünistliğini yaptı!.. Konuyu siyaset malzemesi haline getirerek AK Parti hükümetini hedef alan Sol Haber isimli komünist sözde haber sitesi, devletin aciz kaldığını ileri sürerek yöneticileri hedef gösterdi.

Ayrıca haberde, terör örgütü PKK’dan bahsedilmemesi dikkat çekti. Daha önce kendileri gibi komünist olan PKK’nın değirmenine defalarca su taşıyan Sol Haber’in, yangınları iklim değişikliğine bağlayarak PKK’nın adını anmaması çok sayıda tepkiye neden oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Süleyman

Temiz Süleyman da açıklama yaptı, yangınlar aşırı sıcaklar yüzünden diye. THK uçakları neden hangarlarda yatırılıyor? Kimler nemalanıyor?
 • Yanıtla

Salihce

PKK olduğunu iç işleri bakanı bile teyit etmedi. Türkiye nin 6/1 Yunanistan’ın 32 yangın söndürme uça pı varken bizde kiralık 3 adet. Ama Kıbrıs a 11 uçakla arzı endam etti devletlülerimiz hem madem PKK , mit ne iş yapar ?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23